Ostre strzelanie w Dulczy - wyniki 11 kolejki PALP.

ALT Ostre strzelanie w Dulczy - wyniki 11 kolejki PALP.
Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska PALP rozegrała 11 kolejkę. Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Apollo Dulcza Mała, którzy strzelili u siebie osiem bramek LKS Zdziarzec i wygrali ostatecznie 8:1 awansując tym samym na trzecie miejsce. Apollo Dulcza Mała - LKS Zdziarzec 8:1 (2:1). Lider tabeli Sprint Żarówka wygrał na wyjeździe w Krzemienicy 3:1 mimo że do przerwy przegrywał 1:0.  Grom Krzemienica - Sprint Żarówka 1:3 (1:0). Modorex Dąbrówka Wisłocka pewnie pokonał Sokoła Partynia 3:1 ( 1:0) utrzymując drugie miejsce w tabeli. KS Zgórsko po zaciętym meczu ofitującym w żółte i czerwone kartki wyszarpał zwycięstwo w ostatnich minutach i wygrał 3:1 ze Strażakiem Grochowe. Janovia Janowiec uporała się u siebie z Madrasem Goleszów wygrywając 4:2 (1:0). W tabeli poza awansem Dulczy Małej status quo. W klasyfikacji strzelców grupa pościgowa strzeliła po bramce, ale nadal prowadzi zawodnik Sprintu Żarówka Bednarz Tomasz z 17 trafieniami.