0.63
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Tabela rozgrywek sezon 2017 / 18

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  • gol+
  •  
  • gol-
  • =
  •  
  • w
  • r
  • p
  •  
  • Zgórsko
  • 18
  • 45
  • 69
  • -
  • 28
  • 41 
  •  
  • 14
  • 3
  • 1
  •  
  • DulczaM
  • 18
  • 39
  • 61
  • -
  • 33
  • 28 
  •  
  • 12
  • 3
  • 3
  •  
  • Grochowe
  • 18
  • 33
  • 58
  • -
  • 38
  • 20 
  •  
  • 10
  • 3
  • 5
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 18
  • 28
  • 52
  • -
  • 42
  • 10 
  •  
  • 8
  • 4
  • 5
  •  
  • GlinyM
  • 18
  • 28
  • 38
  • -
  • 37
  •  
  • 8
  • 4
  • 6
  •  
  • Zdziarzec
  • 18
  • 24
  • 50
  • -
  • 47
  •  
  • 7
  • 3
  • 8
  •  
  • Janowiec
  • 18
  • 19
  • 57
  • -
  • 62
  • -5 
  •  
  • 6
  • 1
  • 11
  •  
  • Krzemienica
  • 18
  • 17
  • 29
  • -
  • 51
  • -22 
  •  
  • 4
  • 5
  • 8
  •  
  • Partynia
  • 18
  • 15
  • 39
  • -
  • 64
  • -25 
  •  
  • 4
  • 3
  • 11
  • 10 
  •  
  • Goleszów
  • 18
  • 7
  • 24
  • -
  • 77
  • -53 
  •  
  • 2
  • 1
  • 15

   Tabela sezon 2020/21

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 12
  • 27
  •  
  • 62
  • -
  • 24
  • 38 
  •  
  • Malinie
  • 12
  • 27
  •  
  • 53
  • -
  • 35
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 12
  • 12
  •  
  • 32
  • -
  • 39
  • -7 
  •  
  • Krzemienica
  • 12
  • 6
  •  
  • 26
  • -
  • 75
  • -49 

   Tabela strzelców sezon 2020/21

bramki
  Nazwisko imię (klub)
12
Maksoń Adam(Malinie)
10
Korpanty Paweł(Malinie)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
6
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Minorczyk Adam(Zdziarzec)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2020/2021
Zdziarzec
Maksoń Adam (Malinie)

2019/2020
Grom Krzemienica
Szymański Daniel (Partynia)

2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia