Ostre strzelanie w 8 kolejce PALP - 27 bramek w czterech meczach.

ALT Ostre strzelanie w 8 kolejce PALP - 27 bramek w czterech meczach.
Ruszyła runda rewanżowa Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej organizowanej przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Mielcu.
W czterech meczach 8 kolejki kibice zobaczyli aż 27 goli, w tym po 9 na dwóch stadionach w Zdziarcu i Janowcu.
Rozstrzelał się w końcu zespół Sokoła Partynia który mimo porażki strzeli 4 bramki na gorącym terenie w Janowcu. Natomiast zespół Dąbrówki Wisłockiej mimo że przegrywał do przerwy w Zdziarcu 1:5 zdołał w drugiej połowie strzelić 3 bramki nie tracąc żadnej co jednak nie wystarczyło nawet do remisu. Wicelider z Dulczy wygrał po zaciętym meczu w Goleszowie mimo, że mecz rozpoczynał w dziewiątkę, natomiast zespół KS Zgórsko okazał się bardzo gościny i pozwolił sobie strzelić u siebie pięć bramek samemu strzelając tylko jedną i przegrywając mecz 1:5 z zespołem z Żarówki.