0.69
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela rozgrywek sezon 2016 / 17

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  • gol+
  •  
  • gol-
  • =
  •  
  • w
  • r
  • p
  •  
  • Żarówka
  • 18
  • 44
  • 66
  • -
  • 22
  • 44 
  •  
  • 14
  • 2
  • 2
  •  
  • Grochowe
  • 18
  • 39
  • 66
  • -
  • 38
  • 28 
  •  
  • 12
  • 3
  • 3
  •  
  • Zdziarzec
  • 18
  • 29
  • 57
  • -
  • 57
  •  
  • 9
  • 2
  • 7
  •  
  • Dulcza
  • 18
  • 28
  • 38
  • -
  • 30
  •  
  • 9
  • 1
  • 8
  •  
  • Krzemienica
  • 18
  • 26
  • 39
  • -
  • 59
  • -20 
  •  
  • 8
  • 2
  • 8
  •  
  • Partynia
  • 18
  • 25
  • 43
  • -
  • 31
  • 12 
  •  
  • 7
  • 4
  • 7
  •  
  • Zgórsko
  • 18
  • 21
  • 45
  • -
  • 51
  • -6 
  •  
  • 6
  • 3
  • 9
  •  
  • Janowiec
  • 18
  • 19
  • 50
  • -
  • 66
  • -16 
  •  
  • 6
  • 1
  • 11
  •  
  • Goleszów
  • 18
  • 16
  • 40
  • -
  • 59
  • -19 
  •  
  • 5
  • 1
  • 12
  • 10 
  •  
  • Chorzelów
  • 18
  • 12
  • 41
  • -
  • 69
  • -28 
  •  
  • 3
  • 3
  • 12

   Wyniki 8 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Zdziarzec
4 : 4
(0 : 2)
Partynia
GlinyM
1 : 3
(0 : 1)
Krzemienica
Goleszów
6 : 0
(3 : 0)
Orłów

   Tabela sezon 2019/2020

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 24
  •  
  • 30
  • -
  • 5
  • 25 
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 15
  •  
  • 27
  • -
  • 15
  • 12 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 13
  •  
  • 21
  • -
  • 21
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 9
  •  
  • 13
  • -
  • 23
  • -10 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 7
  •  
  • 19
  • -
  • 28
  • -9 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 3
  •  
  • 8
  • -
  • 30
  • -22 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
9
Małek Sebastian(Krzemienica)
Szymański Daniel(Partynia)
8
Jacek Karol(Goleszów)
6
Kudła Jacek(Goleszów)
Mazur Kamil(Goleszów)
5
Godek Marcin(Goleszów)
Kilian Tomasz(Zdziarzec)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krępa Kacper(Krzemienica)
4
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
3
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Frask Patryk(GlinyM)
Zdunikowski Adam(Goleszów)

   Następna kolejka  9

termin/godz.
  gospodarze - goście
2019-10-20
14.oo
 
Goleszów - Zdziarzec

2019-10-20
11.oo
 
Orłów - GlinyM

2019-10-20
11.oo
 
Krzemienica - Partynia