Strażak rozstrzelał Madras - wyniki VII kolejki PALP.

ALT Strażak rozstrzelał Madras - wyniki VII kolejki PALP.
W VII kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej rozegrano tylko cztery spotkania ponieważ mecz LKS Zdziarzec - KS Zgórsko został przełożony na 29 października 2017 roku. W Tuszowie Narodowym gdzie swoje mecze rozgrywa Strażak Grochowe doszło do pogromu a kibice zobaczyli 13 bramek. Strażak już do przerwy ustawił mecz aplikując Madrasowi Goleszów dziewięć bramek, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:2 (9:0. Pół tuzina bramek zdobył w tym meczu Ciemięga Michał. W Glinach Małych miejscowa Wisła po pierwszej połowie płynęła pod prąd i przegrywała 0:2 jednak w drugiej połowie nabrała właściwego rytmu i strzelając trzy bramki ostatecznie zatopiła Janovię tym samym awansując na pozycję wicelidera. Wisła Gliny Małe - Janovia Janowiec 3:2 (0:2). Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie z Dulczy gdzie miejscowy Apollo Dulcza Małą wygrał z Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II 3:2 (2:0) i umocnił się na czele tabeli. W Krzemienicy Grom liczył w końcu na pierwsze zwycięstwo i trzy punkty ale przegrywając do przerwy 0:2 z Sokołem ostatecznie zadowolony był nawet z jednego punktu. Grom Krzemienica - Sokół Partynia 2:2 (0:2).