0.91
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2012 / 13

bramki
  Nazwisko imię (klub)
23
Cygan Grzegorz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Mroczek Marcin (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
16
Głód Alan (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Zdunikowski Marcin (Goleszów) (Goleszów)
15
Dziekan Mariusz (Ruda) (Ruda)
14
Cichoń Janusz (Żarówka) (Żarówka)
Dobosz Józef (Janowiec) (Janowiec)
Mucha Sebastian (Zgórsko) (Zgórsko)
Szkutnik Kamil (Ruda) (Ruda)
12
Żala Paweł (Ruda) (Ruda)
9
Kilian Damian (Partynia) (Partynia)
Kilian Krzysztof (Partynia) (Partynia)
Kowal Tomasz (Dąbie) (Dąbie)
Zboch Andrzej (Ruda) (Ruda)
8
Pęczek Marcin (Zgórsko) (Zgórsko)
7
Marek Mateusz (Jaślany) (Jaślany)
Pawełczak Piotr (Dulcza M) (Dulcza Mała)
Potok Mariusz (Ruda) (Ruda)
6
Mol Jarosław (Janowiec) (Janowiec)
Pietras Mariusz (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Ryś Damian (Ruda) (Ruda)
Trela Marek (Dąbie) (Dąbie)
5
Guła Mateusz (Dulcza M) (Dulcza Mała)
Janiec Jakub (Janowiec) (Janowiec)
Krężel Adrian (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Pachoł Adam (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów) (Goleszów)
Słomba Łukasz (Ruda) (Ruda)
Słowik Tomasz (Janowiec) (Janowiec)
4
Bednarz Tomasz (Żarówka) (Żarówka)
Berezak Grzegorz (Goleszów) (Goleszów)
Dolot Marcin (Dąbie) (Dąbie)
Gołda Łukasz (Jaślany) (Jaślany)
Kowal Jarosław (Dąbie) (Dąbie)
Litwin Karol (Partynia) (Partynia)
Olejarz Paweł (Dąbie) (Dąbie)
Szacik Daniel (Dąbie) (Dąbie)
Trojanowski Sebastian (Goleszów) (Goleszów)
Weryński Szczepan (Zgórsko) (Zgórsko)
Witaszek Jakub (Żarówka) (Żarówka)
3
Chrząstek Kamil (Ruda) (Ruda)
Cichoń Grzegorz (Żarówka) (Żarówka)
Dorociak Jacek (Goleszów) (Goleszów)
Gałat Łukasz (Zgórsko) (Zgórsko)
Godek Marcin (Goleszów) (Goleszów)
Guła Łukasz (Wierzchowny) (Wierzchowiny)
Kos Grzegorz (Dulcza) (Dulcza Mała)
Kowal Damian (Dąbie) (Dąbie)
Kowal Damian (Dąbie) (Dąbie)
Kołacz Marcin (Zgórsko) (Zgórsko)
Kryczka Mariusz (Żarówka) (Żarówka)
Kulpa Tomasz (Żarówka) (Żarówka)
Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Miga Wiktor (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Paciorek Marcin (Partynia) (Partynia)
Pęczek Paweł (Janowiec) (Janowiec)
Wątroba Piotr (Janowiec) (Janowiec)
2
Cebula Mateusz (Goleszów) (Goleszów)
Cetnar Zbigniew (Janowiec) (Janowiec)
Cieśla Grzegorz (Goleszów) (Goleszów)
Dykas Konrad (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Dziekan Wojciech (Ruda) (Ruda)
Foremny Daniel (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Janus Adrian (Zgórsko) (Zgórsko)
Kowalik Bartłomiej (Goleszów) (Goleszów)
Kołacz Paweł (Zgórsko) (Zgórsko)
Krukurka Łukasz (Ruda) (Ruda)
Kuciemba Mateusz (Dąbie) (Dąbie)
Michałek Łukasz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Piechota Dariusz (Goleszów) (Goleszów)
Pulak Rafał (Janowiec) (Zdziarzec)
Pulak Łukasz (Janowiec) (Janowiec)
Ryba Rafał (Dulcza M.) (Dulcza Mała)
Rzegocki Paweł (Zgórsko) (Zgórsko)
Szkutnik Mateusz (Ruda) (Ruda)
Warias Marcin (Partynia) (Partynia)
Wiatr Adrian (Żarówka) (Żarówka)
1
Bednarz Dariusz (Dulcza) (Dulcza Mała)
Bigda Paweł (Janowiec) (Janowiec)
Burek Marcin (Jaślany) (Jaślany)
Cholewa Janusz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Cichoń Andrzej (Żarówka) (Żarówka)
Ćwięka Łukasz (Janowiec) (Janowiec)
Dubiel Damian (Zgórsko) (Zgórsko)
Dudek Patryk (Żarówka) (Żarówka)
Dziaduch Łukasz (Jaślany) (Jaślany)
Dziekan Paweł (Partynia) (Partynia)
Golec Grzegorz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Gruszecki Andrzej (Goleszów) (Goleszów)
Gwóźdź Sławomir (Zgórsko) (Zgórsko)
Hajec Lucjan (Goleszów) (Goleszów)
Janeczek Krzysztof (Jaślany) (Jaślany)
Janeczko Szczepan (Goleszów) (Goleszów)
Jaśkiewicz Łukasz (Dulcza Mała) (Dulcza Mała)
Jopek Krzysztof (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Kiełbasa Damian (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Kilian Tomasz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Kowal Mateusz (Dabie) (Dąbie)
Kowal Tomasz (Dąbie) (Dąbie)
Kołacz Dawid (Zgórsko) (Zgórsko)
Kołton Paweł (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Kołtoń Paweł (Zgórsko) (Zgórsko)
Krężel Łukasz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Kuciemba Rafał (Dabie) (Dąbie)
Kulpa Dawid (Partynia) (Partynia)
Kuzara Dariusz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Lonczak Piotr (Zgórsko) (Zgórsko)
Lupa Jakub (Goleszów) (Goleszów)
Makuch Grzegorz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Matłok Dawid (Dąbie) (Dąbie)
Miga Łukasz (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Minorczyk Andrzej (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Oleksiak Marcin (Partynia) (Partynia)
Ostrowski Dariusz (Zgórsko) (Zgórsko)
Piotrowski Michał (Janowiec) (Janowiec)
Pleban Przemysław (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Pryga Radosław (Janowiec) (Janowiec)
Raś Dawid (Rożniaty) (Rożniaty)
Rusin Grzegorz (Jaślany) (Jaślany)
Ryś Dariusz (Ruda) (Ruda)
Siwy Jarosław (Dąbie) (Dąbie)
Stachura Krystian (Goleszów) (Goleszów)
Stachura Krystian (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Starzyk Grzegorz (Janowiec) (Janowiec)
Szeliga Paweł (Żarówka) (Żarówka)
Szpyrka Kryspin (Dulcza) (Dulcza Mała)
Szydło Łukasz (Zgórsko) (Zgórsko)
Szymuś Radosław (Dulcza) (Dulcza Mała)
Słowik Tomasz (Janowiec) (Janowiec)
Tabor Marcin (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Walczak Kamil (Jaślany) (Jaślany)
Wawrzonek Damian (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Wiatr Tomasz (Żarówka) (Żarówka)
Winiarz Wacław (Jaślany) (Jaślany)
Wojton Marcin (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Wojton Marek (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Wolak Paweł (Dulcza) (Dulcza Mała)
Wszół Arkadiusz (Goleszów) (Goleszów)
Żądło Paweł (Goleszów) (Goleszów)

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia