0.20
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

Wyniki meczów Pucharu Ligi PALP

  •       Mecz nr 1 barażowy
    • Krzemienica -  Orłów   1 : 1  (0 : 0)   rzuty karne na kmorzyść druzyny z Orłowa  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Baran Tomasz, Cebula Marcin, Baran Daniel, Ząbek Adam, Straż Adrian (Gondek Daniel),Dąbrowski Witold, Szewc Andrzej, Smak Szymon(Głogowski Dominik), Małek Jarosław, Małek Sebastian, Śliwa Łukasz
      Orłów: Opałacz Michał, Trzpis Damian, Mordec Sebastian, Miłoś Bartosz, Paluch Hubert, Chrabąszcz Piotr, Trzpis Patryk, Ciemięga Krzysztof, Mieszkowski Michał, Chrabąszcz Dariusz,Malczyński Norbert
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian
      Orłów: Chrabąszcz Piotr
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  StawarzJ (5) nn

  •        Mecz nr  2  eliminacje
    • Kolorado-Retech -  Goleszów   9 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Jemioło Bartłomiej (Zabrzyski Grzegorz), Wiewiura Arkadiusz, Korpanty Maciej, Kaczmarczyk Bartosz, Pachoł Sebastian (Witkowski Wojciech), Jakubus Krzysztof, Młynek Bogdan (Chmura Krzysztof), Kolasa Radosław (Zalewski Janusz), Madej Dawid, Demski Paweł, Rado Kamil
      Goleszów: Szostek Andrzej, Kudła Jacek, Szczepanek Kamil (Tokarz Michał), Jacek Łukasz, Jacek Karol, Mazur Marcin, Cebula Mateusz, Szostek Wojciech, Jędrychowski Dominik (Mazur Kamil), Grochowina Piotr, Moździerz Jan (Zdunikowski Adam)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pachoł Sebastian x 2, Rado Kamil x 2, Madej Dawid, Jakubus Krzysztof, Kolasa Radosław, Zalewski Janusz, Kaczmarczyk Bartosz,
      Goleszów: Mazur Kamil

  •        Mecz nr  3  eliminacje
    • Zdziarzec -  Grochowe   3 : 5  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Krężel Adrian (Kokoszka Kacper), Cichoń Tomasz, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub (Walas Norbert), Kobos Kami, Minorczyk Adam, Czachor Grzegorz, Ziobroń Remigiusz
      Grochowe: Sulicki Konrad, Dudzik Paweł (Zych Marcin), Kędzior Mateusz, Jamróz Karol (Mierzwa Krzysztof), Serafin Łukasz, Ciemięga Rafał, Wieczerzak Michał, Smykla Sebastian, Kędzior Norbert, Rugała Damian, Łącz Dominik
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Trela Marek x 2, Dudek Wojciech
      Grochowe: Łącz Dominik, Wieczerzak Michał, Smykla Sebastian, Rugała Damian, Kędzior Norbert
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Cichoń Tomasz x 2
      Grochowe: Kędzior Mateusz, Kędzior Norbert, Serafin Łukasz
    • img czerwona kartka
    • Zdziarzec: Cichoń Tomasz

  •        Mecz nr  4  eliminacje
    • Janowiec -  GlinyM   5 : 3  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Kmieć Łukasz (Sztejenka Przemysław), Grzech Marcin, Starzyk Grzegorz (Pulak Mateusz), Starzyk Jan, Piotrowski Hubert (Słowik Tomasz), Skowron Jacek, Pęczek Marek (Bator Daniel), Mrozowski Albert, Pulak Bartłomiej (Pulak Wiktor), Wróbel Michał (Czepiel Maksymilian)
      GlinyM: Smoleń Mateusz, Mieszkowski Sebastian, Frask Patryk, Polak Oskar, Nycek Mateusz, Wiatrowski Piotr (Dziekan Paweł), Miłoś Karol (Adamczyk Robert), Krynicki Adrian, Rogóż Wiktor (Łapa Damian), Smoleń Lucjan, Kalicki Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Wróbel Michał, Pulak Bartłomiej, Słowik Tomasz, Mrozowski Albert, Skowron Jacek
      GlinyM: Mieszkowski Sebastian, Kalicki Michał, Łapa Damian
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Starzyk Grzegorz, Sztejenka Przemysław
      GlinyM: Nycek Mateusz

  •        Mecz nr  5  eliminacje
    • Partynia -  Orłów   0 : 5  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Giża Paweł, Wyzga Paweł, Żala Kamil,Gwóźdź Maksymilian, Ćwięka Daniel, Warias Marcin,Dąbrowski Dominik, Walas Piotr, Ostrowski Łukasz, Serafiński Dawid, Kulpa Grzegorz
      Orłów: Mieszkowski Michał, Trzpis Damian, Miłoś Bartosz (Stachowicz Bartłomiej), Paluch Hubert, Rokoszak Paweł, Łabuz Marcin, Ciemięga Krzysztof, Chrabąszcz Piotr, Trzpis Patryk, Pietryka Karol, Malczyński Norbert
    • img piłka strzelcy bramek

    • Orłów: Ostrowski Łukasz, Chrabąszcz Piotr, Stachowicz Bartłomiej

  •        Mecz nr  6  eliminacje runda rewanżowa
    • Goleszów -  Kolorado-Retech   7 : 2  (5 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Kudła Jacek, Możdżeń Jan (Jacek Łukasz), Mazur Kamil, Bańka Mateusz, Szostek Wojciech, Zdunikowski Adam, Jacek Karol, Jędrychowski Dominik, Cebula Mateusz, Jachyra Krystian
      Kolorado-Retech: Krzemień Marek, Olejarz Sławomir (Jakubus Krzysztof), Chmura Krzysztof (Kuter Piotr), Korpanty Maciej, Sidur Piotr, Młynek Bogdan, Madej Dawid (Zalewski Janusz), Demski Paweł, Indyk Jan Pachoł Sebastian, Pietras Arkadiusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Jędrychowski Dominik x 4, Mazur Kamil x 3
      Kolorado-Retech: Demski Paweł, Pachoł Sebastian
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Jacek Łukasz
      Kolorado-Retech: Kuter Piotr

  •        Mecz nr  7  eliminacje runda rewanżowa
    • Grochowe -  Zdziarzec   3 : 0  (0 : 0)   walkower

  •        Mecz nr  8  eliminacje runda rewanżowa
    • GlinyM -  Janowiec   1 : 6  (1 : 4)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Smoleń Mateusz, Krynicki Adrian, Smoleń Lucjan, Rogóż Wiktor, Wiatrowski Piotr, Frask Patryk, Mieszkowski Sebastian, Kalicki Michał, Polak Oskar, Nycek Mateusz, Miłoś Karol
      Janowiec: Kmieć Marcin, Grzech Marcin, Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz (Janiec Jakub), Kmieć Łukasz (Sztejenka Przemysław), Mrozowski Albert, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Pęczek Marek (Pulak Mateusz), Pulak Bartłomiej, Wróbel Michał (Czepiel Maksymilian)
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Mieszkowski Sebastian
      Janowiec: Pulak Bartłomiej x 2, Czepiel Maksymilan x 2, Słowik Tomasz, Pęczek Marek

  •        Mecz nr  9  eliminacje runda rewanżowa
    • Orłów -  Partynia   2 : 0  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Mieszkowski Michał, Trzpis Damian, Mordec Sebastian, Ciemięga Krzysztof, Paluch Hubert, Chrabąszcz Piotr, Trzpis Patryk, Rokoszak Paweł, Stachowicz Bartłomiej, Łabuz Marcin, Pietryka Karol
      Partynia: Janeczek Rafał, Dąbrowski Dominik, Ostrowski Łukasz, Walas Piotr, Ćwięka Daniel, Misiak Sebastian (Kilian Kamil), Walas Michał, Kulpa Grzegorz, Kilian Kacper, Wyzga Paweł, Giża Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Chrabąszcz Piotr, Ciemięga Krzysztof
    • img żółta kartka

    • Partynia: Walas Michał

  •        Mecz nr  10  półfinały
    • Kolorado-Retech -  Grochowe   6 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Zabrzyski Grzegorz, Kuter Piotr, Kolasa Radosław, Indyk Jan, Jakubus Krzysztof, Młynek Bogdan (Chmura Krzysztof), Rado Kamil, Madej Dawid, Demski Paweł (Zalewski Janusz), Pietras Arkadiusz (Olejarz Sławomir), Pachoł Sebastian
      Grochowe: Sulicki Konrad, Serafin Łukasz, Jamróz Karol, Rado Kacper, Kędzior Mateusz, Dudzik Paweł, Ciemięga Rafał (Zych Marcin), Smykla Sebastian, Kędzior Norbert, Łącz Dominik (Furtak Wiktor), Rugała Damian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pietras Arkadiusz x 2, Madej Dawid x 2, Zalewski Janusz, samobójcza
      Grochowe: Rugała Damian
    • img żółta kartka
    • Kolorado-Retech: Demski Paweł, Kolasa Radosław
      Grochowe: Dudzika Paweł

  •        Mecz nr  11  półfinały
    • Janowiec -  Orłów   8 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Grzech Marcin (Pulak Mateusz), Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz, Kmieć Łukasz, Mrozowski Albert (Pulak Wiktor), Słowik Tomasz (Sztejenka Przemysław), Skowron Jacek, Pęczek Marek (Bator Daniel), Wróbel Michał Czepiel Maksymilian), Pulak Bartłomiej (Powaga Eryk)
      Orłów: Opałacz Michał, Mordec Sebastian, Trzpis Patryk, Trzpis Damian, Pietryka Karol, Malczyński Norbert, Łabuz Marcin (Rokoszak Paweł), Ciemięga Krzysztof, Paluch Hubert, Chrabąszcz Piotr, Chrabąszcz Dariusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pęczek Marek x 2, Pulak Bartłomiej x 2, Słowik Tomasz x 2, Czepiel Maksymilan, Mrozowski Tomasz
      Orłów: Trzpis Patryk

  •        Mecz nr  12  półfinały runda rewanżowa
    • Grochowe -  Kolorado-Retech   2 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:

    • Kolorado-Retech: Zabrzyski Grzegorz, Sidur Piotr, Kuter Piotr, Jakubus Krzysztof, Indyk Jan, Madej Dawid (Małek Andrzej, Młynek Bogdan, Wiewiura Arkadiusz, Pietras Arkadiusz, Demski Paweł, Witkowski Wojciech (Chmura Krzysztof)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Dudzik Paweł, Smykla Sebastian
      Kolorado-Retech: Demski Paweł
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Serafin Łukasz

  •        Mecz nr  13  półfinały runda rewanżowa
    • Orłów -  Janowiec   0 : 4  (0 : 2)  
    • img piłka strzelcy bramek

    • Janowiec: Pęczek Marek x 2, Czepiel Maksymilian, Pulak Wiktor

  •        Mecz nr  14  FINAŁ
    • Kolorado-Retech -  Janowiec   3 : 2  (1 : 1)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Rado Artur x 3
      Janowiec: Skowron Jacek, Pęczek Marek

   Wyniki 13 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
4 : 0
(1 : 0)
Partynia
Orłów
1 : 6
(1 : 2)
Grochowe
Janowiec
11 : 1
(5 : 1)
Zdziarzec
Krzemienica
0 : 13
(0 : 6)
Kolorado-Retech

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 12
  • 28
  •  
  • 55
  • -
  • 21
  • 34 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 11
  • 27
  •  
  • 54
  • -
  • 22
  • 32 
  •  
  • Grochowe
  • 12
  • 23
  •  
  • 35
  • -
  • 19
  • 16 
  •  
  • Goleszów
  • 11
  • 19
  •  
  • 25
  • -
  • 19
  •  
  • Zdziarzec
  • 11
  • 17
  •  
  • 29
  • -
  • 35
  • -6 
  •  
  • GlinyM
  • 11
  • 16
  •  
  • 24
  • -
  • 38
  • -14 
  •  
  • Orłów
  • 12
  • 8
  •  
  • 30
  • -
  • 49
  • -19 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 6
  •  
  • 22
  • -
  • 38
  • -16 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 4
  •  
  • 14
  • -
  • 47
  • -33 

   13 kolejka "w pigułce" 

Bramki 36
4 Madej Dawid(Kolorado-Retech)4 Pulak Bartłomiej(Janowiec)3 Demski Paweł(Kolorado-Retech)3 Pawłoski Grzegorz(Grochowe)3 Skowron Jacek(Janowiec)2 Pęczek Marek(Janowiec)2 Smykla Sebastian(Grochowe)2 Zalewski Janusz(Kolorado-Retech)1 Ciemięga Krzysztof(Orłów)1 Indyk Jan(Kolorado-Retech)1 Jędrychowski Dominik(Goleszów)1 Kudła Jacek(Goleszów)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Olejarz Sławomir(Kolorado-Retech)1 Pacholec Igor(Kolorado-Retech)1 Pulak Mateusz(Janowiec)1 Pulak Wiktor(Janowiec)1 Szczepanek Kamil(Goleszów)1 Trela Marek(Zdziarzec)1 Wilaszek Łukasz(Goleszów)1 Witkowski Wojciech(Kolorado-Retech)
Kartki żółte 5
2x  Dąbrowski Witold(Krzemienica)1x  Pulak Bartłomiej(Janowiec)1x  Tabor Marcin(Zdziarzec)1x  Walczak Kamil(Krzemienica)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
16
Trela Marek(Zdziarzec)
13
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
11
Skowron Jacek(Janowiec)
10
Demski Paweł(Kolorado-Retech)
8
Mieszkowski Sebastian(GlinyM)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)
6
Chrabąszcz Piotr(Orłów)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Madej Dawid(Kolorado-Retech)
Rugała Damian(Grochowe)
Smykla Sebastian(Grochowe)

   Następna kolejka  14 • pauzuje: Krzemienica

termin/godz.
  gospodarze - goście
2019-05-26
16.oo
 
Kolorado-Retech - Janowiec

Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.

2019-05-26
14.oo
 
Zdziarzec - Orłów

2019-05-25
18.oo
 
Grochowe - Goleszów

Zmiana daty i godziny rozegrania na wniosek gospodarza i za zgodą Komisji PALP.

2019-05-26
11.oo
 
Partynia - GlinyM

Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.