0.72
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2013 / 14

bramki
  Nazwisko imię (klub)
21
Bednarz Tomasz (Żarówka) (Żarówka)
11
Gwóźdź Sylwester (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
9
Cygan Grzegorz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Gałat Łukasz (Zgórsko) (Zgórsko)
Krężel Adrian (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Zdunikowski Marcin (Goleszów) (Goleszów)
7
Głód Alan (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
6
Cichoń Janusz (Żarówka) (Żarówka)
Dobosz Józef (Janowiec) (Janowiec)
Mrozowski Konrad (Janowiec) (Janowiec)
Skowron Jacek (Janowiec) (Janowiec)
Łapa Marcin (Dąbrówka) (Dąbrówka)
5
Mroczek Marcin (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Weryński Szczepan (Zgórsko) (Zgórsko)
4
Cholewa Rafał (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Giermata Mariusz (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Kołacz Marcin (Zgórsko) (Zgórsko)
Miga Wiktor (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Pietras Mariusz (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów) (Goleszów)
3
Dudek Wojciech (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Giermata Dawid (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Jachyra Krystian (Goleszów) (Goleszów)
Jaje Łukasz (Żarówka) (Żarówka)
Pawełczak Piotr (DulczaM) (Dulcza)
Pleban Przemysław (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Ryba Rafał (DulczaM.) (Dulcza)
Sito Marcin (DulczaM) (Dulcza)
Skrzyniarz Kamil (DulczaM) (Dulcza)
Smaczny Bartłomiej (Goleszów) (Goleszów)
Śpiewak Dariusz (Żarówka) (Żarówka)
Tabor Marcin (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Trela Marek (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Wątroba Piotr (Janowiec) (Janowiec)
Wojton Marcin (Zdziarzec) (Zdziarzec)
2
Bigda Paweł (Janowiec) (Janowiec)
Cebula Mateusz (Goleszów) (Goleszów)
Dubiel Damian (Zgórsko) (Zgórsko)
Giża Mateusz (DulczaM) (Dulcza)
Kryczka Mariusz (Żarówka) (Żarówka)
Kuzara Dominik (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Michałek Łukasz (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Mol Jarosław (Janowiec) (Janowiec)
Noga Daniel (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Pachoł Adam (Zdziarzec) (Zdziarzec)
Pryga Radosław (Janowiec) (Janowiec)
Rzegocki Paweł (Zgórsko) (Zgórsko)
Siembab Bartłomiej (DulczaM) (Dulcza)
Szydło Łukasz (Zgórsko) (Zgórsko)
Wiatr Tomasz (Żarówka) (Żarówka)
Żądło Paweł (Goleszów) (Goleszów)
1
Bigda Krystian (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Cichoń Andrzej (Żarówka) (Żarówka)
Cichoń Patryk (Żarówka) (Żarówka)
Doroż Kamil (DulczaM) (Dulcza)
Dudek Marek (Janowiec) (Janowiec)
Dudek Patryk (Żarówka) (Żarówka)
Godek Marcin (Goleszów) (Goleszów)
Guła Mateusz (DulczaM) (Dulcza)
Gwóźdź Sławomir (Zgórsko) (Zgórsko)
Jopek Krzysztof (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Kos Paweł (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Kołacz Paweł (Zgórsko) (Zgórsko)
Kużdżał Konrad (Żarówka) (Żarówka)
Kużdżał Mateusz (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Mucha Dawid (Zgórsko) (Zgórsko)
Mucha Jacek (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Mucha Jarosław (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Mucha Sebastian (Zgórsko) (Zgórsko)
Olejarz Paweł (Dąbrówka) (Dąbrówka)
Pawelec Marcin (Żarówka) (Żarówka)
Starzyk Grzegorz (Janowiec) (Janowiec)
Szeliga Paweł (Żarówka) (Żarówka)
Szostek Andrzej (Goleszów) (Goleszów)
Trela Marek (Zgórsko) (Zgórsko)
Wacławski Bartłomiej (Goleszów) (Goleszów)
Wąż Rafał (Wierzchowiny) (Wierzchowiny)
Wiatr Adrian (Żarówka) (Żarówka)
Witaszek Jakub (Żarówka) (Żarówka)
Łata Grzegorz (Dąbrówka) (Dąbrówka)

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia