Liderzy w odwrocie - wyniki 11 kolejki PALP.

ALT Liderzy w odwrocie - wyniki 11 kolejki PALP.
W 11 kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej PALP prowadzonej przez Komisję Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu sypnęło niespodziankami.
Prowadzący w tabeli zespół Apollo Dulcza Mała uległ na własnym boisku ambitnie grającemu do ostatniej minuty zespołowi KS Zgórsko 1:2 mimo ze do przerwy prowadził 1:0. W Goleszowie po bardzo zaciętym meczu obfitującym w 7 bramek poległa Janovia Janowiec ulegając Madrasowi 3:4. Zespół Sprintu Żarówka nie dał  szans LKS Zdziarzec wygrywając na własnym boisku 4:1. Zwycięstwem 3:0 zakończył się mecz Modorex Dąbrówka Wisłocka z Sokołem Partynia. Na czele tabeli mimo porażek  nadal prowadzą Apollo Dulcza Mała przed Janovią Janowiec. Więcej informacji ( tabela, strzelcy bramek, składy) na stronie internetowej www.lzs.mielec.pl  ZAPRASZAMY !!!!