Wisła wyschła - Kolorado liderem - wyniki VII kolejki PALP.

ALT Wisła wyschła - Kolorado liderem - wyniki VII kolejki PALP.
W VII kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej doszło do ciekawych spotkań które miały zasadniczy wpływ na zmiany w tabeli. Na ciężkim terenie w Goleszowie Kolorado-Retech grało o zwycięstwo i przy pauzie Janovi o pozycję lidera. Tak też się stało i po zaciętym meczu Madras Goleszów uległ Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II 2:3 (1:1) co pozwoliło Kolorado zasiąść na fotelu lidera. Patrząc na wyniki klasy okręgowej PZPN gdzie pierwsza drużyna Kolorado jest czerwoną latarnią to spory sukces rezerw. W Glinach Małych Wisła wyschła i zanosiło się na prawdziwy pogrom, ponieważ po 10 minutach spotkania Zdziarzec prowadził trzema bramkami. Ostatecznie LKS Zdziarzec bez problemu wygrał i awansował na trzecią pozycję. Wisła Gliny Małe - LKS Zdziarzec 2:7 (1:5). W pozostałych spotkaniach drużyny podzieliły się punktami. W Partyni miejscowy Sokół liczył na pierwsze zwycięstwo prowadząc do przerwy 2:0, ale ostatecznie stracił i zwycięstwo i bramkarza (po czerwonej kartce). Sokół Partynia - Strażak Grochowe 3:3 (2:0). W Krzemienicy sąsiadujące w dole tabeli Grom i Pławianka również podzieliły się punktami i zachowały status quo w tabeli. Grom Krzemienica -Pławianka Orłów 1:1 (0:0). Zawodnik LKS Zdziarzec Marek Trela zdobył w Glinach 3 bramki i z 11 trafieniami na koncie powoli pokazuje plecy pozostałym strzelcom PALP.