0.97
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2013 / 14

bramki
  Nazwisko imię (klub)
21
Bednarz Tomasz (Żarówka)
11
Gwóźdź Sylwester (Wierzchowiny)
9
Cygan Grzegorz (Zdziarzec)
Gałat Łukasz (Zgórsko)
Krężel Adrian (Zdziarzec)
Zdunikowski Marcin (Goleszów)
7
Głód Alan (Wierzchowiny)
6
Cichoń Janusz (Żarówka)
Dobosz Józef (Janowiec)
Mrozowski Konrad (Janowiec)
Skowron Jacek (Janowiec)
Łapa Marcin (Dąbrówka)
5
Mroczek Marcin (Wierzchowiny)
Weryński Szczepan (Zgórsko)
4
Cholewa Rafał (Zdziarzec)
Giermata Mariusz (Dąbrówka)
Kołacz Marcin (Zgórsko)
Miga Wiktor (Wierzchowiny)
Pietras Mariusz (Wierzchowiny)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
3
Dudek Wojciech (Zdziarzec)
Giermata Dawid (Dąbrówka)
Jachyra Krystian (Goleszów)
Jaje Łukasz (Żarówka)
Pawełczak Piotr (DulczaM)
Pleban Przemysław (Zdziarzec)
Ryba Rafał (DulczaM.)
Sito Marcin (DulczaM)
Skrzyniarz Kamil (DulczaM)
Smaczny Bartłomiej (Goleszów)
Śpiewak Dariusz (Żarówka)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Trela Marek (Zdziarzec)
Wątroba Piotr (Janowiec)
Wojton Marcin (Zdziarzec)
2
Bigda Paweł (Janowiec)
Cebula Mateusz (Goleszów)
Dubiel Damian (Zgórsko)
Giża Mateusz (DulczaM)
Kryczka Mariusz (Żarówka)
Kuzara Dominik (Dąbrówka)
Michałek Łukasz (Zdziarzec)
Mol Jarosław (Janowiec)
Noga Daniel (Dąbrówka)
Pachoł Adam (Zdziarzec)
Pryga Radosław (Janowiec)
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
Siembab Bartłomiej (DulczaM)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
Wiatr Tomasz (Żarówka)
Żądło Paweł (Goleszów)
1
Bigda Krystian (Wierzchowiny)
Cichoń Andrzej (Żarówka)
Cichoń Patryk (Żarówka)
Doroż Kamil (DulczaM)
Dudek Marek (Janowiec)
Dudek Patryk (Żarówka)
Godek Marcin (Goleszów)
Guła Mateusz (DulczaM)
Gwóźdź Sławomir (Zgórsko)
Jopek Krzysztof (Wierzchowiny)
Kos Paweł (Wierzchowiny)
Kołacz Paweł (Zgórsko)
Kużdżał Konrad (Żarówka)
Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny)
Mucha Dawid (Zgórsko)
Mucha Jacek (Dąbrówka)
Mucha Jarosław (Dąbrówka)
Mucha Sebastian (Zgórsko)
Olejarz Paweł (Dąbrówka)
Pawelec Marcin (Żarówka)
Starzyk Grzegorz (Janowiec)
Szeliga Paweł (Żarówka)
Szostek Andrzej (Goleszów)
Trela Marek (Zgórsko)
Wacławski Bartłomiej (Goleszów)
Wąż Rafał (Wierzchowiny)
Wiatr Adrian (Żarówka)
Witaszek Jakub (Żarówka)
Łata Grzegorz (Dąbrówka)

   Wyniki 18 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Janowiec
3 : 3
(3 : 1)
Goleszów
Krzemienica
3 : 1
(1 : 1)
GlinyM
Kolorado-Retech
6 : 1
(4 : 0)
Partynia
Zdziarzec
2 : 2
(2 : 1)
Grochowe

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 16
  • 39
  •  
  • 86
  • -
  • 32
  • 54 
  •  
  • Grochowe
  • 16
  • 36
  •  
  • 59
  • -
  • 22
  • 37 
  •  
  • Janowiec
  • 16
  • 35
  •  
  • 73
  • -
  • 29
  • 44 
  •  
  • Goleszów
  • 16
  • 23
  •  
  • 44
  • -
  • 41
  •  
  • Zdziarzec
  • 16
  • 21
  •  
  • 45
  • -
  • 56
  • -11 
  •  
  • GlinyM
  • 15
  • 16
  •  
  • 28
  • -
  • 63
  • -35 
  •  
  • Orłów
  • 16
  • 12
  •  
  • 37
  • -
  • 63
  • -26 
  •  
  • Krzemienica
  • 16
  • 11
  •  
  • 22
  • -
  • 61
  • -39 
  •  
  • Partynia
  • 15
  • 9
  •  
  • 27
  • -
  • 54
  • -27 

   18 kolejka "w pigułce" 

Bramki 20
2 Depowski Kamil(Zdziarzec)2 Kaczmarczyk Bartosz(Kolorado-Retech)2 Kędzior Norbert(Grochowe)2 Madej Dawid(Kolorado-Retech)2 Małek Sebastian(Krzemienica)2 Mazur Kamil(Goleszów)1 Demski Paweł(Kolorado-Retech)1 Gondek Adrian(Krzemienica)1 Kolasa Radosław(Kolorado-Retech)1 Pulak Bartłomiej(Janowiec)1 Pulak Mateusz(Janowiec)1 Struzik Mikołaj(GlinyM)1 Wróbel Michał(Janowiec)1 Zdunikowski Adam(Goleszów)
Kartki żółte 0
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
24
Trela Marek(Zdziarzec)
16
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
13
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
Demski Paweł(Kolorado-Retech)
12
Witkowski Wojciech(Kolorado-Retech)
11
Madej Dawid(Kolorado-Retech)
Skowron Jacek(Janowiec)
10
Pęczek Marek(Janowiec)
Rugała Damian(Grochowe)
Struzik Mikołaj(GlinyM)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia