0.83
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2016 / 17

bramki
  Nazwisko imię (klub)
29
Dudek Wojciech (Zdziarzec)
24
Łącz Dominik (Grochowe)
22
Bednarz Tomasz (Żarówka)
Ciemięga Michał (Grochowe)
14
Gałat Łukasz (Zgórsko)
11
Kolisz Patryk (Chorzelów)
Trela Marek (Zdziarzec)
10
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
9
Korpanty Maciej (Chorzelów)
Kowal Mateusz (Dulcza)
8
Nowak Dawid (Krzemienica)
Skowron Jacek (Janowiec)
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
Wilaszek Maciej (Partynia)
7
Czepiel Maksymilian (Partynia)
Gamracy Paweł (Chorzelów)
Kmiec Łukasz (Janowiec)
Kozioł Kamil (Goleszów)
Mol Jarosław (Żarówka)
Wolak Dariusz (Dulcza)
Żądło Paweł (Goleszów)
6
Dereń Janusz (Zgórsko)
Małek Sebastian (Krzemienica)
Pęczek Marek (Janowiec)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Śpiewak Dariusz (Żarówka)
5
Cichoń Damian (Żarówka)
Furtak Wiktor (Grochowe)
Mucha Dawid (Zgórsko)
Pawełczak Piotr (Dulcza)
Pulak Łukasz (Janowiec)
4
Ciemięga Rafał (Grochowe)
Dobosz Józef (Janowiec)
Konieczny Mateusz (Krzemienica)
Ogorzelec Kamil (Żarówka)
Suchy Kamil (Partynia)
Wiatr Tomasz (Żarówka)
Wróbel Michał (Janowiec)
3
Baran Michał (Partynia)
Cymbor Tadeusz (Żarówka)
Dudek Korneliusz (Partynia)
Dudek Marcin (Janowiec)
Godek Marcin (Goleszów)
Jacek Karol (Goleszów)
Jaje Łukasz (Żarówka)
Kaczor Arkadiusz (Partynia)
Kilian Piotr (Partynia)
Klapa Mariusz (Żarówka)
Kowal Tomasz (Dulcza)
Mazur Rafał (Krzemienica)
Ryba Tomasz (Dulcza)
Weryński Mateusz (Zdziarzec)
Wiewiura Arkadiusz (Chorzelów)
Ząbek Łukasz (Krzemienica)
Zdunikowski Adam (Goleszów)
Żala Kamil (Partynia)
2
Andrusiewicz Piotr (Zgórsko)
Baran Tomasz (Krzemienica)
Bukała Kamil (Dulcza)
Ciemięga Kamil (Grochowe)
Furdyna Krzysztof (Grochowe)
Jachyra Krystian (Goleszów)
Kos Grzegorz (Dulcza)
Kowalik Bartłomiej (Goleszów)
Kuzara Piotr (Zdziarzec)
Minorczyk Adam (Zdziarzec)
Molak Karol (Chorzelów)
Olejarz Sławomir (Chorzelów)
Rado Kamil (Grochowe)
Siembab Łukasz (Goleszów)
Słowik Marcin (Janowiec)
Sztejenka Przemysław (Janowiec)
Wilk Mateusz (Goleszów)
1
Cymbor Konrad (Janowiec)
Dąbrowski Witold (Krzemienica)
Dykas Dawid (Zdziarzec)
Golec Krystian (Dulcza)
Grzech Marcin (Janowiec)
Hyjek Adrian (Grochowe)
Janeczko Radosław (Goleszów)
Janiec Kuba (Janowiec)
Kolecki Bartosz (Janowiec)
Kowal Janusz (Dulcza)
Kozioł Karol (Chorzelów)
Krężel Adrian (Zdziarzec)
Kryczka Mariusz (Żarówka)
Madura Paweł (Zdziarzec)
Małek Jarosław (Krzemienica)
Molak Jakub (Chorzelów)
Morawski Grzegorz (Zdziarzec)
Moździerz Jan (Goleszów)
Mroczka Kamil (Zgórsko)
Mydlarz Grzegorz (Dulcza)
Ogara Mateusz (Dulcza)
Piotrowski Hubert (Janowiec)
Pytel Janusz (Janowiec)
Rado Kacper (Grochowe)
Ryś Damian (Zgórsko)
Rzeszutek Przemysław (Chorzelów)
Skóra Dawid (Chorzelów)
Smoleń Lucjan (Chorzelów)
Smoleń Mateusz (Krzemienica)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
Świtek Maciej (Krzemienica)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Wałęga Mikołaj (Partynia)
Weryński Szczepan (Zgórsko)
Wilk Karol (Goleszów)
Wrzesień Kamil (Partynia)
Żytniak Dominik (Żarówka)

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia