0.74

Walne Zebranie Delegatów-Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu.

Zgodnie z Uchwałą nr 1/2019 podjętą przez Zarządu PZ LZS w Mielcu w dniu 9.01.2019 roku na dzień 1.02.2019 roku (piątek)na podstawie § 16 Statutu Zrzeszenia zostaje zwołane Walne Zebranie Delegatów Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Mielcu. Zebranie Delegatów odbędzie się w pomieszczeniach SOKiS w Chorzelowie (obok stadionu Sparta Chorzelów) o godzinie 16. Jeżeli w pierwszym terminie o godz. 16 nie będzie wymaganej frekwencji delegatów tj. minimum 50% + 1 wówczas Zebranie odbędzie się w drugim terminie tego samego dnia o godz. 16 30 bez względu na liczbę delegatów.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Zjazdu.
3. Wybór Komisji Mandatowej i stwierdzenie prawomocności zjazdu
4. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
5. Wręczenie odznaczeń
6. Wybór komisji:
- wniosków i uchwał
- wyborczej
7. Przyjęcie Regulaminu WZD i Regulaminów komisji.
8. Sprawozdanie Zarządu z działalności za lata 2015-2018
9. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
10. Udzielenie absolutorium ustępującym członkom Zarządu.
11. Dyskusja.
12. Podjęcie uchwały o ustaleniu liczby członków Zarządu na kadencję 2019-2022.
13. Przedstawienie – zgłoszenie kandydatów do Zarządu i Komisji Rewizyjnej
14. Wybory.
15. Przyjęcie uchwały programowej na nową kadencję.
16. Przyjęcie uchwały o nadaniu członkostwa honorowego.
17. Zakończenie Zjazdu

Podział mandatów:
Zarząd Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu na posiedzeniu jak wyżej podjął Uchwałę nr 2/2019 ustalającą podział mandatów dla członków zwyczajnych na najbliższe Walne Zebranie Delegatów.
I tak:

Po 3 mandaty na WZD otrzymują:

Wisła Gliny Małe
Madras Goleszów
Strażak Grochowe
Janovia Janowiec
Grom Krzemienica
Pławianka Orłów
Sokół Partynia
Kolorado Wola Chorzelowska
LKS Zdziarzec

Po 2 mandaty otrzymują:

Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Apollo Dulcza Mała
KS Zgórsko
Sprint Żarówka
Dromader Chrząstów
Pitmark Jaślany
Sokół Malinie
LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne
Jamnica Dulcza Wielka

Po 1 mandacie otrzymują:

Start Wola Mielecka
TG Sokół Mielec
Wiśnia Trzciana
Sparta Chorzelów
Hetman Dąbrówka Wisłocka
Team Przecław

Delegaci z poszczególnych klubów by otrzymać mandat na WZD powinni okazać w dniu WZD pisemne delegowanie podpisane przez członka Zarządu danego klubu.

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)

   Następna kolejka  10 • pauzuje: Zdziarzec

termin/godz.
  gospodarze - goście
2019-04-28
14.oo
 
Grochowe - Kolorado-Retech

Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej

2019-04-28
11.oo
 
Partynia - Krzemienica

Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.

2019-04-28
11.oo
 
GlinyM - Janowiec

2019-04-28
14.oo
 
Goleszów - Orłów