0.64
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2017 / 18

bramki
  Nazwisko imię (klub)
31
Kolisz Patryk (Zgórsko)
21
Ciemięga Michał (Grochowe)
18
Dudek Wojciech (Zdziarzec)
15
Pęczek Marek (Janowiec)
14
Czepiel Maksymilian (Partynia)
Trela Marek (Zdziarzec)
13
Garncarz Sebastian (Janowiec)
12
Struzik Mikołaj (GlinyM)
11
Łącz Dominik (Grochowe)
Pacholec Igor (Kolorado-Retech)
10
Kilian Karol (Zgórsko)
Wolak Dariusz (DulczaM)
9
Gałat Tomasz (DulczaM)
8
Mazur Kamil (Goleszów)
Pietras Arkadiusz (Kolorado-Retech)
Szewc Andrzej (Krzemienica)
7
Kaczmarczyk Bartosz (Kolorado-Retech)
Łapa Damian (GlinyM)
Mieszkowski Sebastian (GlinyM)
6
Depowski Kamil (Zdziarzec)
Małek Sebastian (Krzemienica)
Rusinowski Damian (DulczaM)
5
Gałat Zbigniew (DulczaM)
Korpanty Maciej (Kolorado-Retech)
Kużdżał Sławomir (DulczaM)
Molak Karol (Kolorado-Retech)
4
Baran Michał (Partynia)
Frask Patryk (GlinyM)
Gałat Łukasz (Zgórsko)
Grzech Marcin (Janowiec)
Gwóźdź Maksymilian (Partynia)
Kilian Witold (DulczaM)
Kowal Tomasz (DulczaM)
Pawełczak Piotr (DulczaM)
Szydło Łukasz (Zgórsko)
3
Ciemięga Rafał (Grochowe)
Dudek Eryk (Partynia)
Dudzik Aleksander (Grochowe)
Furdyna Krzysztof (Grochowe)
Kędzior Mateusz (Grochowe)
Kmiec Łukasz (Janowiec)
Kotula Krystian (Grochowe)
Kowal Janusz (DulczaM)
Morawski Grzegorz (Zdziarzec)
Mucha Dawid (Zgórsko)
Ryś Damian (Zgórsko)
Rzegocki Paweł (Zgórsko)
Sito Marcin (DulczaM)
Smoleń Lucjan (GlinyM)
Strzelczyk Łukasz (Goleszów)
Walas Norbert (DulczaM)
Wróbel Michał (Janowiec)
Żądło Paweł (Goleszów)
2
Baran Tomasz (Krzemienica)
Cebula Mateusz (Goleszów)
Dudzik Michał (Grochowe)
Furtak Wiktor (Grochowe)
Gondek Adrian (Krzemienica)
Kilian Szymon (Zgórsko)
Kos Grzegorz (DulczaM)
Kozioł Adrian (Grochowe)
Krzysztofik Paweł (Partynia)
Lazur Konrad (Partynia)
Mazur Marcin (Goleszów)
Moskalewicz Jakub (Zdziarzec)
Pachoł Sebastian (Kolorado-Retech)
Rado Kamil (Kolorado-Retech)
Skowron Jacek (Janowiec)
Straż Adrian (Krzemienica)
Suchy Kamil (Partynia)
Wiewiura Arkadiusz (Kolorado-Retech)
Wolak Dawid (Zdziarzec)
Zalewski Janusz (Kolorado-Retech)
Ząbek Łukasz (Krzemienica)
1
Bańka Mateusz (Goleszów)
Cygan Janusz (Goleszów)
Cymbor Konrad (Janowiec)
Dobosz Józef (Janowiec)
Dudek Marcin (Janowiec)
Gondek Daniel (Krzemienica)
Jacek Karol (Goleszów)
Kilian Damian (Partynia)
Kilian Kamil (Partynia)
Kilian Piotr (Partynia)
Kilian Wojciech (Partynia)
Kołc Krzysztof (Zgórsko)
Kozak Damian (DulczaM)
Kozioł Karol (Kolorado-Retech)
Krynicki Adrian (GlinyM)
Kupiec Wiktor (Grochowe)
Małek Jarosław (Krzemienica)
Minorczyk Adam (Zdziarzec)
Moskal Marek (Zgórsko)
Olejarz Sławomir (Kolorado-Retech)
Pawłoski Grzegorz (Grochowe)
Pryga Radosław (Janowiec)
Rusin Marek (Zdziarzec)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Smoleń Lucjan (Kolorado-Retech)
Smykla Sebastian (Grochowe)
Sokalski Konrad (Krzemienica)
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
Warias Marcin (Partynia)
Wiatr Jakub (DulczaM)
Wiatrowski Kamil (GlinyM)
Wyzga Paweł (Partynia)
Zdunikowski Adam (Goleszów)
Żala Kamil (Partynia)

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia