Żarówka nie zwalnia tempa. Wyniki II kolejki PALP.

ALT Żarówka nie zwalnia tempa. Wyniki II kolejki PALP.
Rozegrano II kolejkę Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej PALP prowadzonej przez Komisję Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu.
Mistrz z ubiegłego sezonu zespół Sprintu Żarówka nie pozostawił złudzeń beniaminkowi z Krzemienicy i odprawił Grom Krzemienica z bagażem 8 bramek nie tracąc żadnej. Sprint Żarówka - Grom Krzemienica 8:0. Do małej niespodzianki doszło w Goleszowie gdzie faworyzowany Janowiec przegrał po zaciętym spotkaniu 1:2. Madras Goleszów- Janovia Janowiec 2:0. I na tym skończyła się dobra passa gospodarzy w tej kolejce.  W pozostałych meczach wygrywali goście. I tak Zgórsko ograło drugiego beniaminka Grochowe na stadionie w Maliniu 3:2, Dulcza wywiozła zwycięstwo ze Zdziarca strzelając dwie bramki i nie tracąc żadnej, a Partynia po równie emocjonującym pojedynku nie sprostała Dąbrówce Wisłockiej ulegając 2:4 i tracąc trzecią bramkę ze strzału samobójczego.
W tabeli strzelców samodzielnym liderem jest zawodnik Sprintu Żarówka Bednarz Tomasz który zdobył 5 bramek w dwóch meczach.