0.46
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2016 / 17

bramki
  Nazwisko imię (klub)
29
Dudek Wojciech (Zdziarzec)
24
Łącz Dominik (Grochowe)
22
Bednarz Tomasz (Żarówka)
Ciemięga Michał (Grochowe)
14
Gałat Łukasz (Zgórsko)
11
Kolisz Patryk (Chorzelów)
Trela Marek (Zdziarzec)
10
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
9
Korpanty Maciej (Chorzelów)
Kowal Mateusz (Dulcza)
8
Nowak Dawid (Krzemienica)
Skowron Jacek (Janowiec)
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
Wilaszek Maciej (Partynia)
7
Czepiel Maksymilian (Partynia)
Gamracy Paweł (Chorzelów)
Kmiec Łukasz (Janowiec)
Kozioł Kamil (Goleszów)
Mol Jarosław (Żarówka)
Wolak Dariusz (Dulcza)
Żądło Paweł (Goleszów)
6
Dereń Janusz (Zgórsko)
Małek Sebastian (Krzemienica)
Pęczek Marek (Janowiec)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Śpiewak Dariusz (Żarówka)
5
Cichoń Damian (Żarówka)
Furtak Wiktor (Grochowe)
Mucha Dawid (Zgórsko)
Pawełczak Piotr (Dulcza)
Pulak Łukasz (Janowiec)
4
Ciemięga Rafał (Grochowe)
Dobosz Józef (Janowiec)
Konieczny Mateusz (Krzemienica)
Ogorzelec Kamil (Żarówka)
Suchy Kamil (Partynia)
Wiatr Tomasz (Żarówka)
Wróbel Michał (Janowiec)
3
Baran Michał (Partynia)
Cymbor Tadeusz (Żarówka)
Dudek Korneliusz (Partynia)
Dudek Marcin (Janowiec)
Godek Marcin (Goleszów)
Jacek Karol (Goleszów)
Jaje Łukasz (Żarówka)
Kaczor Arkadiusz (Partynia)
Kilian Piotr (Partynia)
Klapa Mariusz (Żarówka)
Kowal Tomasz (Dulcza)
Mazur Rafał (Krzemienica)
Ryba Tomasz (Dulcza)
Weryński Mateusz (Zdziarzec)
Wiewiura Arkadiusz (Chorzelów)
Ząbek Łukasz (Krzemienica)
Zdunikowski Adam (Goleszów)
Żala Kamil (Partynia)
2
Andrusiewicz Piotr (Zgórsko)
Baran Tomasz (Krzemienica)
Bukała Kamil (Dulcza)
Ciemięga Kamil (Grochowe)
Furdyna Krzysztof (Grochowe)
Jachyra Krystian (Goleszów)
Kos Grzegorz (Dulcza)
Kowalik Bartłomiej (Goleszów)
Kuzara Piotr (Zdziarzec)
Minorczyk Adam (Zdziarzec)
Molak Karol (Chorzelów)
Olejarz Sławomir (Chorzelów)
Rado Kamil (Grochowe)
Siembab Łukasz (Goleszów)
Słowik Marcin (Janowiec)
Sztejenka Przemysław (Janowiec)
Wilk Mateusz (Goleszów)
1
Cymbor Konrad (Janowiec)
Dąbrowski Witold (Krzemienica)
Dykas Dawid (Zdziarzec)
Golec Krystian (Dulcza)
Grzech Marcin (Janowiec)
Hyjek Adrian (Grochowe)
Janeczko Radosław (Goleszów)
Janiec Kuba (Janowiec)
Kolecki Bartosz (Janowiec)
Kowal Janusz (Dulcza)
Kozioł Karol (Chorzelów)
Krężel Adrian (Zdziarzec)
Kryczka Mariusz (Żarówka)
Madura Paweł (Zdziarzec)
Małek Jarosław (Krzemienica)
Molak Jakub (Chorzelów)
Morawski Grzegorz (Zdziarzec)
Moździerz Jan (Goleszów)
Mroczka Kamil (Zgórsko)
Mydlarz Grzegorz (Dulcza)
Ogara Mateusz (Dulcza)
Piotrowski Hubert (Janowiec)
Pytel Janusz (Janowiec)
Rado Kacper (Grochowe)
Ryś Damian (Zgórsko)
Rzeszutek Przemysław (Chorzelów)
Skóra Dawid (Chorzelów)
Smoleń Lucjan (Chorzelów)
Smoleń Mateusz (Krzemienica)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
Świtek Maciej (Krzemienica)
Tabor Marcin (Zdziarzec)
Wałęga Mikołaj (Partynia)
Weryński Szczepan (Zgórsko)
Wilk Karol (Goleszów)
Wrzesień Kamil (Partynia)
Żytniak Dominik (Żarówka)

   Wyniki 6 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Krzemienica
3 : 11
(0 : 5)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 5
  • 12
  •  
  • 26
  • -
  • 8
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 5
  • 6
  •  
  • 12
  • -
  • 12
  •  
  • Malinie
  • 3
  • 6
  •  
  • 11
  • -
  • 15
  • -4 
  •  
  • Krzemienica
  • 5
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 29
  • -14 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Korpanty Paweł(Malinie)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Maksoń Adam(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Serwon Jacek(Malinie)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)