0.118
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2012 / 13

bramki
  Nazwisko imię (klub)
23
Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
16
Głód Alan (Wierzchowiny)
Zdunikowski Marcin (Goleszów)
15
Dziekan Mariusz (Ruda)
14
Cichoń Janusz (Żarówka)
Dobosz Józef (Janowiec)
Mucha Sebastian (Zgórsko)
Szkutnik Kamil (Ruda)
12
Żala Paweł (Ruda)
9
Kilian Damian (Partynia)
Kilian Krzysztof (Partynia)
Kowal Tomasz (Dąbie)
Zboch Andrzej (Ruda)
8
Pęczek Marcin (Zgórsko)
7
Marek Mateusz (Jaślany)
Pawełczak Piotr (Dulcza M)
Potok Mariusz (Ruda)
6
Mol Jarosław (Janowiec)
Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
Ryś Damian (Ruda)
Trela Marek (Dąbie)
5
Guła Mateusz (Dulcza M)
Janiec Jakub (Janowiec)
Krężel Adrian (Zdziarzec)
Pachoł Adam (Zdziarzec)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
Słomba Łukasz (Ruda)
Słowik Tomasz (Janowiec)
4
Bednarz Tomasz (Żarówka)
Berezak Grzegorz (Goleszów)
Dolot Marcin (Dąbie)
Gołda Łukasz (Jaślany)
Kowal Jarosław (Dąbie)
Litwin Karol (Partynia)
Olejarz Paweł (Dąbie)
Szacik Daniel (Dąbie)
Trojanowski Sebastian (Goleszów)
Weryński Szczepan (Zgórsko)
Witaszek Jakub (Żarówka)
3
Chrząstek Kamil (Ruda)
Cichoń Grzegorz (Żarówka)
Dorociak Jacek (Goleszów)
Gałat Łukasz (Zgórsko)
Godek Marcin (Goleszów)
Guła Łukasz (Wierzchowny)
Kos Grzegorz (Dulcza)
Kowal Damian (Dąbie)
Kowal Damian (Dąbie)
Kołacz Marcin (Zgórsko)
Kryczka Mariusz (Żarówka)
Kulpa Tomasz (Żarówka)
Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny)
Miga Wiktor (Wierzchowiny)
Paciorek Marcin (Partynia)
Pęczek Paweł (Janowiec)
Wątroba Piotr (Janowiec)
2
Cebula Mateusz (Goleszów)
Cetnar Zbigniew (Janowiec)
Cieśla Grzegorz (Goleszów)
Dykas Konrad (Zdziarzec)
Dziekan Wojciech (Ruda)
Foremny Daniel (Wierzchowiny)
Janus Adrian (Zgórsko)
Kowalik Bartłomiej (Goleszów)
Kołacz Paweł (Zgórsko)
Krukurka Łukasz (Ruda)
Kuciemba Mateusz (Dąbie)
Michałek Łukasz (Zdziarzec)
Piechota Dariusz (Goleszów)
Pulak Rafał (Janowiec)
Pulak Łukasz (Janowiec)
Ryba Rafał (Dulcza M.)
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
Szkutnik Mateusz (Ruda)
Warias Marcin (Partynia)
Wiatr Adrian (Żarówka)
1
Bednarz Dariusz (Dulcza)
Bigda Paweł (Janowiec)
Burek Marcin (Jaślany)
Cholewa Janusz (Zdziarzec)
Cichoń Andrzej (Żarówka)
Ćwięka Łukasz (Janowiec)
Dubiel Damian (Zgórsko)
Dudek Patryk (Żarówka)
Dziaduch Łukasz (Jaślany)
Dziekan Paweł (Partynia)
Golec Grzegorz (Zdziarzec)
Gruszecki Andrzej (Goleszów)
Gwóźdź Sławomir (Zgórsko)
Hajec Lucjan (Goleszów)
Janeczek Krzysztof (Jaślany)
Janeczko Szczepan (Goleszów)
Jaśkiewicz Łukasz (Dulcza Mała)
Jopek Krzysztof (Wierzchowiny)
Kiełbasa Damian (Wierzchowiny)
Kilian Tomasz (Zdziarzec)
Kowal Mateusz (Dabie)
Kowal Tomasz (Dąbie)
Kołacz Dawid (Zgórsko)
Kołton Paweł (Wierzchowiny)
Kołtoń Paweł (Zgórsko)
Krężel Łukasz (Zdziarzec)
Kuciemba Rafał (Dabie)
Kulpa Dawid (Partynia)
Kuzara Dariusz (Zdziarzec)
Lonczak Piotr (Zgórsko)
Lupa Jakub (Goleszów)
Makuch Grzegorz (Zdziarzec)
Matłok Dawid (Dąbie)
Miga Łukasz (Wierzchowiny)
Minorczyk Andrzej (Zdziarzec)
Oleksiak Marcin (Partynia)
Ostrowski Dariusz (Zgórsko)
Piotrowski Michał (Janowiec)
Pleban Przemysław (Zdziarzec)
Pryga Radosław (Janowiec)
Raś Dawid (Rożniaty)
Rusin Grzegorz (Jaślany)
Ryś Dariusz (Ruda)
Siwy Jarosław (Dąbie)
Stachura Krystian (Goleszów)
Stachura Krystian (Wierzchowiny)
Starzyk Grzegorz (Janowiec)
Szeliga Paweł (Żarówka)
Szpyrka Kryspin (Dulcza)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
Szymuś Radosław (Dulcza)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Walczak Kamil (Jaślany)
Wawrzonek Damian (Wierzchowiny)
Wiatr Tomasz (Żarówka)
Winiarz Wacław (Jaślany)
Wojton Marcin (Zdziarzec)
Wojton Marek (Zdziarzec)
Wolak Paweł (Dulcza)
Wszół Arkadiusz (Goleszów)
Żądło Paweł (Goleszów)

   Wyniki 18 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Janowiec
3 : 3
(3 : 1)
Goleszów
Krzemienica
3 : 1
(1 : 1)
GlinyM
Kolorado-Retech
6 : 1
(4 : 0)
Partynia
Zdziarzec
2 : 2
(2 : 1)
Grochowe

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 16
  • 39
  •  
  • 86
  • -
  • 32
  • 54 
  •  
  • Grochowe
  • 16
  • 36
  •  
  • 59
  • -
  • 22
  • 37 
  •  
  • Janowiec
  • 16
  • 35
  •  
  • 73
  • -
  • 29
  • 44 
  •  
  • Goleszów
  • 16
  • 23
  •  
  • 44
  • -
  • 41
  •  
  • Zdziarzec
  • 16
  • 21
  •  
  • 45
  • -
  • 56
  • -11 
  •  
  • GlinyM
  • 15
  • 16
  •  
  • 28
  • -
  • 63
  • -35 
  •  
  • Orłów
  • 16
  • 12
  •  
  • 37
  • -
  • 63
  • -26 
  •  
  • Krzemienica
  • 16
  • 11
  •  
  • 22
  • -
  • 61
  • -39 
  •  
  • Partynia
  • 15
  • 9
  •  
  • 27
  • -
  • 54
  • -27 

   18 kolejka "w pigułce" 

Bramki 20
2 Depowski Kamil(Zdziarzec)2 Kaczmarczyk Bartosz(Kolorado-Retech)2 Kędzior Norbert(Grochowe)2 Madej Dawid(Kolorado-Retech)2 Małek Sebastian(Krzemienica)2 Mazur Kamil(Goleszów)1 Demski Paweł(Kolorado-Retech)1 Gondek Adrian(Krzemienica)1 Kolasa Radosław(Kolorado-Retech)1 Pulak Bartłomiej(Janowiec)1 Pulak Mateusz(Janowiec)1 Struzik Mikołaj(GlinyM)1 Wróbel Michał(Janowiec)1 Zdunikowski Adam(Goleszów)
Kartki żółte 0
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
24
Trela Marek(Zdziarzec)
16
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
13
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
Demski Paweł(Kolorado-Retech)
12
Witkowski Wojciech(Kolorado-Retech)
11
Madej Dawid(Kolorado-Retech)
Skowron Jacek(Janowiec)
10
Pęczek Marek(Janowiec)
Rugała Damian(Grochowe)
Struzik Mikołaj(GlinyM)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia