0.42
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2018 / 19

bramki
  Nazwisko imię (klub)
24
Trela Marek (Zdziarzec)
16
Pulak Bartłomiej (Janowiec)
13
Chrabąszcz Dariusz (Orłów)
Demski Paweł (Kolorado-Retech)
12
Witkowski Wojciech (Kolorado-Retech)
11
Madej Dawid (Kolorado-Retech)
Skowron Jacek (Janowiec)
10
Pęczek Marek (Janowiec)
Rugała Damian (Grochowe)
Struzik Mikołaj (GlinyM)
9
Małek Sebastian (Krzemienica)
8
Kudła Jacek (Goleszów)
Mieszkowski Sebastian (GlinyM)
7
Chrabąszcz Bartosz (Orłów)
Chrabąszcz Piotr (Orłów)
Mazur Kamil (Goleszów)
Pachoł Sebastian (Kolorado-Retech)
Pietras Arkadiusz (Kolorado-Retech)
Smykla Sebastian (Grochowe)
Szczepanek Kamil (Goleszów)
6
Dudek Wojciech (Zdziarzec)
Gwóźdź Maksymilian (Partynia)
Kaczmarczyk Bartosz (Kolorado-Retech)
Pawłoski Grzegorz (Grochowe)
Zalewski Janusz (Kolorado-Retech)
5
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
Wróbel Michał (Janowiec)
4
Czepiel Maksymilian (Janowiec)
Indyk Jan (Kolorado-Retech)
Jacek Karol (Goleszów)
Kędzior Norbert (Grochowe)
Kulpa Grzegorz (Partynia)
Łapa Damian (GlinyM)
Łącz Dominik (Grochowe)
Pszeniczny Piotr (Grochowe)
Pulak Mateusz (Janowiec)
Zdunikowski Adam (Goleszów)
3
Bańka Mateusz (Goleszów)
Depowski Kamil (Zdziarzec)
Dudek Korneliusz (Partynia)
Dudzik Paweł (Grochowe)
Furtak Wiktor (Grochowe)
Kmiec Łukasz (Janowiec)
Kolasa Radosław (Kolorado-Retech)
Kotula Krystian (Grochowe)
Olejarz Sławomir (Kolorado-Retech)
Słowik Tomasz (Janowiec)
Starzyk Grzegorz (Janowiec)
Suchy Kamil (Partynia)
Walas Norbert (Zdziarzec)
2
Cebula Marcin (Krzemienica)
Ciemięga Krzysztof (Orłów)
Ciemięga Rafał (Grochowe)
Furdyna Krzysztof (Grochowe)
Giża Paweł (Partynia)
Godek Marcin (Goleszów)
Kędzior Mateusz (Grochowe)
Korczykowski Jakub (Kolorado-Retech)
Korpanty Maciej (Kolorado-Retech)
Krempa Grzegorz (Kolorado-Retech)
Lazur Konrad (Partynia)
Malczyński Norbert (Orłów)
Mrozowski Albert (Janowiec)
Pacholec Igor (Kolorado-Retech)
Pulak Wiktor (Janowiec)
Rado Artur (Kolorado-Retech)
Rembiasz Dariusz (Zdziarzec)
Serafin Łukasz (Grochowe)
Sokalski Konrad (Krzemienica)
Walas Michał (Partynia)
Walas Seweryn (Orłów)
Wilk Mateusz (Goleszów)
Witas Kamil (Kolorado-Retech)
Wojton Marcin (Zdziarzec)
Wyzga Paweł (Partynia)
Żala Kamil (Partynia)
1
Bogdan Rafał (GlinyM)
Cetnar Zbigniew (Janowiec)
Cichoń Tomasz (Zdziarzec)
Dobosz Józef (Janowiec)
Dudzik Michał (Grochowe)
Gondek Adrian (Krzemienica)
Grochowina Piotr (Goleszów)
Grzech Marcin (Janowiec)
Jędrychowski Dominik (Goleszów)
Kowalik Bartłomiej (Goleszów)
Kruk Łukasz (Goleszów)
Kuzara Piotr (Zdziarzec)
Malczyński Hubert (Orłów)
Małek Andrzej (Kolorado-Retech)
Małek Jarosław (Krzemienica)
Mazur Rafał (Krzemienica)
Miłoś Karol (GlinyM)
Minorczyk Adam (Zdziarzec)
Paciorek Artur (Partynia)
Piotrowski Hubert (Janowiec)
Rado Kamil (Kolorado-Retech)
Rogóż Wiktor (GlinyM)
Smoleń Lucjan (GlinyM)
Stachowicz Bartłomiej (Orłów)
Sztejenka Przemysław (Janowiec)
Wiatrowski Kamil (GlinyM)
Wiatrowski Piotr (GlinyM)
Wilaszek Łukasz (Goleszów)
Wilaszek Maciej (Partynia)

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia