0.107
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Terminarz rozgrywek sezon 2018 / 19

Kolejka: 1
pauzuje: Zdziarzec
        1 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26
 11.oo
 
Kolorado-Retech
-
Grochowe

nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Tuszowie Narodowym
        2 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26
 11.oo
 
Krzemienica
-
Partynia
        3 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26
 14.oo
 
Janowiec
-
GlinyM
        4 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26
 11.oo
 
Orłów
-
Goleszów
Kolejka: 2
pauzuje: Goleszów
        5 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02
 11.oo
 
GlinyM
-
Orłów
        6 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02
 14.oo
 
Partynia
-
Janowiec
        7 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02
 11.oo
 
Grochowe
-
Krzemienica
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
        8 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02
 14.oo
 
Zdziarzec
-
Kolorado-Retech
Kolejka: 3
pauzuje: Kolorado-Retech
        9 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09
 11.oo
 
Krzemienica
-
Zdziarzec
        10 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09
 14.oo
 
Janowiec
-
Grochowe
        11 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09
 14.oo
 
Orłów
-
Partynia
        12 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09
 14.oo
 
Goleszów
-
GlinyM
Kolejka: 4
pauzuje: GlinyM
        13 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16
 14.oo
 
Partynia
-
Goleszów
        14 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16
 11.oo
 
Grochowe
-
Orłów
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
        15 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16
 11.oo
 
Zdziarzec
-
Janowiec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gości i za zgodą gospodarzy i Komisji PALP.
        16 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16
 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Krzemienica

nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Krzemienicy
Kolejka: 5
pauzuje: Krzemienica
        17 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23
 14.oo
 
Janowiec
-
Kolorado-Retech
        18 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23
 14.oo
 
Orłów
-
Zdziarzec
        19 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23
 14.oo
 
Goleszów
-
Grochowe
        20 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23
 11.oo
 
GlinyM
-
Partynia
Kolejka: 6
pauzuje: Partynia
        21 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30
 11.oo
 
Grochowe
-
GlinyM
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
        22 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30
 14.oo
 
Zdziarzec
-
Goleszów
        23 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30
 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Orłów
nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Orłowie
        24 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30
 11.oo
 
Krzemienica
-
Janowiec
Kolejka: 7
pauzuje: Janowiec
        25 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07
 14.oo
 
Orłów
-
Krzemienica
        26 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07
 14.oo
 
Goleszów
-
Kolorado-Retech
        27 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07
 14.oo
 
GlinyM
-
Zdziarzec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gości, za zgodą gospodarzy i Komisji PALP.
        28 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07
 14.oo
 
Partynia
-
Grochowe
Kolejka: 8
pauzuje: Grochowe
        29 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14
 13.oo
 
Zdziarzec
-
Partynia
        30 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14
 13.oo
 
Kolorado-Retech
-
GlinyM
        31 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14
 11.oo
 
Krzemienica
-
Goleszów
        32 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14
 13.oo
 
Janowiec
-
Orłów
Kolejka: 9
pauzuje: Orłów
        33 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21
 13.oo
 
Goleszów
-
Janowiec
        34 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21
 11.oo
 
GlinyM
-
Krzemienica
        35 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21
 13.oo
 
Partynia
-
Kolorado-Retech
        36 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21
 11.oo
 
Grochowe
-
Zdziarzec
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
Kolejka: 10
pauzuje: Zdziarzec
        37 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28
 14.oo
 
Grochowe
-
Kolorado-Retech
Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej
        38 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28
 11.oo
 
Partynia
-
Krzemienica
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.
        39 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28
 11.oo
 
GlinyM
-
Janowiec
        40 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28
 14.oo
 
Goleszów
-
Orłów
Kolejka: 11
pauzuje: Goleszów
        41 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05
 11.oo
 
Orłów
-
GlinyM
        42 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05
 14.oo
 
Janowiec
-
Partynia
        43 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05
 14.oo
 
Krzemienica
-
Grochowe
        44 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05
 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Zdziarzec
Kolejka: 12
pauzuje: Kolorado-Retech
        45 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-12
 14.oo
 
Zdziarzec
-
Krzemienica
        46 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-12
 11.oo
 
Grochowe
-
Janowiec
        47 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-12
 14.oo
 
Partynia
-
Orłów
        48 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-12
 11.oo
 
GlinyM
-
Goleszów
Kolejka: 13
pauzuje: GlinyM
        49 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19
 14.oo
 
Goleszów
-
Partynia
        50 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19
 14.oo
 
Orłów
-
Grochowe
        51 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19
 14.oo
 
Janowiec
-
Zdziarzec
        52 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19
 14.oo
 
Krzemienica
-
Kolorado-Retech

nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Krzemienicy
Kolejka: 14
pauzuje: Krzemienica
        53 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-26
 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Janowiec
        54 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-26
 14.oo
 
Zdziarzec
-
Orłów
        55 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-26
 11.oo
 
Grochowe
-
Goleszów
        56 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-26
 14.oo
 
Partynia
-
GlinyM
Kolejka: 15
pauzuje: Partynia
        57 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02
 14.oo
 
GlinyM
-
Grochowe
        58 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02
 14.oo
 
Goleszów
-
Zdziarzec
        59 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02
 14.oo
 
Orłów
-
Kolorado-Retech
        60 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02
 14.oo
 
Janowiec
-
Krzemienica
Kolejka: 16
pauzuje: Janowiec
        61 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09
 14.oo
 
Krzemienica
-
Orłów
        62 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09
 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Goleszów
        63 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09
 14.oo
 
Zdziarzec
-
GlinyM
        64 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09
 11.oo
 
Grochowe
-
Partynia
Kolejka: 17
pauzuje: Grochowe
        65 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16
 14.oo
 
Partynia
-
Zdziarzec
        66 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16
 11.oo
 
GlinyM
-
Kolorado-Retech
        67 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16
 14.oo
 
Goleszów
-
Krzemienica
        68 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16
 14.oo
 
Orłów
-
Janowiec
Kolejka: 18
pauzuje: Orłów
        69 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-20
 15.oo
 
Janowiec
-
Goleszów
        70 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-20
 15.oo
 
Krzemienica
-
GlinyM
        71 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-20
 15.oo
 
Kolorado-Retech
-
Partynia
        72 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-20
 15.oo
 
Zdziarzec
-
Grochowe

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)

   Następna kolejka  10 • pauzuje: Zdziarzec

termin/godz.
  gospodarze - goście
2019-04-28
14.oo
 
Grochowe - Kolorado-Retech

Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej

2019-04-28
11.oo
 
Partynia - Krzemienica

Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.

2019-04-28
11.oo
 
GlinyM - Janowiec

2019-04-28
14.oo
 
Goleszów - Orłów