0.388
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela rozgrywek sezon 2012 / 13

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  • gol+
  •  
  • gol-
  • =
  •  
  • w
  • r
  • p
  •  
  • Ruda
  • 20
  • 54
  • 78
  • -
  • 20
  • 64 
  •  
  • 17
  • 3
  • 0
  •  
  • Wierzchowiny
  • 20
  • 43
  • 64
  • -
  • 26
  • 44 
  •  
  • 13
  • 4
  • 3
  •  
  • Żarówka
  • 20
  • 37
  • 55
  • -
  • 38
  • 17 
  •  
  • 11
  • 4
  • 5
  •  
  • Dąbie
  • 20
  • 33
  • 44
  • -
  • 43
  •  
  • 10
  • 3
  • 7
  •  
  • Janowiec
  • 20
  • 33
  • 56
  • -
  • 45
  • 14 
  •  
  • 10
  • 3
  • 7
  •  
  • Goleszów
  • 20
  • 29
  • 54
  • -
  • 47
  • 13 
  •  
  • 9
  • 2
  • 9
  •  
  • Partynia
  • 20
  • 27
  • 48
  • -
  • 39
  •  
  • 7
  • 5
  • 8
  •  
  • Zdziarzec
  • 20
  • 25
  • 49
  • -
  • 63
  • -8 
  •  
  • 7
  • 4
  • 9
  •  
  • Zgórsko
  • 20
  • 19
  • 29
  • -
  • 62
  • -27 
  •  
  • 5
  • 4
  • 11
  • 10 
  •  
  • Dulcza Mała
  • 20
  • 13
  • 27
  • -
  • 64
  • -36 
  •  
  • 4
  • 1
  • 15
  • 11 
  •  
  • Jaślany
  • 20
  • 3
  • 20
  • -
  • 78
  • -46 
  •  
  • 1
  • 0
  • 13

   Wyniki 10 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Zdziarzec
2 : 3
(1 : 0)
Krzemienica
Partynia
7 : 0
(4 : 0)
Orłów
GlinyM
1 : 2
(1 : 1)
Goleszów

   Tabela sezon 2019/2020

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Krzemienica
  • 10
  • 30
  •  
  • 38
  • -
  • 10
  • 28 
  •  
  • Goleszów
  • 10
  • 21
  •  
  • 32
  • -
  • 16
  • 16 
  •  
  • Zdziarzec
  • 10
  • 13
  •  
  • 23
  • -
  • 27
  • -4 
  •  
  • Partynia
  • 10
  • 10
  •  
  • 29
  • -
  • 33
  • -4 
  •  
  • GlinyM
  • 10
  • 9
  •  
  • 14
  • -
  • 28
  • -14 
  •  
  • Orłów
  • 10
  • 6
  •  
  • 11
  • -
  • 37
  • -26 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Szymański Daniel(Partynia)
11
Małek Sebastian(Krzemienica)
8
Jacek Karol(Goleszów)
7
Kudła Jacek(Goleszów)
6
Kozak Damian(Zdziarzec)
Mazur Kamil(Goleszów)