0.134
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Terminarz rozgrywek sezon 2018 / 19

Kolejka: 1
pauzuje: Zdziarzec
        1 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26

 11.oo
 
Kolorado-Retech
-
Grochowe

nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Tuszowie Narodowym
        2 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26

 11.oo
 
Krzemienica
-
Partynia
        3 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26

 14.oo
 
Janowiec
-
GlinyM
        4 mecz
gospodarze
-
goście
2018-08-26

 11.oo
 
Orłów
-
Goleszów
Kolejka: 2
pauzuje: Goleszów
        5 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02

 11.oo
 
GlinyM
-
Orłów
        6 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02

 14.oo
 
Partynia
-
Janowiec
        7 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02

 11.oo
 
Grochowe
-
Krzemienica
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
        8 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-02

 14.oo
 
Zdziarzec
-
Kolorado-Retech
Kolejka: 3
pauzuje: Kolorado-Retech
        9 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09

 11.oo
 
Krzemienica
-
Zdziarzec
        10 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09

 14.oo
 
Janowiec
-
Grochowe
        11 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09

 14.oo
 
Orłów
-
Partynia
        12 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-09

 14.oo
 
Goleszów
-
GlinyM
Kolejka: 4
pauzuje: GlinyM
        13 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16

 14.oo
 
Partynia
-
Goleszów
        14 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16

 11.oo
 
Grochowe
-
Orłów
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
        15 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16

 11.oo
 
Zdziarzec
-
Janowiec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gości i za zgodą gospodarzy i Komisji PALP.
        16 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-16

 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Krzemienica

nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Krzemienicy
Kolejka: 5
pauzuje: Krzemienica
        17 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23

 14.oo
 
Janowiec
-
Kolorado-Retech
        18 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23

 14.oo
 
Orłów
-
Zdziarzec
        19 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23

 14.oo
 
Goleszów
-
Grochowe
        20 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-23

 11.oo
 
GlinyM
-
Partynia
Kolejka: 6
pauzuje: Partynia
        21 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30

 11.oo
 
Grochowe
-
GlinyM
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
        22 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30

 14.oo
 
Zdziarzec
-
Goleszów
        23 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30

 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Orłów
nastąpiła zmiana gospodarza mecz w Orłowie
        24 mecz
gospodarze
-
goście
2018-09-30

 11.oo
 
Krzemienica
-
Janowiec
Kolejka: 7
pauzuje: Janowiec
        25 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07

 14.oo
 
Orłów
-
Krzemienica
        26 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07

 14.oo
 
Goleszów
-
Kolorado-Retech
        27 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07

 14.oo
 
GlinyM
-
Zdziarzec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gości, za zgodą gospodarzy i Komisji PALP.
        28 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-07

 14.oo
 
Partynia
-
Grochowe
Kolejka: 8
pauzuje: Grochowe
        29 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14

 13.oo
 
Zdziarzec
-
Partynia
        30 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14

 13.oo
 
Kolorado-Retech
-
GlinyM
        31 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14

 11.oo
 
Krzemienica
-
Goleszów
        32 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-14

 13.oo
 
Janowiec
-
Orłów
Kolejka: 9
pauzuje: Orłów
        33 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21

 13.oo
 
Goleszów
-
Janowiec
        34 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21

 11.oo
 
GlinyM
-
Krzemienica
        35 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21

 13.oo
 
Partynia
-
Kolorado-Retech
        36 mecz
gospodarze
-
goście
2018-10-21

 11.oo
 
Grochowe
-
Zdziarzec
zmiana godziny rozpoczęcia- w uzg. z gośćmi i Komisją PALP
Kolejka: 10
pauzuje: Zdziarzec
        37 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28

 14.oo
 
Grochowe
-
Kolorado-Retech
Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej
        38 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28

 11.oo
 
Partynia
-
Krzemienica
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.
        39 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28

 11.oo
 
GlinyM
-
Janowiec
        40 mecz
gospodarze
-
goście
2019-04-28

 14.oo
 
Goleszów
-
Orłów
Kolejka: 11
pauzuje: Goleszów
        41 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-01

 11.oo
 
Orłów
-
GlinyM
        42 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-01

 14.oo
 
Janowiec
-
Partynia
        43 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-01

 11.oo
 
Krzemienica
-
Grochowe
        44 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-03

 17.00
 
Kolorado-Retech
-
Zdziarzec
Zmiana godziny i daty rozegrania meczu - dec. Komisji PALP.
Kolejka: 12
pauzuje: Kolorado-Retech
        45 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05

 14.oo
 
Zdziarzec
-
Krzemienica
        46 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05

 11.oo
 
Grochowe
-
Janowiec
        47 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05

 11.oo
 
Partynia
-
Orłów
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.
        48 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-05

 11.oo
 
GlinyM
-
Goleszów

Mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania składu gości.
Kolejka: 13
pauzuje: GlinyM
        49 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19

 14.oo
 
Goleszów
-
Partynia
        50 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19

 11.oo
 
Orłów
-
Grochowe
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza i za zgodą Komisji PALP..
        51 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19

 14.oo
 
Janowiec
-
Zdziarzec
        52 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-19

 11.oo
 
Krzemienica
-
Kolorado-Retech
Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej
Kolejka: 14
pauzuje: Krzemienica
        53 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-26

 16.oo
 
Kolorado-Retech
-
Janowiec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.
        54 mecz
gospodarze
-
goście
2019-05-26

 14.oo
 
Zdziarzec
-
Orłów
        55 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-20

 18.oo
 
Grochowe
-
Goleszów
Nowy termin po odwołaniu pierwotnego.
        56 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-30

 11.oo
 
Partynia
-
GlinyM
Nowy termin dec. Komisji ds. PALP w uzg. z gospodarzem zawodów.
Kolejka: 15
pauzuje: Partynia
        57 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02

 11.oo
 
GlinyM
-
Grochowe
        58 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02

 17.oo
 
Goleszów
-
Zdziarzec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gości i za zgodą godpodarza oraz Komisji PALP.
        59 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02

 15.oo
 
Kolorado-Retech
-
Orłów
        60 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-02

 11.oo
 
Janowiec
-
Krzemienica
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza i za zgodą Komisji PALP..
Kolejka: 16
pauzuje: Janowiec
        61 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09

 11.oo
 
Krzemienica
-
Orłów
        62 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09

 14.oo
 
Kolorado-Retech
-
Goleszów
        63 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09

 14.oo
 
Zdziarzec
-
GlinyM
        64 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-09

 11.oo
 
Grochowe
-
Partynia
Kolejka: 17
pauzuje: Grochowe
        65 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16

 11.oo
 
Partynia
-
Zdziarzec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.
        66 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16

 11.oo
 
GlinyM
-
Kolorado-Retech
        67 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16

 14.oo
 
Goleszów
-
Krzemienica
        68 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-16

 11.oo
 
Orłów
-
Janowiec
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza i za zgodą Komisji PALP..
Kolejka: 18
pauzuje: Orłów
        69 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-23

 15.oo
 
Janowiec
-
Goleszów
        70 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-23

 11.oo
 
Krzemienica
-
GlinyM
        71 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-23

 11.oo
 
Kolorado-Retech
-
Partynia
Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.
        72 mecz
gospodarze
-
goście
2019-06-23

 15.oo
 
Zdziarzec
-
Grochowe

   Wyniki 18 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Janowiec
3 : 3
(3 : 1)
Goleszów
Krzemienica
3 : 1
(1 : 1)
GlinyM
Kolorado-Retech
6 : 1
(4 : 0)
Partynia
Zdziarzec
2 : 2
(2 : 1)
Grochowe

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 16
  • 39
  •  
  • 86
  • -
  • 32
  • 54 
  •  
  • Grochowe
  • 16
  • 36
  •  
  • 59
  • -
  • 22
  • 37 
  •  
  • Janowiec
  • 16
  • 35
  •  
  • 73
  • -
  • 29
  • 44 
  •  
  • Goleszów
  • 16
  • 23
  •  
  • 44
  • -
  • 41
  •  
  • Zdziarzec
  • 16
  • 21
  •  
  • 45
  • -
  • 56
  • -11 
  •  
  • GlinyM
  • 15
  • 16
  •  
  • 28
  • -
  • 63
  • -35 
  •  
  • Orłów
  • 16
  • 12
  •  
  • 37
  • -
  • 63
  • -26 
  •  
  • Krzemienica
  • 16
  • 11
  •  
  • 22
  • -
  • 61
  • -39 
  •  
  • Partynia
  • 15
  • 9
  •  
  • 27
  • -
  • 54
  • -27 

   18 kolejka "w pigułce" 

Bramki 20
2 Depowski Kamil(Zdziarzec)2 Kaczmarczyk Bartosz(Kolorado-Retech)2 Kędzior Norbert(Grochowe)2 Madej Dawid(Kolorado-Retech)2 Małek Sebastian(Krzemienica)2 Mazur Kamil(Goleszów)1 Demski Paweł(Kolorado-Retech)1 Gondek Adrian(Krzemienica)1 Kolasa Radosław(Kolorado-Retech)1 Pulak Bartłomiej(Janowiec)1 Pulak Mateusz(Janowiec)1 Struzik Mikołaj(GlinyM)1 Wróbel Michał(Janowiec)1 Zdunikowski Adam(Goleszów)
Kartki żółte 0
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
24
Trela Marek(Zdziarzec)
16
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
13
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
Demski Paweł(Kolorado-Retech)
12
Witkowski Wojciech(Kolorado-Retech)
11
Madej Dawid(Kolorado-Retech)
Skowron Jacek(Janowiec)
10
Pęczek Marek(Janowiec)
Rugała Damian(Grochowe)
Struzik Mikołaj(GlinyM)
   Mistrz PALP Król strzelców PALP   
2018/2019
KS Kolorado Retech Wola Chorzelowska II
Trela Marek (Zdziarzec)

2017/2018
KS Zgórsko
Kolisz Patryk (Zgórsko)

2016/2017
LKS Sprint Żarówka
Dudek Wojciech (Zdziarzec)

2015/2016
LKS Sprint Żarówka
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2014/2015
LKS Sprint Żarówka
Łapa Grzegorz (Dąbrówka)

2013/2014
LKS Wierzchowiny
Bednarz Tomasz (Żarówka)

2012/1013
LKS "Orły" Ruda
Grzegorz Cygan (Zdziarzec), Marcin Mroczek (Wierzchowiny)

2011/2012
Sokół Partynia