0.25
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela strzelców sezon 2019 / 20

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Szymański Daniel (Partynia)
11
Małek Sebastian (Krzemienica)
8
Jacek Karol (Goleszów)
7
Kudła Jacek (Goleszów)
6
Kozak Damian (Zdziarzec)
Mazur Kamil (Goleszów)
5
Godek Marcin (Goleszów)
Kilian Tomasz (Zdziarzec)
Krępa Kacper (Krzemienica)
4
Chrabąszcz Piotr (Orłów)
Kulpa Grzegorz (Partynia)
Śliwa Łukasz (Krzemienica)
3
Cholewa Rafał (Zdziarzec)
Działo Marcin (Partynia)
Frask Patryk (GlinyM)
Giża Paweł (Partynia)
Gondek Adrian (Krzemienica)
Wiatrowski Kamil (GlinyM)
Zdunikowski Adam (Goleszów)
2
Dudek Wojciech (Zdziarzec)
Grochowina Piotr (Goleszów)
Małek Jarosław (Krzemienica)
Mieszkowski Sebastian (GlinyM)
Nowak Krystian (Krzemienica)
Walas Norbert (Zdziarzec)
Żala Kamil (Partynia)
1
Bańka Mateusz (Goleszów)
Cebula Marcin (Krzemienica)
Chrabąszcz Bartosz (Orłów)
Czachor Grzegorz (Zdziarzec)
Działowski Damian (Orłów)
Kilian Łukasz (Partynia)
Krynicki Adrian (GlinyM)
Kuzara Piotr (Zdziarzec)
Lazur Konrad (Partynia)
Mazur Piotr (Krzemienica)
Nowak Dawid (Krzemienica)
Ostrowski Łukasz (Partynia)
Pietryka Wojciech (Orłów)
Rembiasz Dariusz (Zdziarzec)
Szostek Andrzej (Goleszów)
Świtek Maciej (Krzemienica)
Trzpis Patryk (Orłów)
Wilaszek Łukasz (Goleszów)
Wojton Marcin (Zdziarzec)
Wyzga Paweł (Partynia)

   Wyniki 6 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Krzemienica
3 : 11
(0 : 5)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 5
  • 12
  •  
  • 26
  • -
  • 8
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 5
  • 6
  •  
  • 12
  • -
  • 12
  •  
  • Malinie
  • 3
  • 6
  •  
  • 11
  • -
  • 15
  • -4 
  •  
  • Krzemienica
  • 5
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 29
  • -14 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Korpanty Paweł(Malinie)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Maksoń Adam(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Serwon Jacek(Malinie)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)