0.60
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2015 / 16

bramki
  Nazwisko imię (klub)
24
Bednarz Tomasz (Żarówka)
15
Bajor Mateusz (Partynia)
13
Gałat Łukasz (Zgórsko)
Pawełczak Piotr (Dulcza Mała)
12
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)
9
Ciemięga Michał (Grochowe)
Śpiewak Dariusz (Żarówka)
8
Cebula Mateusz (Goleszów)
Klapa Mariusz (Żarówka)
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
7
Garncarz Sebastian (Janowiec)
Kilian Krzysztof (Partynia)
Olejarz Paweł (Dąbrówka)
Pulak Łukasz (Janowiec)
Rado Kacper (Grochowe)
Skowron Jacek (Janowiec)
Sokalski Konrad (Krzemienica)
Trela Marek (Zdziarzec)
6
Ciemięga Kamil (Grochowe)
Cymbor Tadeusz (Żarówka)
Nowak Dawid (Krzemienica)
Wiatr Tomasz (Żarówka)
5
Ćwięka Łukasz (Janowiec)
Dudzik Michał (Grochowe)
Giermata Mariusz (Dąbrówka)
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
Wilk Karol (Goleszów)
Wolak Dariusz (Dulcza Mała)
4
Cholewa Rafał (Zdziarzec)
Gałat Tomasz (Dulcza Mała)
Jaje Łukasz (Żarówka)
Konefał Kamil (Grochowe)
Kowal Janusz (Dulcza Mała)
Kużdżał Konrad (Żarówka)
Kużdżał Sławomir (Dulcza Mała)
Mucha Dawid (Zgórsko)
Starzyk Jan (Dąbrówka)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
Weryński Mateusz (Zdziarzec)
3
Baran Michał (Partynia)
Grzech Marcin (Janowiec)
Jachyra Krystian (Goleszów)
Minorczyk Adam (Zdziarzec)
Noga Wiktor (Dąbrówka)
Pachoł Adam (Zdziarzec)
Procki Sebastian (Zdziarzec)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Starzyk Grzegorz (Janowiec)
Zdunikowski Marcin (Goleszów)
Żądło Paweł (Goleszów)
2
Dudzik Aleksander (Grochowe)
Giża Łukasz (Żarówka)
Godek Marcin (Goleszów)
Graniczka Seweryn (Goleszów)
Janeczko Radosław (Goleszów)
Kmiec Łukasz (Janowiec)
Kowal Mateusz (Dulcza Mała)
Kurek Krystian (Dąbrówka)
Kuzara Dominik (Dąbrówka)
Małek Sebastian (Krzemienica)
Mucha Jacek (Dąbrówka)
Nowak Krystian (Krzemienica)
Ryba Tomasz (Dulcza Mała)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
Szostek Andrzej (Goleszów)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Torba Ernest (Żarówka)
Walas Norbert (Dulcza Mała)
Wyzga Paweł (Partynia)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)
Żala Kamil (Partynia)
1
Bańka Mateusz (Goleszów)
Bigda Paweł (Janowiec)
Cichoń Patryk (Żarówka)
Dorociak Jacek (Goleszów)
Dubiel Damian (Zgórsko)
Dudek Dariusz (Dulcza Mała)
Dudek Marcin (Janowiec)
Dykas Mateusz (Zdziarzec)
Działo Adrian (Partynia)
Giża Arkadiusz (Janowiec)
Golec Mateusz (Zdziarzec)
Janiec Kuba (Janowiec)
Janusz Adrian (Zgórsko)
Kasprzak Tomasz (Grochowe)
Kędzior Mateusz (Grochowe)
Kilian Damian (Partynia)
Kilian Mirosław (Dulcza Mała)
Kilian Paweł (Partynia)
Kilian Piotr (Partynia)
Kolisz Patryk (Zgórsko)
Kopeć Krzysztof (Grochowe)
Kos Grzegorz (Dulcza Mała)
Kozioł Kamil (Goleszów)
Krępa Dominik (Krzemienica)
Kuzara Kamil (Dąbrówka)
Łapa Arkadiusz (Dąbrówka)
Mol Jarosław (Żarówka)
Mucha Damian (Dąbrówka)
Niedbała Robert (Zgórsko)
Pęczek Marek (Janowiec)
Rado Kamil (Grochowe)
Suchy Kamil (Partynia)
Szendoł Grzegorz (Dulcza Mała)
Sztejenka Przemysław (Janowiec)
Wałega Filip (Partynia)
Weryński Szczepan (Zgórsko)
Wilaszek Maciej (Partynia)
Wilk Mateusz (Goleszów)
Ząbek Łukasz (Krzemienica)
Żytniak Dominik (Żarówka)

   Wyniki 6 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Krzemienica
3 : 11
(0 : 5)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 5
  • 12
  •  
  • 26
  • -
  • 8
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 5
  • 6
  •  
  • 12
  • -
  • 12
  •  
  • Malinie
  • 3
  • 6
  •  
  • 11
  • -
  • 15
  • -4 
  •  
  • Krzemienica
  • 5
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 29
  • -14 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Korpanty Paweł(Malinie)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Maksoń Adam(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Serwon Jacek(Malinie)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)