0.70
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela rozgrywek sezon 2013 / 14

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  • gol+
  •  
  • gol-
  • =
  •  
  • w
  • r
  • p
  •  
  • Wierzchowiny
  • 14
  • 29
  • 42
  • -
  • 24
  • 18 
  •  
  • 9
  • 2
  • 3
  •  
  • Żarówka
  • 14
  • 26
  • 49
  • -
  • 37
  • 12 
  •  
  • 8
  • 2
  • 4
  •  
  • Janowiec
  • 14
  • 26
  • 38
  • -
  • 31
  •  
  • 7
  • 2
  • 4
  •  
  • Goleszów
  • 14
  • 21
  • 27
  • -
  • 32
  • -5 
  •  
  • 7
  • 0
  • 7
  •  
  • Zdziarzec
  • 14
  • 19
  • 45
  • -
  • 40
  •  
  • 5
  • 4
  • 6
  •  
  • Zgórsko
  • 14
  • 18
  • 31
  • -
  • 31
  •  
  • 5
  • 3
  • 5
  •  
  • Dąbrówka
  • 14
  • 17
  • 24
  • -
  • 29
  • -5 
  •  
  • 5
  • 2
  • 7
  •  
  • Dulcza
  • 14
  • 3
  • 16
  • -
  • 48
  • -32 
  •  
  • 1
  • 3
  • 11

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 19
  •  
  • 32
  • -
  • 12
  • 20 
  •  
  • Malinie
  • 8
  • 10
  •  
  • 28
  • -
  • 28
  •  
  • Podole
  • 8
  • 5
  •  
  • 12
  • -
  • 32
  • -20 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
8
Manijak Piotr (Malinie) , Serafiński Dawid (Partynia) ,
7
Rudek Robert (Malinie) ,
6
Działo Marcin (Partynia) ,
5
Maksoń Adam (Malinie) , Walas Piotr (Partynia) ,
3
Kacała Kamil (Podole) , Kulpa Grzegorz (Partynia) , Piłat Sebastian (Podole) ,
Mistrz PALP
Król strzelców PALP
2021/2022
LKS Sokół Partynia
Manijak Piotr (Malinie),
Serafiński Dawid (Partynia)

2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia