0.27
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

   Terminarz rozgrywek sezon 2020 / 21

Kolejka: 1
        1 mecz
gospodarze
-
goście
2020-09-20
 14.oo
 
Krzemienica
-
Partynia
        2 mecz
gospodarze
-
goście
2020-09-20
 15.00
 
Zdziarzec
-
Malinie
Kolejka: 2
        3 mecz
gospodarze
-
goście
2020-09-27
 14.oo
 
Partynia
-
Zdziarzec
        4 mecz
gospodarze
-
goście
2020-09-27
 12.00
 
Malinie
-
Krzemienica
Zmiana terminu po wcześniejszym odwołaniu meczu w pierwotnym terminie.
Kolejka: 3
        5 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-04
 12.45
 
Malinie
-
Partynia
Zmiana godziny rozpoczęcia-w uzg. z Komisją ds. PALP.
        6 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-04
 14.oo
 
Zdziarzec
-
Krzemienica
Kolejka: 4
        7 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-11
 14.oo
 
Partynia
-
Krzemienica
        8 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-11
 13.00
 
Malinie
-
Zdziarzec
Przełożony-drużyna gości w kwarantannie
Mecz odwołany-nowy termin 15.11.2020
Kolejka: 5
        9 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-18
 14.oo
 
Zdziarzec
-
Partynia
        10 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-18
 13.oo
 
Krzemienica
-
Malinie
Kolejka: 6
        11 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-25
 13.oo
 
Partynia
-
Malinie
Odwołany
        12 mecz
gospodarze
-
goście
2020-10-25
 14.oo
 
Krzemienica
-
Zdziarzec

   Wyniki 6 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Krzemienica
3 : 11
(0 : 5)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Zdziarzec
  • 5
  • 12
  •  
  • 26
  • -
  • 8
  • 18 
  •  
  • Partynia
  • 5
  • 6
  •  
  • 12
  • -
  • 12
  •  
  • Malinie
  • 3
  • 6
  •  
  • 11
  • -
  • 15
  • -4 
  •  
  • Krzemienica
  • 5
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 29
  • -14 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Korpanty Paweł(Malinie)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Maksoń Adam(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Serwon Jacek(Malinie)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)