W PALP strzelano do swoich bramek. Wyniki 5 kolejki.

ALT W PALP strzelano do swoich bramek. Wyniki 5 kolejki.
W V kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej prowadzonej przez Komisję Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu zawodnicy strzelali do własnych bramek. Samobójczych trafień było aż 3.
Lider tabeli zespół Sprintu Żarówka spotkał się z ostatnią drużyną w tabeli zespołem LKS Zdziarzec. Zespół ze Zdziarca przez pierwsze 45 minut grał w składzie dziesięcioosobowym i nie miał szans by powalczyć o dobry wynik. Do przerwy stracił 5 bramek nie strzelając żadnej. W drugiej połowie nie załamał się jednak i po wprowadzeniu jedenastego zawodnik drugą połowę przegrał tylko 0:1. Sprint Żarówka - LKS Zdziarzec 6:0. Wicelider tabeli zespół Dąbrówki Wisłockiej też urządził sobie ostre strzelanie aplikując Goleszowowi 5 bramek. LKS Modorex Dąbrówka Wisłocka - LKS Madras Goleszów 5:0. Bardzo zacięty mecz rozegrano w Dulczy Wielkiej (stadion Apollo był niedostępny) gdzie rolę gospodarza pełnił Apollo Dulcza Mała.  Do przerwy było 1:1 a obie bramki zdobyło Zgórsko. Jedną z nich pięknym samobójczym strzałem głową obrońca Zgórska. Po przerwie o jeszcze jedno trafienie postarali się zawodnicy ze Zgórska i tym samym wygrali z Dulczą 2:1.
Apollo Dulcza Mała - KS Zgórsko 1:2.
W Janowcu gospodarze przerwali zwycięską passę Partyni i pewnie wygrali 3:1 nie rezygnując z pościgu za czołową trójką. Janowiec - Partynia 3:1.
W spotkaniu dwóch beniaminków jedynych drużyn z prawej strony Wisłoki w PALP lepszym o jedna bramkę okazał się zespół gospodarzy z Krzemienicy i tym samym awansował aż na 6 pozycję.
Grom Krzemienica - Strażak Grochowe 1:0.