PALP odrobiła zaległości - KS Zgórsko wiceliderem.

ALT PALP odrobiła zaległości - KS Zgórsko wiceliderem.
Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska odrobiła zaległości i rozegrała dwa ostatnie mecze rundy jesiennej sezonu 2017/2018. Janovia Janowiec przegrywając do przerwy 0:1 zdołała ostatecznie zremisować 1:1 (0:1) z Gromem Krzemienica. Bramkę na wagę remisu zdobył Pęczek Marek i tym samym z 15 bramkami umocnił się na czele tabeli strzelców rundy jesiennej PALP. W Zdziarcu miejscowy LKS dzielnie walczył do przerwy remisując z faworyzowanym KS Zgórsko 1:1 jednak ostatecznie to goście zdobyli komplet punktów strzelając po przerwie jeszcze dwie bramki i tym samym awansując na pozycję wicelidera. LKS Zdziarzec - KS Zgórsko 1:3 (1:1). Komisja ds. PALP zweryfikowała również mecz IX kolejki pomiędzy Strażakiem Grochowe i Sokołem Partynia zmieniając osiągnięty na boisku wynik 3:2 i przyznając walkower dla Strażaka w związku z występem w Sokole nieuprawnionego zawodnika. Strażak Grochowe - Sokół Partynia 3:0 w.o.