0.66

Uroczyste zakończenie sezonu PALP 2014/2015 - program.

W dniu 28 czerwca 2015 roku od godziny 15 na stadionie Radomyślanki w Radomyślu Wielkim odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu 2014/2015 Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) prowadzonej przez Komisję Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu. 
W programie m.in.
Godz. 15 - Mecz Reprezentacji PALP z mistrzem PALP 2015 zespołem Sprintu Żarówka;
Godz. 17 - Wręczenie okolicznościowych koszulek, dyplomów, medali oraz pucharów;
Godz. 18 - "Trzy łyki statystyki" - sezon PALP w liczbach;
Godz. 19 - Zakończenie imprezy.
Powiatowe Zrzeszenie LZS w Mielcu zaprasza wszystkich uczestników rozgrywek obecnych i przyszłych, sympatyków piłki nożnej oraz mieszkańców Radomyśla Wielkiego do uczestnictwa w imprezie.

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)

   Następna kolejka  10 • pauzuje: Zdziarzec

termin/godz.
  gospodarze - goście
2019-04-28
14.oo
 
Grochowe - Kolorado-Retech

Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej

2019-04-28
11.oo
 
Partynia - Krzemienica

Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.

2019-04-28
11.oo
 
GlinyM - Janowiec

2019-04-28
14.oo
 
Goleszów - Orłów