0.104
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2015 / 16

bramki
  Nazwisko imię (klub)
24
Bednarz Tomasz (Żarówka)
15
Bajor Mateusz (Partynia)
13
Gałat Łukasz (Zgórsko)
Pawełczak Piotr (Dulcza Mała)
12
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)
9
Ciemięga Michał (Grochowe)
Śpiewak Dariusz (Żarówka)
8
Cebula Mateusz (Goleszów)
Klapa Mariusz (Żarówka)
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
7
Garncarz Sebastian (Janowiec)
Kilian Krzysztof (Partynia)
Olejarz Paweł (Dąbrówka)
Pulak Łukasz (Janowiec)
Rado Kacper (Grochowe)
Skowron Jacek (Janowiec)
Sokalski Konrad (Krzemienica)
Trela Marek (Zdziarzec)
6
Ciemięga Kamil (Grochowe)
Cymbor Tadeusz (Żarówka)
Nowak Dawid (Krzemienica)
Wiatr Tomasz (Żarówka)
5
Ćwięka Łukasz (Janowiec)
Dudzik Michał (Grochowe)
Giermata Mariusz (Dąbrówka)
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
Wilk Karol (Goleszów)
Wolak Dariusz (Dulcza Mała)
4
Cholewa Rafał (Zdziarzec)
Gałat Tomasz (Dulcza Mała)
Jaje Łukasz (Żarówka)
Konefał Kamil (Grochowe)
Kowal Janusz (Dulcza Mała)
Kużdżał Konrad (Żarówka)
Kużdżał Sławomir (Dulcza Mała)
Mucha Dawid (Zgórsko)
Starzyk Jan (Dąbrówka)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
Weryński Mateusz (Zdziarzec)
3
Baran Michał (Partynia)
Grzech Marcin (Janowiec)
Jachyra Krystian (Goleszów)
Minorczyk Adam (Zdziarzec)
Noga Wiktor (Dąbrówka)
Pachoł Adam (Zdziarzec)
Procki Sebastian (Zdziarzec)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Starzyk Grzegorz (Janowiec)
Zdunikowski Marcin (Goleszów)
Żądło Paweł (Goleszów)
2
Dudzik Aleksander (Grochowe)
Giża Łukasz (Żarówka)
Godek Marcin (Goleszów)
Graniczka Seweryn (Goleszów)
Janeczko Radosław (Goleszów)
Kmiec Łukasz (Janowiec)
Kowal Mateusz (Dulcza Mała)
Kurek Krystian (Dąbrówka)
Kuzara Dominik (Dąbrówka)
Małek Sebastian (Krzemienica)
Mucha Jacek (Dąbrówka)
Nowak Krystian (Krzemienica)
Ryba Tomasz (Dulcza Mała)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
Szostek Andrzej (Goleszów)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Torba Ernest (Żarówka)
Walas Norbert (Dulcza Mała)
Wyzga Paweł (Partynia)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)
Żala Kamil (Partynia)
1
Bańka Mateusz (Goleszów)
Bigda Paweł (Janowiec)
Cichoń Patryk (Żarówka)
Dorociak Jacek (Goleszów)
Dubiel Damian (Zgórsko)
Dudek Dariusz (Dulcza Mała)
Dudek Marcin (Janowiec)
Dykas Mateusz (Zdziarzec)
Działo Adrian (Partynia)
Giża Arkadiusz (Janowiec)
Golec Mateusz (Zdziarzec)
Janiec Kuba (Janowiec)
Janusz Adrian (Zgórsko)
Kasprzak Tomasz (Grochowe)
Kędzior Mateusz (Grochowe)
Kilian Damian (Partynia)
Kilian Mirosław (Dulcza Mała)
Kilian Paweł (Partynia)
Kilian Piotr (Partynia)
Kolisz Patryk (Zgórsko)
Kopeć Krzysztof (Grochowe)
Kos Grzegorz (Dulcza Mała)
Kozioł Kamil (Goleszów)
Krępa Dominik (Krzemienica)
Kuzara Kamil (Dąbrówka)
Łapa Arkadiusz (Dąbrówka)
Mol Jarosław (Żarówka)
Mucha Damian (Dąbrówka)
Niedbała Robert (Zgórsko)
Pęczek Marek (Janowiec)
Rado Kamil (Grochowe)
Suchy Kamil (Partynia)
Szendoł Grzegorz (Dulcza Mała)
Sztejenka Przemysław (Janowiec)
Wałega Filip (Partynia)
Weryński Szczepan (Zgórsko)
Wilaszek Maciej (Partynia)
Wilk Mateusz (Goleszów)
Ząbek Łukasz (Krzemienica)
Żytniak Dominik (Żarówka)

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia