0.41
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

DWA ŁYKI STATYSTYKI - PODSUMOWANIE SEZONU 2012/2013 PALP

KOŃCOWA TABELA PALP SEZONU 2012/2013

1. RUDA 20 54 78:20
2. WIERZCHOWINY 20 43 64:28
3. ŻARÓWKA 20 37 55:38
4. JANOWIEC 20 33 56:42
5. DĄBIE 20 33 44:43
6. GOLESZÓW 20 29 54:47
7. PARTYNIA 20 27 48:39
8. ZDZIARZEC 20 25 49:63
9. ZGÓRSKO 20 19 29:62
10. DULCZA MAŁA 20 13 27:64
11. JAŚLANY 20 3 20:78

Klasyfikacja FAIR PLAY

1. JANOWIEC -13
2. ZGÓRSKO -16
3. DULCZA MAŁA -17
4. ŻARÓWKA -17
5. GOLESZÓW -17
6. ZDZIARZEC -18
7. WIERZCHOWINY -28
8. RUDA -29
9. DĄBIE -33
10. PARTYNIA -42
11. JAŚLANY -43

KOŃCOWA TABELA STRZELCÓW SEZONU 2012/2013

23 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec), Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
16 bramek - Głód Alan (Wierzchowiny), Zdunikowski Marcin (Goleszów)
15 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Cichoń Janusz (Żarówka), Szkutnik Kamil(Ruda), Dobosz Józef (Janowiec)
12 bramek - Żala Paweł (Ruda)
9 bramek - Kowal Tomasz (Dąbie), Kilian Krzysztof (Partynia), Kilian Damian (Partynia)
8 bramek - Zboch Andrzej(Ruda), Pęczek Marcin (Zgórsko)
7 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Pawełczak Piotr (Dulcza)
6 bramek - Potok Mariusz (Ruda),Mol Jarosław (Janowiec),) Pietras Mariusz (Wierzchowiny), Trela Marek (Dąbie)
5 bramek - Ryś Damian (Ruda), Słomba Łukasz (Ruda), Guła Mateusz (Dulcza M.), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Słowik Tomasz, (Janowiec), Pachoł Adam (Zdziarzec), Janiec Kuba (Janowiec), Krężel Adrian (Zdziarzec)
4 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Dolot Marcin (Dąbie), Bednarz Tomasz (Żarówka), Gołda Łukasz (Jaślany), Witaszek Jakub (Żarówka) Trojanowski Sebastian (Goleszów), Godek Marcin (Goleszów), Weryński Szczepan (Zgórsko), Wątroba Piotr (Janowiec)
3 bramki –Pęczek Paweł (Janowiec), Dziekan Wojciech (Ruda), Kowal Damian (Dąbie), Paciorek Marcin (Partynia), Kos Grzegorz (Dulcza M.), Guła Łukasz (Wierzchowiny), Kowal Jarosław (Dąbie), Cichoń Grzegorz (Żarówka), Dorociak Jacek (Goleszów), Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny), Olejarz Paweł (Dabie), Kryczka Mariusz (Żarówka), Kołacz Marcin (Zgórsko), Kołacz Paweł (Zgórsko), Gałat Łukasz (Zgórsko), Miga Wiktor (Wierzchowiny), Chrząstek Kamil (Ruda), Pulak Łukasz (Janowiec)
2 bramki - Szady Jacek, Warias Marcin, Dykas Konrad, Michałek Łukasz, Wiatr Adrian, Kulpa Tomasz, Szelga Paweł, Dudek Patryk, Kawa Janusz, Janus Adrian, Giża Arkadiusz, Pulak Rafał, Cieśla Grzegorz, Piechota Dariusz, Stachura Krystian, Cebula Mateusz, Kowalik Bartłomiej, Ryba Rafał, Gwóźdź Sylwester.
1 bramka - 51 zawodników



KLASYFIKACJA SĘDZIOWSKA:

JĘDRZEJOWSKI 9,44
KRĘPA 9,06
TARAN 8,75
POŁCZYŃSKI 8,70
MACIAŁEK 8,68
MAREK 8,50
WIECZERZAK 8,37
ĆWIĘKA 8,18
ZABRZEŃSKI 8,06
STACHURA 7,64
LEŚ 7,20
GARGAS 7,00
BADURA 5,88

1.Do rozgrywek sezonu 2012/2013 zostało zgłoszonych 420 zawodników w 13 zespołach. Najwięcej Jaślany – 52 i Wylów – 41, najmniej zawodników Rożniaty, Zdziarzec i Janowiec.

2.Najwyższe zwycięstwa odniosły zespoły Wierzchowiny pokonując Zgórsko 8:0, Ruda pokonując Zdziarzec 8:1, Janowiec pokonując Goleszów 7:0, Ruda pokonując Zgórsko 7:1, Goleszów pokonując Dąbie 7:1, Partynia pokonując Jaślany 8:3.

3.Najwięcej bramek zdobył zespół Rudy 78 tracąc przy tym tylko 20.

4.Najwięcej bramek stracił zespół Jaślan 73 bramki

5.Bramki strzelało 128 zawodników którzy zdobyli łącznie 468 bramek.

KOMUNIKAT NR 39

W ZALEGŁYM MECZU 23 KOLEJKI LKS MADRAS GOLESZÓW POKONAŁ LKS APOLLO DULCZA MAŁA 3:1 (1:0)

MECZ 24 KOLEJKI POMIEDZY ZESPOŁAMI LKS ORŁY RUDA A LKS MADRAS GOLESZÓW ODBĘDZIE SIĘ AWANSEM W SOBOTĘ 29.06.2013r O GODZ. 15

TABELA PO UWZGLĘDNIENIU SPOTKANIA GOLESZÓW - DULCZA

1. RUDA 19 51 72:20
2. WIERZCHOWINY 19 40 58:26
3. ŻARÓWKA 20 37 55:38
4. DĄBIE 19 33 42:37
5. JANOWIEC 19 32 53:39
6. GOLESZÓW 19 29 54:41
7. PARTYNIA 19 26 45:36
8. ZDZIARZEC 19 24 46:60
9. ZGÓRSKO 19 18 26:59
10. DULCZA MAŁA 20 13 27:64
11. JAŚLANY 20 3 20:78



Tabel strzelców:


21 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
18 bramek - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
16 bramek - Głód Alan (Wierzchowiny), Zdunikowski Marcin (Goleszów)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Cichoń Janusz (Żarówka), Dziekan Mariusz (Ruda), Szkutnik Kamil(Ruda)
12 bramek - Dobosz Józef (Janowiec)
11 bramek - Żala Paweł (Ruda)
9 bramek - Kowal Tomasz (Dąbie)
8 bramek - Pęczek Marcin (Zgórsko) , Kilian Krzysztof (Partynia), Kilian Damian (Partynia)
7 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Zboch Andrzej(Ruda), Pawełczak Piotr (Dulcza)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Pietras Mariusz (Wierzchowiny), Trela Marek (Dąbie), Potok Mariusz (Ruda)
5 bramek - Ryś Damian (Ruda), Słomba Łukasz (Ruda), Guła Mateusz (Dulcza M.), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Słowik Tomasz, (Janowiec), Pachoł Adam (Zdziarzec), Janiec Kuba (Janowiec)
4 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Dolot Marcin (Dąbie), Bednarz Tomasz (Żarówka), Gołda Łukasz (Jaślany), Witaszek Jakub (Żarówka) Trojanowski Sebastian (Goleszów), Godek Marcin (Goleszów)
3 bramki –Pęczek Paweł (Janowiec), Dziekan Wojciech (Ruda), Kowal Damian (Dąbie), Paciorek Marcin (Partynia),), Weryński Szczepan (Zgórsko), Kos Grzegorz (Dulcza M.), Guła Łukasz (Wierzchowiny), Kowal Jarosław (Dąbie), Krężel Adrian (Zdziarzec), Cichoń Grzegorz (Żarówka), Wątroba Piotr (Janowiec), Dorociak Jacek (Goleszów), Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny), Olejarz Paweł (Dabie), Kryczka Mariusz (Żarówka), Kołacz Marcin (Zgórsko), Kołacz Paweł (Zgórsko), Gałat Łukasz (Zgórsko), Miga Wiktor (Wierzchowiny), Chrząstek Kamil (Ruda), Pulak Łukasz (Janowiec)

KOMUNIKAT NR 38

TABELA STRZELCÓW PO 23 KOLEJCE (BEZ MECZU GOLESZÓW - DULCZA M.)
21 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
18 bramek - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
16 bramek - Głód Alan (Wierzchowiny)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Cichoń Janusz (Żarówka), Zdunikowski Marcin (Goleszów), Dziekan Mariusz (Ruda), Szkutnik Kamil(Ruda)
12 bramek - Dobosz Józef (Janowiec)
11 bramek - Żala Paweł (Ruda)
9 bramek - Kowal Tomasz (Dąbie)
8 bramek - Pęczek Marcin (Zgórsko) , Kilian Krzysztof (Partynia), Kilian Damian (Partynia)
7 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Zboch Andrzej(Ruda), Pawełczak Piotr (Dulcza)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Pietras Mariusz (Wierzchowiny), Trela Marek (Dąbie), Potok Mariusz (Ruda)
5 bramek - Ryś Damian (Ruda), Słomba Łukasz (Ruda), Guła Mateusz (Dulcza M.), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Słowik Tomasz, (Janowiec), Pachoł Adam (Zdziarzec), Janiec Kuba (Janowiec)
4 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Dolot Marcin (Dąbie), Bednarz Tomasz (Żarówka), Gołda Łukasz (Jaślany), Witaszek Jakub (Żarówka) Trojanowski Sebastian (Goleszów)
3 bramki –Pęczek Paweł (Janowiec), Dziekan Wojciech (Ruda), Kowal Damian (Dąbie), Paciorek Marcin (Partynia),), Weryński Szczepan (Zgórsko), Kos Grzegorz (Dulcza M.), Guła Łukasz (Wierzchowiny), Kowal Jarosław (Dąbie), Krężel Adrian (Zdziarzec), Cichoń Grzegorz (Żarówka), Wątroba Piotr (Janowiec), Dorociak Jacek (Goleszów), Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny), Olejarz Paweł (Dabie), Kryczka Mariusz (Żarówka), Kołacz Marcin (Zgórsko), Kołacz Paweł (Zgórsko), Gałat Łukasz (Zgórsko), Godek Marcin (Goleszów), Miga Wiktor (Wierzchowiny), Chrząstek Kamil (Ruda)
W następnej (ostatniej) kolejce pauzują:
Guła Łukasz - Wierzchowiny

KOMUNIKAT NR 37

W NASTĘPNEJ KOLEJCE PAUZUJĄ:
Kowal Tomasz (Dąbie)
Litwin Karol (Partynia)
Kilian Krzysztof (Partynia)
Wawrzonek Dawid (Wierzchowiny)

KOMUNIKAT NR 36

Decyzje Komisji ds. PALP nr 9/2012/2013

Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) po analizie sprawozdań meczowych, dostępnych dokumentów oraz wysłuchaniu zainteresowanych stron podjęła następujące decyzje:
1. Na podstawie Regulaminu PALP § 10 pkt. d zweryfikowała wynik nie rozegranego meczu 22 kolejki PALP pomiędzy zespołami LKS Janovia Janowiec i LKS Błękitni Jaślany jako walkower 3:0 dla LKS Janovia Janowiec.
2. Na podstawie Regulaminu PALP § 7 pkt. wyklucza zespół LKS Błękitni Jaślany z dalszych rozgrywek PALP w sezonie 2012/2013.
3. Na podstawie Regulaminu PALP § 8 pkt. pozostałe do rozegrania mecze z udziałem zespołu LKS Błękitni Jaślany weryfikuje jako walkowery 3:0 dla LKS Zdziarzec, LKS Dąbie, LKS Dulcza Mała.
4. Zgodnie z Regulaminem PALP § 8 pkt. 11 od niniejszej decyzji przysługuje odwołanie do Prezydium Rady Powiatowej LZS w Mielcu za pośrednictwem Komisji ds. PALP w terminie 7 dni od otrzymania (ukazania się) w/w decyzji.
5. Zgodnie z Regulaminem PALP opublikowanie w/w decyzji na stronach RP LZS jest jednoznaczne z datą jej otrzymania.


Tabela po uwzględnieniu w/w decyzji Komisji PALP

1. RUDA 18 48 67:20
2. WIERZCHOWINY 18 37 55:24
3. ŻARÓWKA 19 37 55:33
4. DĄBIE 19 33 42:37
5. JANOWIEC 18 32 51:36
6. GOLESZÓW 18 26 51:40
7. PARTYNIA 18 26 44:34
8. ZDZIARZEC 19 21 44:59
9. ZGÓRSKO 19 18 26:59
10. DULCZA MAŁA 19 13 26:60
11. JAŚLANY 20 3 20:78

KOMUNIKAT NR 34

TABELA PO ZWERYFIKOWANIU MECZU ZGÓRSKO - JAŚLANY

1. RUDA 17 45 61:18
2. WIERZCHOWINY 16 31 49:23
3. ŻARÓWKA 17 31 50:30
4. DĄBIE 16 30 36:27
5. JANOWIEC 16 29 47:31
6. PARTYNIA 17 26 44:32
7. GOLESZÓW 16 20 39:38
8. ZDZIARZEC 16 18 41:57
9. ZGÓRSKO 17 15 23:55
10. DULCZA MAŁA 16 10 20:53
11. JAŚLANY 16 3 20:66


AKTUALNA TABELA STRZELCÓW PO 2O KOLEJKACH

19 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
15 bramek - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Cichoń Janusz (Żarówka)
13 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda)
12 bramek - Głód Alan (Wierzchowiny
11 bramek - Dobosz Józef (Janowiec), Zdunikowski Marcin (Goleszów), Szkutnik Kamil(Ruda)
8 bramek - Żala Paweł (Ruda),Pęczek Marcin (Zgórsko), Kilian Krzysztof (Partynia), Kowal Tomasz (Dąbie)
7 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Zboch Andrzej(Ruda), Kilian Damian (Partynia), Pawełczak Piotr (Dulcza)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
5 bramek - Ryś Damian (Ruda), Potok Mariusz (Ruda), Trela Marek (Dąbie), Słomba Łukasz (Ruda), Guła Mateusz (Dulcza M.), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Słowik Tomasz, (Janowiec), Pachoł Adam (Zdziarzec), Janiec Kuba (Janowiec)
4 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Dolot Marcin (Dąbie), Bednarz Tomasz (Żarówka), Gołda Łukasz (Jaślany)
3 bramki –Pęczek Paweł (Janowiec), Dziekan Wojciech (Ruda), Kowal Damian (Dąbie), Paciorek Marcin (Partynia), Witaszek Jakub (Żarówka), Weryński Szczepan (Zgórsko), Kos Grzegorz (Dulcza M.), Guła Łukasz (Wierzchowiny), Kowal Jarosław (Dąbie), Krężel Adrian (Zdziarzec), Cichoń Grzegorz (Żarówka), Wątroba Piotr (Janowiec), Dorociak Jacek (Goleszów), Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny)


W NASTĘPNEJ KOLEJCE PAUZUJĄ:

3 ZÓŁTA KARTKA
KOWAL JAROSŁAW (DĄBIE), PACIOREK ARTUR (PARTYNIA), DZIEKAN WOJCIECH (RUDA)

KOMUNIKAT NR 33

Decyzje Komisji ds. PALP nr 8/2012/2013

Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) po analizie sprawozdań meczowych, dostępnych dokumentów oraz wysłuchaniu zainteresowanych stron podjęła następujące decyzje:
1. Za niedopełnienie przez zespół LKS Błękitni Jaślany zapisów Regulaminu PALP § 8 pkt. 4 i pkt. 5 na podstawie § 10 pkt. c i d zweryfikowała wynik zakończonego po pierwszej połowie meczu 20 kolejki pomiędzy zespołami KS Zgórsko i LKS Błękitni Jaślany z uzyskanego na boisku 2:2 na 3:0 dla KS Zgórsko.
2. Ukarała obsadę sędziowską w/w meczu naganą za brak istotnych informacji w sprawozdaniu sędziowskim z tego meczu.
3. Po rozpatrzeniu wniosku LKS Wierzchowiny, wysłuchaniu zainteresowanych stron i zapoznaniu się z dostępnymi dokumentami postanowiła utrzymać w mocy uzyskany na boisku wynik 20 kolejki pomiędzy zespołami LKS „SOKÓŁ” Partynia i LKS Wierzchowiny.
4. Zgodnie z Regulaminem PALP § 8 pkt. 11 od niniejszej decyzji przysługuje odwołanie do Rady Powiatowej LZS w Mielcu za pośrednictwem Komisji ds. PALP w terminie 7 dni od otrzymania w/w decyzji.
5. Zgodnie z Regulaminem PALP opublikowanie w/w decyzji na stronach RP LZS jest jednoznaczne z datą jej otrzymania.

KOMUNIKAT NR 32

W zaległym meczu 18 kolejki zespół LKS Wierzchowiny wygrał z LKS Błękitni Jaślany 9:3 (6:0)

Tabela po uwzględnieniu w/w wyniku:

1. RUDA 16 42 55:16
2. WIERZCHOWINY 15 30 48:22
3. DĄBIE 15 30 34:21
4. JANOWIEC 15 29 44:27
5. ŻARÓWKA 16 28 46:27
6. PARTYNIA 16 25 43:31
7. GOLESZÓW 15 20 36:34
8. ZDZIARZEC 15 15 37:54
9. ZGÓRSKO 16 12 20:55
10. DULCZA MAŁA 16 10 20:53
11. JAŚLANY 15 3 20:63


TABELA STRZELCÓW PO UWZGLĘDNIENIU MECZU WIERZCHOWINY - JAŚLANY

18 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
15 bramek - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko)
12 bramek - Cichoń Janusz (Żarówka), Głód Alan (Wierzchowiny)
11 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda), Dobosz Józef (Janowiec)
10 bramek - Zdunikowski Marcin (Goleszów, Szkutnik Kamil(Ruda)
8 bramek - Pęczek Marcin (Zgórsko), , Kilian Krzysztof (Partynia), Kowal Tomasz (Dąbie)
7 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Zboch Andrzej(Ruda), Kilian Damian (Partynia), Pawełczak Piotr (Dulcza), Żala Paweł (Ruda)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
5 bramek - Trela Marek (Dąbie), Słomba Łukasz (Ruda), Guła Mateusz (Dulcza M.), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Słowik Tomasz, (Janowiec)
4 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Pachoł Adam (Zdziarzec), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie), Bednarz Tomasz (Żarówka), Potok Mariusz (Ruda) Janiec Kuba (Janowiec), Gołda Łukasz (Jaślany)
3 bramki –Pęczek Paweł (Janowiec), Dziekan Wojciech (Ruda), Kowal Damian (Dąbie), Paciorek Marcin (Partynia), Witaszek Jakub (Żarówka), Weryński Szczepan (Zgórsko), Kos Grzegorz (Dulcza M.), Guła Łukasz (Wierzchowiny)

KOMUNIKAT NR 31

TABELA STRZELCÓW PO 19 KOLEJKACH:


18 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
12 bramek - Cichoń Janusz (Żarówka)
11 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda), Dobosz Józef (Janowiec)
10 bramek - Zdunikowski Marcin (Goleszów, Szkutnik Kamil(Ruda)
9 bramek - Głód Alan (Wierzchowiny)
8 bramek - Pęczek Marcin (Zgórsko), , Kilian Krzysztof (Partynia), Kowal Tomasz (Dąbie)
7 bramek - Zboch Andrzej(Ruda), Kilian Damian (Partynia), Pawełczak Piotr (Dulcza), Żala Paweł (Ruda)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Marek Mateusz (Jaślany)
5 bramek - Trela Marek (Dąbie), Pietras Mariusz (Wierzchowiny), Słomba Łukasz (Ruda), Guła Mateusz (Dulcza M.), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Słowik Tomasz, (Janowiec)
4 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Pachoł Adam (Zdziarzec), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie), Bednarz Tomasz (Żarówka), Potok Mariusz (Ruda) Janiec Kuba (Janowiec)
3 bramki –Pęczek Paweł (Janowiec), Gołda Łukasz (Jaślany), Dziekan Wojciech (Ruda), Kowal Damian (Dąbie), Paciorek Marcin (Partynia), Witaszek Jakub (Żarówka), Weryński Szczepan (Zgórsko), Kos Grzegorz (Dulcza M.)

KOMUNIKAT NR 30

Decyzje Komisji ds. PALP nr 7/2012/2013

Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) na wniosek drużyny LKS „Madras” Goleszów, LKS „Błękitni” Jaślany oraz po analizie sprawozdań meczowych i dostępnych dokumentów podjęła następujące decyzje:

1. Zgodnie z § 9 pkt. 1 Regulaminu PALP za udział w meczu 18 kolejki w dniu 19.05.2013r pomiędzy zespołami LKS „SOKÓŁ” Partynia i LKS „MADRAS” Goleszów ukarała zespół LKS Sokół Partynia walkowerem i zweryfikowała wynik meczu z uzyskanego na boisku 1:0 na 0:3 dla LKS „MADRAS” Goleszów.
2. W związku z przedstawionymi dodatkowymi dokumentami: anulowała decyzją o walkowerze dla drużyny LKS Wierzchowiny w 18 kolejce PALP i wyznaczyła dodatkowy termin na rozegranie w/w spotkania tj. dzień 30.05.2013 roku (czwartek) na godzinę 16 zgodnie z terminarzem na stadionie LKS Wierzchowiny.
3. Kosztami dodatkowej obsługi sędziowskiej zostaje obciążony zespół LKS „Błękitni” Jaślany.

4. Zgodnie z Regulaminem PALP § 8 pkt. 11 od niniejszej decyzji przysługuje odwołanie do Rady Powiatowej LZS w Mielcu za pośrednictwem Komisji ds. PALP w terminie 7 dni od otrzymania w/w decyzji.
5. Zgodnie z Regulaminem PALP opublikowanie w/w decyzji na stronach RP LZS jest jednoznaczne z data jej otrzymania.

AKTUALNA TABELA PO UWZGLĘDNIENIE W/W DECYZJI

1. RUDA 15 39 51:15
2. JANOWIEC 14 29 43:23
3. DĄBIE 14 29 33:20
4. WIERZCHOWINY 14 27 39:19
5. ŻARÓWKA 15 25 39:24
6. PARTYNIA 15 22 40:29
7. GOLESZÓW 14 17 31:33
8. ZDZIARZEC 14 15 34:47
9. ZGÓRSKO 15 12 19:50
10. DULCZA MAŁA 15 9 19:52
11. JAŚLANY 13 3 15:51

KOMUNIKAT NR 29

DECYZJĄ NR 6/2012/2013 KOMISJI DS. PALP ZA UDZIAŁ W DRUŻYNIE LKS SOKÓŁ PARTYNIA NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA ZWERYFIKOWANO WYNIK MECZU 17 KOLEJKI POMIĘDZY LKS SPRINT ŻARÓWKA I LKS SOKÓŁ PARTYNIA Z UZYSKANEGO NA BOISKU 3:3 NA WALKOWER 3:0 DLA DRUŻYNY LKS ŻARÓWKA. JEDNOCZEŚNIE UKARANO ZAWODNIKA LKS SOKÓŁ PARTYNIA TJ. LITWIN KAROL 2 MECZAMI DYSKWALIFIKACJI.

TABELA PO UWZGLĘDNIENIU POWYŻSZEJ DECYZJI

1. RUDA 14 36 48:15
2. DĄBIE 14 29 33:20
3. WIERZCHOWINY 14 27 39:19
4. JANOWIEC 13 26 38:20
5. ŻARÓWKA 14 25 39:21
6. PARTYNIA 14 22 40:26
7. ZDZIARZEC 13 15 34:44
8. GOLESZÓW 13 14 28:33
9. DULCZA MAŁA 14 9 16:47
10. ZGÓRSKO 14 9 16:50
11. JAŚLANY 13 3 15:51


TABELA STRZELCÓW PO 17 KOLEJKACH:

15 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
10 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda), Zdunikowski Marcin (Goleszów, Cichoń Janusz (Żarówka)
9 bramek - Szkutnik Kamil(Ruda), Głód Alan (Wierzchowiny)
8 bramek - Dobosz Józef (Janowiec), Pęczek Marcin (Zgórsko), , Kilian Krzysztof (Partynia), Kowal Tomasz (Dąbie)
7 bramek - Zboch Andrzej(Ruda), Kilian Damian (Partynia), Pawełczak Piotr (Dulcza)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec)
5 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Żala Paweł (Ruda), Trela Marek (Dąbie), Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
4 bramki – Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Pachoł Adam (Zdziarzec), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie), Strzelczyk Łukasz (Goleszów), Guła Mateusz (Dulcza M.), Słomba Łukasz (Ruda), Słowik Tomasz, (Janowiec)
3 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Janiec Kuba (Janowiec), Pęczek Paweł (Janowiec), Gołda Łukasz (Jaślany), Dziekan Wojciech (Ruda)

W 18 KOLEJCE PAUZUJĄ:
LITWIN KAROL - (PARTYNIA) - DYSKWALIFIKACJA

KOMUNIKAT NR 28.

KOMISJA DS. PALP INFORMUJE, ŻE NA WNIOSEK DRUŻYNY LKS DĄBIE MECZ NAJBLIŻSZEJ KOLEJKI POMIĘDZY LKS DĄBIE A LKS JANOVIA JANOWIEC ODBĘDZIE SIĘ NA STADIONIE W ZDZIARCU O GODZ. 16.

W NAJBLIŻSZEJ 17 KOLEJCE PAUZUJĄ:

Litwin Karol (Partynia) - 6 żółta kartka
Krężel Adrian (Zdziarzec) - 3 żółta kartka
Dziekan Mariusz (Ruda) - 6 żółta kartka


TABELA STRZELCÓW

15 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
14 bramek - Mucha Sebastian (Zgórsko), Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
10 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda), Zdunikowski Marcin (Goleszów, Cichoń Janusz (Żarówka)
9 bramek - Szkutnik Kamil(Ruda)
8 bramek - Dobosz Józef (Janowiec), Pęczek Marcin (Zgórsko), Głód Alan (Wierzchowiny, Kilian Krzysztof (Partynia)
7 bramek - Zboch Andrzej(Ruda), Kilian Damian (Partynia), Kowal Tomasz (Dąbie)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Pawełczak Piotr (Dulcza)
5 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Żala Paweł (Ruda), Trela Marek (Dąbie)
4 bramki – Litwin Karol (Partynia), Szacik Daniel (Dąbie), Pachoł Adam (Zdziarzec), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie), Pietras Mariusz (Wierzchowiny), Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
3 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Słowik Tomasz, (Janowiec), Janiec Kuba (Janowiec), Pęczek Paweł (Janowiec), Gołda Łukasz (Jaślany), Słomba Łukasz (Ruda)

KOMUNIKAT NR 27

W zaległym meczu 9 kolejki Apollo Dulcza Mała przegrała z LKS Wierzchowiny 1:6 (0:3)

Tabela po zaległym spotkaniu

1. RUDA 12 30 43:13
2. DĄBIE 12 26 28:15
3. JANOWIEC 12 23 35:18
4. PARTYNIA 12 22 40:22
5. ŻARÓWKA 12 22 35:19
6. WIERZCHOWINY 12 21 32:18
7. ZDZIARZEC 11 15 30:38
8. GOLESZÓW 11 11 22:27
9. ZGÓRSKO 12 9 14:45
10. JAŚLANY 12 3 14:45
11. DULCZA MAŁA 12 3 12:45


Aktualna tabela strzelców:

14 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec), Mucha Sebastian (Zgórsko), Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
10 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda)
9 bramek - Szkutnik Kamil(Ruda), Cichoń Janusz (Żarówka)
8 bramek - Dobosz Józef (Janowiec), Pęczek Marcin (Zgórsko), Głód Alan (Wierzchowiny, Kilian Krzysztof (Partynia)
7 bramek - Zboch Andrzej(Ruda), Kilian Damian (Partynia)
6 bramek - Mol Jarosław (Janowiec),) Pawełczak Piotr (Dulcza), Zdunikowski Marcin (Goleszów), Kowal Tomasz (Dąbie)
5 bramek - Marek Mateusz (Jaślany), Żala Paweł (Ruda)
4 bramki – Litwin Karol (Partynia), Trela Marek (Dąbie), Szacik Daniel (Dąbie), Pachoł Adam (Zdziarzec), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie)
3 bramki – Berezak Grzegorz (Madras), Strzelczyk Łukasz (Madras), Słowik Tomasz, (Janowiec), Janiec Kuba (Janowiec), Pęczek Paweł (Janowiec), Gołda Łukasz (Jaślany), Pietras Mariusz (Wierzchowiny)

KOMUNIKAT NR 26

W następnej kolejce pauzują:

Kilian Damian (Partynia)
Kołacz Dawid (Zgórsko)
Pawełczak Piotr (Dulcza)

KOMUNIKAT NR 25

W najbliższej kolejce pauzują:

DYKAS KONRAD - ZDZIARZEC
MAREK MICHAŁ - JAŚLANY

KOMUNIKAT NR 24

Tabela po rundzie jesiennej bez drużyn Wylowa i Rożniat
1.RUDA 9 23 36:11
2.DĄBIE 9 20 22:9
3.JANOWIEC 9 19 27:14
4.PARTYNIA 10 19 35:17
5.WIERZCHOWINY 9 14 23:16
6.ZDZIARZEC 10 14 28:36
7.ŻARÓWKA 9 13 26:17
8.GOLESZÓW 10 11 20:23
9.ZGÓRSKO 9 6 11:37
10.JAŚLANY 9 3 13:36
11.DULCZA MAŁA 9 3 10:35

9. kolejka (zaległa ) – 14.04.2013 godz. 14 Ruda – Jaślany
Janowiec – Zgórsko
Żarówka – Dąbie

01.05.2013r godz. 14
Dulcza Mała - Wierzchowiny (w Wierzchowinach)
pauzuje - Partynia, Zdziarzec, Goleszów

AKTUALNA TABELA STRZELCÓW PO RUNDZIE JESIENNEJ 2012/2013 (BEZ MECZY Z UDZIAŁEM WYLOWA I ROŻNIAT ORAZ ZALEGŁEJ KOLEJKI)

14 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
13 bramek - Mucha Sebastian (Partynia)
12 bramek - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
9 bramek - Dziekan Mariusz (Ruda)
7 bramek - Kilian Krzysztof (Partynia),Zboch Andrzej(Ruda), Pęczek Marcin (Żarówka), Cichoń Janusz (Żarówka, Dobosz Józef (Janowiec)
6 bramek - Szkutnik Kamil(Ruda), Głód Alan (Wierzchowiny), Pawełczak Piotr (Dulcza), Zdunikowski Marcin (Goleszów), Kilian Damian (Partynia)
5 bramek - Mol Jarosław (Janowiec), Kowal Tomasz (Dąbie)
4 bramki - Szacik Daniel (Dąbie), Pachoł Adam (Zdziarzec), Marek Mateusz (Jaślany), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie)
3 bramki - Pęczek Paweł (Janowiec), Żala Paweł (Ruda), Gołda Łukasz (Jaślany), Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
2 bramki - 19 zawodników
1 bramka - 39 zawodników
PLUS SAMOBÓJCZE I WALKOWERY

KOMUNIKAT NR 23

W meczach zaległej 9 kolejki za kartki pauzują:
Dykas Konrad (Zdziarzec), Siembab Mateusz (Ruda)

KOMUNIKAT NR 22

Ze względu na warunki pogodowe rozegranie zaległej 9 kolejki PALP z rundy jesiennej przesuwa się na dzień 14.04.2013r.
Nie ulega zmianie ostateczny termin rejestrowania i uzupełniania składów i kończy się on 4.04.2013r włącznie.
Kluby które do tego dnia dorejestruja - uzupełnią składy będą mogły wystawić nowych zawodników już w zaległej kolejce z jesieni.
Warunkiem jest spełnienie wszelkich wymogów zgłoszenia list zawodniczych zgodnie z regulaminem PALP 2012/2013

KOMUNIKAT NR 21

TABELA STRZELCÓW PO RUNDZIE JESIENNEJ 2012/2013 (BEZ MECZY ZALEGŁYCH)

16 bramek - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
13 bramek - Mucha Sebastian (Partynia)
12 bramek - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
9 bramek - Cichoń Janusz (Żarówka), Dziekan Mariusz (Ruda)
8 bramek - Szkutnik Kamil, Zboch Andrzej(Ruda), Peczek Marcin (Żarówka), Kowal Tomasz (Dąbie)
7 bramek - Kilian Krzysztof (Partynia),Dobosz Józef (Janowiec)
6 bramek - Głód Alan (Wierzchowiny), Pubrat Kornel (Rożniaty)Pawełczak Piotr (Dulcza), Zdunikowski Marcin (Goleszów), Pachoł Adam (Zdziarzec), Kilian Damian (Partynia)
5 bramek - Szacik Daniel (Dąbie), Mol Jarosław (Janowiec), Żala Paweł (Ruda)
4 bramki - Raś Piotr (Rożniaty), Marek Mateusz (Jaślany), Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie)
3 bramki - Kryczka Mariusz (Żarówka), Pęczek Paweł (Janowiec),Dziekan Wojciech (Ruda), Gołda Łukasz (Jaślany), Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
2 bramki - 20 zawodników
1 bramka - 46 zawodników

Komunikat nr 20

Decyzją Komisji ds. PALP nr 5/2012/2013 drużyna "SKORPION" WYLÓW za łamanie zapisów Regulaminu rozgrywek Powiatowej Amatroskiej Ligi Piłkarskiej na sezon 2012/2013 oraz nie stosowanie się do decyzji Komisji ds. PALP została wykluczona z dalszego uczestnictwa w rozgrywkach PALP w sezonie 2012/2013.
Ponieważ drużyna "Skorpion" Wylów nie rozegrała 50% spotkań w sezonie 2012/2013 uzyskane dotychczas wyniki anuluje się w tabeli rozgrywek.
Nowa tabela po uwzględnieniu powyższych zmian jak również terminarz rundy rewanżowej w najbliższym czasie.

Komunikat nr 19

W 13 kolejce pauzują:

Pęczek Marcin - Żarówka (3 żółte kartki)

Komunikat nr 18

W 12 kolejce pauzują:

Halik Rafał - LKS "Skorpion" Wylów (3 żółte kartki)
Szewc Andrzej - LKS "Skorpion" Wylów (czerwona kartka - dyskwalifikacja do 30.06.2013r)

Komunikat nr 17

Decyzje Komisji ds. PALP nr 4/2012/2013 z dnia 15.11.2012r

Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) na podstawie analizy sprawozdań meczowych oraz w oparciu o zaistniałe fakty podjęła następujące decyzje:

1. Zgodnie z § 10 pkt. 1 ppkt c) Regulaminu PALP za udział w meczu nieuprawnionego zawodnika ukarała zespół LKS Skorpion Wylów walkowerem i zweryfikowała wynik meczu 11 kolejki pomiędzy zespołami LKS „Skorpion” Wylów i LKS Zdziarzec z uzyskanego na boisku 2:3 na 0:3.
2. Zgodnie z § 9 pkt. 2 oraz § 9 pkt. 8 tj. wystąpienie w meczu pod innym nazwiskiem oraz celowe uderzenie zawodnika gości w meczu 11 kolejki pomiędzy zespołami LKS „Skorpion” Wylów i LKS Zdziarzec, nałożyła na zawodnika Szewc Andrzej łączną karę dyskwalifikacji do 30.06.2013r.
3. W przypadku powtórzenia się podobnego procederu klub zostanie automatycznie wykluczony z rozgrywek PALP.

Komunikat nr 16

Decyzje Komisji ds. PALP nr 3/2012/2013
Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) na podstawie analizy sprawozdania meczowego oraz po zapoznaniu się z innymi dokumentami w sprawie podjęła w dniu 8.11.2012r następującą decyzje:

1. Zgodnie z § 10 pkt. 1 ppkt c) Regulaminu PALP za udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Komisja ds. PALP ukarała zespół LKS Wierzchowiny walkowerem i zweryfikowała wynik meczu 10 kolejki pomiędzy zespołami LKS Wierzchowiny i LKS "ORŁY" Ruda z uzyskanego na boisku 4:0 na 0:3.

2. W związku z coraz częstszymi praktykami świadomego wpisywania w sprawozdaniach meczowych błędnych numerów zawodników z którymi występują na koszulkach w trakcie meczów (celem uniknięcia kar indywidualnych) Komisja PALP informuje, że każdy taki przypadek po wychwyceniu przez sędziego będzie karany czerwoną kartką dla zawodnika który ma na koszulce inny numer niż wpisany w sprawozdaniu meczowym. W przypadku nie zauważenia tego faktu przez sędziego w czasie meczu, zawieszeniem zawodnika na 2 mecze po weryfikacji przez Komisję ds. PALP.

Komunikat nr 15

W X kolejce PALP pauzują:

Za żółte kartki:
Dziekan Mariusz (Ruda)
Mol Jarosław ((Janowiec)

Za czerwone:
Kopera Marcin (Wylów)
Kliś Jarosław (Jaślany)

Komunikat nr 14

Decyzje Komisji ds. PALP nr 2/2012/2013

Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) na podstawie analizy sprawozdań meczowych podjęła w dniu 18.10.2012r następujące decyzje:

1. Ukarała na podstawie § 9 pkt.8 zawodnika LKS „Skorpion” Wylów Kopera Marcin dyskwalifikacją w dwóch meczach za celowe uderzenie zawodnika gości w trakcie meczu w dniu 14.10.2012r pomiędzy LKS „Skorpion” Wylów i LKS „Błękitni” Jaślany.

2. Ukarała na podstawie § 9 pkt.8 zawodnika LKS „Błękitni” Jaślany Kliś Jarosław dyskwalifikacją w trzech meczach za celowe uderzenie zawodnika gospodarzy w trakcie meczu w dniu 14.10.2012r pomiędzy LKS „Skorpion” Wylów i LKS „Błękitni” Jaślany.

Komunikat nr 13

TABELA STRZELCY BRAMEK PO VI KOLEJKACH PALP

11 - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
10 - Mroczek Marcin (Wierzchowiny)

8 - Kowal Tomasz (Dąbie)
7 - Mucha Sebastian, Kilian Krzysztof (Partynia)
6 - Cichoń Janusz (Żarówka)
5 - Dobosz Józef (Janowiec), Dziekan Mariusz (Ruda), Szkutnik Kamil (Ruda), Pachoł Adam (Zdziarzec), Szacik Daniel (Dąbie), Głód Alan (Wierzchowiny), Zdunikowski Marcin (Goleszów)
4 - Ryś Damian (Ruda), Dolot Marcin (Dąbie)
3 - Trela Marek (Dąbie), Pietras Mariusz (Wierzchowiny), Wiatr Adrian (Żarówka), Mol Jarosław (Janowiec), Pubrat Kornel (Rożniaty), Raś Piotr (Rożniaty)
2 - Litwin Karol (Partynia), Zboch Andrzej (Ruda), Paciorek Marcin (Partynia), Kuciemba Mateusz (Dąbie), Pęczek Marcin, Kulpa Tomasz, Kryczka Mariusz (Żarówka), Słowik Tomasz, Pęczek Paweł, Giża Arkadiusz (Janowiec), Berezak Grzegorz, Strzelczyk Łukasz, Cieśla Grzegorz (Goleszów), Marek Mateusz, Gołda Łukasza (Jaślany), Kołacz Marcin (Zgórsko)
1- Żala Paweł, Szkutnik Mateusz, Krukurka Łukasz, Dziekan Wojciech (Ruda), Golec Grzegorz, Kilian Tomasz, Tabor Marcin, Wojton Marek, Krężel Adrian, Kuzara Dariusz, Cholewa Janusz, Makuch Grzegorz, Minorczyk Andrzej (Zdziarzec), Kilian Damian, Szady Jacek (Partynia), Kuciemba Rafał, Kużdżał Mateusz, Stachura Krystian (Wierzchowiny), Witaszek Jakub, Cichoń Grzegorz (Żarówka), Starzyk Grzegorz, Pulak Łukasz, Janiec Jakub (Janowiec), Konieczny Mateusz (Rożniaty), Trojanowski Sebastian, Gruszecki Andrzej, Stachura Krystian, Hajec Lucjan (Goleszów), Pawełczak Piotr,Guła Mateusz (Dulcza M), Burek Marcin, Janeczek Krzysztof, Rusin Grzegorz (Jaślany), Rzegocki Paweł, Ostrowski Dariusz (Zgórsko), Bielecki Zbigniew, Słąba Rafał, Myjak Krzysztof (Wylów)
Samobójcze - 2

Komunikat nr 12

Bramki w VI kolejce:
Janowiec
Giża Arkadiusz,
Janiec Kuba
Partynia:
Mucha Sebastian x 3
Kilian Krzysztof x 2
Szady Jacek
Goleszów
Cieśla Grzegorz x 2
Ruda
Ryś Damian x 2
samobójcza x 1
Dąbie:
Kowal Tomasz x 4
Szacik Daniel x 2
Kuciemba Rafał
Kuciemba Mateusz
Trela Marek
Wylów:
Myjak Krzysztof
Wierzchowiny:
Mroczek Marcin x 4
Pietras Mariusz
Zdziarzec:
Cygan Grzegorz
Minorczyk Andrzej
Cholewa Janusz
Makuch Grzegorz
Pachoł Adam

KARTKI

ŻÓŁTE

Partynia:
Wałęga Łukasz
Zgórsko
Gałat Łukasz
Dąbie
Kowal Tomasz
Wylów:
Kopera Adam

CZERWONE
Wierzchowiny:
Kos Paweł

Komunikat nr 11

Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) na podstawie analizy sprawozdań meczowych podjęła następujące decyzje:

1. Ukarała na podstawie § 9 pkt. 8 Regulaminu rozgrywek PALP karą dyskwalifikacji w dwóch meczach zawodnika LKS Janovia Janowiec - Pulak Łukasz.
Kara jest konsekwencją niesportowego zachowania zawodnika podczas meczu w dniu 30.09.2012r pomiędzy Janovia a LKS Dąbie.
Pulak Łukasz będąc w tym meczu zawodnikiem rezerwowym oraz dodatkowo sprawując funkcję Prezesa klubu, osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo sędziów oraz porządkowego przy linii bocznej przechodził się z puszką piwa, jednocześnie krytykując każdą decyzję sędziowską co prowadziło do agresji wśród zawodników drużyny gospodarzy i kibiców. Jako porządkowy i osoba odpowiedzialna za ochronę sędziów nie reagował gdy po zakończeniu spotkania kibice grozili sędziom i uniemożliwiali im wyjazd z obiektu sportowego.

2. Ukarała na podstawie § 6 pkt. 1,2,3,4 karą nagany klub LKS Janovia Janowiec za brak porządku na obiekcie podczas meczu (i zaraz po jego zakończeniu) w dniu 30.09.2012r pomiędzy Janovia a LKS Dąbie oraz brak reakcji na agresywne zachowanie się zawodników i kibiców w stosunku do sędziów. W przypadku powtórzenia się podobnych przypadków Komisja nie wyklucza bardziej rygorystycznego ukarania drużyny do wykluczenia z rozgrywek włącznie.

3.Ukarała na podstawie § 9 pkt.8 zawodnika LKS Dąbie Kowal Mateusz dyskwalifikacją w trzech meczach za celowe uderzenie zawodnika gości podczas przerwy w grze w spotkaniu w dniu 23.09.2012r pomiędzy LKS Dąbie i LKS Zdziarzec.

Komunikat nr 10

Kartki żółte w V kolejce otrzymali:

ŻARÓWKA
Pawelec Marcin, Pęczek Marcin
RUDA:
Dziekan Mariusz
JANOWIEC:
Mol Jarosław, Cetnar Zbigniew
DĄBIE:
Górniak Paweł, Przywara Leszek, Szacik Daniel
GOLESZÓW:
Dorociak Jacek
ZGÓRSKO:
Kołacz Marcin x 2
WIERZCHOWINY:
Kużdżał Mateusz

CZERWONE:
ZGÓRSKO

Kużdżał Mariusz

Pauzują w VI kolejce:
Litwin Karol – Partynia (3 żółte) – Partynia pauzowała w V kolejce
Kołacz Marcin – Zgórsko (3 żółte)
Kowal Mateusz – Dąbie (czerwona) – 3 mecze dyskwalifikacji za uderzenie przeciwnika
Pulak Łukasz - Janowiec (decyzja Komisji ds. PALP) - 2 mecze dyskwalifikacji za niesportowe zachowanie.

Komunikat nr 9



Tabela po V kolejce

1. DĄBIE 5 12 15:6
2. RUDA 4 10 18:5
3. ZDZIARZEC 5 10 20:15
4. WIERZCHOWINY 4 9 15:5
5. PARTYNIA 4 9 17:8
6. ŻARÓWKA 5 9 18:10
7. GOLESZÓW 5 9 14:11
8. JANOWIEC 5 7 16:10
9. WYLÓW 4 3 5:19
10. ROŻNIATY 5 3 7:15
11. ZGÓRSKO 5 3 4:20
12. DULCZA MAŁA 3 0 2:14
13. JAŚLANY 4 0 8:21


Bramki w V kolejce zdobyli:

Ruda:
Dziekan Wojciech
Żarówka:
Cichoń Grzegorz
Janowiec:
Dobosz Józef, Pęczek Paweł
Dąbie:
Kowal Tomasz x 2, Trela Marek
Zdziarzec:
Cygan Grzegorz x 4, Pachoł Adam x 2
Jaślany:
Janeczek Krzysztof
Rusin Grzegorz
Gołda Łukasz
Marek Mateusz
Dulcza Mała:
Guła Mateusz
Goleszów:
Zdunikowski Marcin x 3, Stachura Krystian, Hajec Lucjan
Wierzchowiny:
Mroczek Marcin x 3, Głod Alan x 3, Stachura Krystian, Pietras Mariusz

Komunikat nr 8

Żółte kartki w IV kolejce otrzymali:

Jaślany: Kliś Jarosław, Dziadach Bartłomiej
Zgórsko: Kołacz Paweł, Weryński Szczepan, Kołacz Marcin
Dąbie: Kowal Jarosław
Zdziarzec: Cygan Grzegorz, Makuch Grzegorz, Dykas Konrad
Rożniaty: Konieczny Mateusz
Żarówka: Wiatr Adrian
Wierzchowiny: Głód Alan
Partynia: Litwin Karol x 2

Czerwone kartki w IV kolejce otrzymali:

Partynia:Litwin Karol
Dąbie: Kowal Mateusz


Pauzują w V kolejce:
Litwin Karol – Partynia (3 żółte)
Wiatr Adrian – Żarówka (3 żółte)
Kowal Mateusz – Dąbie (czerwona)

Komunikat nr 7

Wyniki IV kolejki
Goleszów : Wylów 5 : 1 (3 : 0)
• Rożniaty : Janowiec 0 : 1 (0 : 1)
Dąbie : Zdziarzec 3 : 0 (2 : 0
Żarówka : Dulcza Mała 3 : 0 (0 : 0)
• Wierzchowiny : Partynia 1 : 4 (1 : 2)
• Jaślany : Zgórsko 0 : 3 (0 : 1)

Bramki w IV kolejce:
Zgórsko: Ostrowski Dariusz x 1 , Kołacz Marcin x 2
Wierzchowiny: Głód Alan
Partynia: Kilian Krzysztof, Paciorek Marcin, Litwin Karol x 2
Żarówka: Cichoń Janusz x 2, Kryczka Mariusz
Dąbie: Kowal Mateusz, Dolot Marcin, Szacik Daniel
Janowiec: Pulak Łukasz
Goleszów: Strzelczyk Łukasz x 2, Dunikowski Marcin x 2, Gruszecki Andrzej
Wylów: Słąba Rafał




TABELA PO IV KOLEJCE
1. RUDA 3 9 17:4
2. PARTYNIA 4 9 17:8
3. DĄBIE 4 9 12:4
4. ŻARÓWKA 4 8 17:9
5. JANOWIEC 4 7 14:7
6. ZDZIARZEC 4 7 14:11
7. WIERZCHOWINY 3 6 7:5
8. GOLESZÓW 4 6 8:10
9. ROŻNIATY 4 3 7:12
10. ZGÓRSKO 4 3 4:12
11. DULCZA MAŁA 2 0 1:8
12. JAŚLANY 3 0 4:15
13. WYLÓW 3 0 2:19

Komunikat nr 6

Tabela strzelców bramek po 3 kolejkach

6 - Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
5 - Dziekan Mariusz, Szkutnik Kamil (Ruda)
4 - Mucha Sebastian (Partynia) Cichoń Janusz (Żarówka) Dobosz Józef (Janowiec)
3- Kilian Krzysztof (Partynia) Dolot Marcin (Dąbie), Mroczek Marcin (Wierzchowiny) Wiatr Adrian (Żarówka) Mol Jarosław (Janowiec) Pubrat Kornel, Raś Piotr (Rożniaty)
2 - Ryś Damian, Zboch Andrzej (Ruda) Pachoł Adam (Zdziarzec) Szacik Daniel (Dąbie) Pęczek Marcin, Kulpa Tomasz (Żarówka) Słowik Tomasz (Zdziarzec) Berezak Grzegorz (Goleszów) Marek Mateusz (Jaślany)
1 - Żala Paweł, Szkutnik Mateusz, Krukurka Łukasz (Ruda) Golec Grzegorz, Kilian Tomasz Tabor Marcin, Wojton Marek, Krężel Adrian, Kuzara Dariusz (Zdziarzec) Paciorek Marcin, Kilian Damian, Litwin Karol (Partynia) Kowal Tomasz, Trela Marek, Kucięba Mateusz, Kowal Mateusz (Dąbie) Głód Alan, Kużdżał Mateusz, Pietras Mariusz (Wierzchowiny) Witaszek Jakub, Kryczka Mariusz (Żarówka) Pęczek Paweł, Starzyk Grzegorz, Giża Arkadiusz (Janowiec) Konieczny Mateusz (Rożniaty) Trojanowski Sebastian (Goleszów) Pawełczak Piotr (Dulcza M.) Burek Marcin, Gałda Łukasza (Jaślany) Rzegocki Paweł (Zgórsko) Bielecki Zbigniew (Wylów)

Komunikat nr 5

Wyniki III kolejki
PARTYNIA - JAŚLANY 8:3 (7:0)
DULCZA MAŁA - RUDA 1:5 (1:2)
ZGÓRSKO - DĄBIE 0:5 (0:2)
ZDZIARZEC - ROŻNIATY 7:2 (3:1)
JANOWIEC - GOLESZÓW 7:0 (5:0)
WYLÓW - ŻARÓWKA 1:6 (0:1)


Tabela po III kolejkach

1. RUDA 3 9 17:4
2. ZDZIARZEC 3 7 14:8
3. PARTYNIA 3 6 13:7
4. DĄBIE 3 6 9:4
5. WIERZCHOWINY 2 6 6:1
6. ŻARÓWKA 3 5 14:9
7. JANOWIEC 3 4 13:7
8. ROŻNIATY 3 3 7:11
9. GOLESZÓW 3 3 3:9
10. DULCZA MAŁA 1 0 1:5
11. JAŚLANY 2 0 4:12
12. ZGÓRSKO 3 0 1:12
13. WYLÓW 2 0 1:14


BRAMKI ZDOBYLI:
PARTYNIA
Kilian Krzysztof 2
Paciorek Marcin
Mucha Sebastian 3
Kilian Damian
Litwin Karol

Jaślany
Burek Marcin
Marek Mateusz
Gołda Łukasza

Dąbie:
Dolot Marcin 2
Kucięba Mateusz
Kowal Mateusz
Szacik Daniel

Wylów:
Bielecki Zbigniew

Żarówka:
Cichoń Janusz -2
Witaszek Jakub
Kryczka Mariusz
Wiatr Adrian
Kulpa Tomasz

Janowiec:
Słowik Tomasz
Dobosz Józef 3
Mol Jarosław
Starzyk Grzegorz
Giża Arkadiusz

Zdziarzec:
Pachoł Adam 2
Cygan Grzegorz 2
Wojton Marek
Krężel Adrian
Kuzara Dariusz

Rożniaty:
Raś Piotr
Pubrat Kornel

Ruda:
Dziekan Mariusz 3
Ryś Damian
Szkutnik Kamil

Dulcza Mała:
Pawełczak Piotr

Kartki w III kolejce:

Żółte:

ZDZIARZEC
Krężel Adrian
DĄBIE
Trela Marek
PARTYNIA
Kilian Krzysztof, Litwin Marcin, Litwin Karol, Paciorek Artur
ŻARÓWKA
Wiatr Adrian, Kryczka Mariusz, Kulpa Tomasz
RUDA
Siembab Mateusz
WYLÓW
Halik Rafał, Hajec Artur
Kotwica Robert
WYLÓW

Komunikat nr 4

Kartki w II kolejce:

Żółte:
Kołacz Dawid (Zgórsko)
Miga Wiktor, Guła Łukasz, Jopek Krzysztof, Kużdżał Mateusz ( Wierzchowiny)
Berezak Grzegorz, Gruszecki Andrzej (Madras)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Kowal Tomasz, Matłok Dawid, Kuciępa Michał (Dąbie)
Kilian Krzysztof, Kilian Damian (Partynia)
Wiatr Tomasz, Pęczek Krzysztof (Żarówka)
Mol Jarosław (Janowiec)
Czerwone:
Kokoszka Dawid (Żarówka)
Bramki w II kolejce
Dąbie:
Szacik Daniel, Kowal Tomasz, Trela Marek, Dolot Marcin
Partynia:
Mucha Sebastian, Kilian Krzysztof
Żarówka:
Wiatr Adrian, Pęczek Marcin, Cichoń Janusz
Janowiec:
Mol Jarosław, Słowik Tomasz, Pęczek Paweł
Ruda:
Szkutnik Kamil x 2, Żala Paweł, Ryś Damian, Dziekan Mariusz, Szkutnik Mateusz, Zboch Andrzej, Krukurka Łukasz
Madras:
Trojanowski Sebastian
Zdziarzec:
Cygan Grzegorz x 2
Jaślany:
Marek Mateusz
Wierzchowiny:
Mroczek Marcin x 3, Pietras Mariusz
Zgórsko:
Rzegocki Paweł
Rożniaty:
Pubrat Kornel x 2, Raś Piotr x 2, Konieczny Mateusz

Komunikat nr 3

II KOLEJKA
• Jaślany : Wierzchowiny 1:4 (1:0)
• Żarówka : Janowiec 3:3 (1:1)
• Dąbie : Partynia 4:2 (0:0)
• Rożniaty : Zgórsko 5:1 (3:0)
• Goleszów : Zdziarzec 1:2 (0:1)
• Ruda : Wylów 8:0 (6:0)
Tabela po II kolejce
1. RUDA 2 6 12:3
2. WIERZCHOWINY 2 6 6:1
3. ZDZIARZEC 2 4 7:6
4-5 PARTYNIA 2 3 5:4
4-5 ROŻNIATY 2 3 5:4
6. GOLESZÓW 2 3 3:2
7. DĄBIE 2 3 4:4
8. ŻARÓWKA 2 2 8:8
9. JANOWIEC 2 1 6:7
10. JAŚLANY 1 0 1:4
11. ZGÓRSKO 2 0 1:7
12. WYLÓW 1 0 0:8
13. DULCZA MAŁA 0 0 0:0

Komunikat nr 2


Wyniki I kolejka
• Wierzchowiny : Dąbie 2 : 0 (0 : 0)
• Partynia : Rożniaty 3 : 0 vo.
• Zgórsko : Goleszów 0 : 2 (0 : 0)
• Zdziarzec : Żarówka 5 : 5 (3 : 3)
• Janowiec : Ruda 3 : 4 (2 : 2)

W I kolejce napomnienia w postaci kartek otrzymali:
ŻÓŁTE:

PULAK RAFAŁ - JANOWIEC
SKWIRA DAMIAN - RUDA
SZKUTNIK MATEUSZ - RUDA
DZIEKAN MARIUSZ - RUDA
PIETRAS ARKADIUSZ - WIERZCHOWINY
KOWAL TOMASZ - DĄBIE
WOJTON MARCIN - ZDZIARZEC
PĘCZEK KRYSTIAN - ŻARÓWKA
PĘCZEK MARCIN - ŻARÓWKA
WIATR ADRIAN - ŻARÓWKA




CZERWONA KARTKA:
Bonar Grzegorz ( Dąbie)

STRZELCY BRAMEK W I KOLEJCE
2 GOLE
- SZKUTNIK KAMIL (RUDA)
- BEREZAK GRZEGORZ ( MADRAS)
- PĘCZEK MARCIN (ŻARÓWKA)
- CYGAN GRZEGORZ (ZDZIARZEC) 1 GOL
- DOBOSZ JÓZEF, MÓL JAROSŁAW (JANOWIEC)
- GŁÓD ALAN, KUŻDŻAŁ MATEUSZ (WIERZCHOWINY)
- GOLEC GRZEGORZ, KILIAN TOMASZ, TABOR MARCIN (ZDZIARZEC)
- KULPA TOMASZ, WIATR ADRIAN, CICHOŃ JANUSZ (ŻARÓWKA)
- ZBOCH ANDRZEJ, DZIEKAN MARIUSZ (RUDA)
- SAMOBÓJCZY

Komunikat nr.1

RADA POWIATOWA LZS W MIELCU ORAZ KOMISJA ds. POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKARSKIEJ INFORMUJĄ, ŻE ROZPOCZĘCIE X EDYCJI ROZGRYWEK PALP SEZON 2012/2013 PLANOWANY JEST NA 2.09.2012r. WSZYSTKIE DRUŻYNY PRAGNĄCE WZIĄĆ UDZIAŁ W ROZGRYWKACH TJ. UCZESTNICZĄCE W UBIEGŁYM SEZONIE JAK RÓWNIEŻ NOWE ZGŁASZAJĄCE AKCES DO PRZYSTĄPIENIA DO ROZGRYWEK W TYM SEZONIE PROSZONE SĄ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM TYCH ROZGRYWEK I DOSTARCZENIE WYMAGANYCH DOKUMENTÓW NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 29.08.2012. NAJBLIŻSZE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 22.08.2012r O GODZ. 16 W SIEDZIBIE RP LZS TJ. (POMIESZCZENIA GRYF NA UL. WARSZAWSKIEJ)

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)