0.108

Reprezentacja PALP na mecz z Mistrzem 2019.

Komisja ds. PALP w porozumieniu z klubami dokonała powołań zawodników do Reprezentacji PALP na mecz z Mistrzem PALP 2019 zespołem Kolorado-Retech II Wola Chorzelowska, który odbędzie się w dniu 7.07.2019 roku o godz. 16 na stadionie Sokoła w Partyni.
W skład Reprezentacji PALP wchodzą: Sulicki Konrad, Furtak Wiktor, Serafin Łukasz (Strażak Grochowe), Mieszkowski Sebastian, Struzik Mikołaj, Smoleń Mateusz (Wisła Gliny Małe), Dąbrowski Witold, Baran Daniel, Ząbek Adam (Grom Krzemienica), Gwóźdź Maksymilian, Wyzga Paweł (Sokół Partynia), Ciemięga Krzysztof, Klamut Stanisław (Pławianka Orłów), Trela Marek (Zdziarzec).
Janovia Janowiec oraz Madras Goleszów odmówiły delegowania zawodników do Reprezentacji.
W rezerwie pozostają: Ostrowski Łukasz i Walas Michał (Sokół Partynia)
Funkcje trenerów zespołu Reprezentacji pełnić w tym dniu będą: I trener Palacz Krzysztof, II trener Kilian Jan.
Ponadto gościnnie powołania do Reprezentacji otrzymali: Lonczak Stanisław, Rybiński Józef, Krzywonos Józef oraz Leś Grzegorz.
Wszyscy powołani zawodnicy (poza rezerwowymi) proszeni są o pojawienie z obuwiem piłkarskim w szatni drużyny Sokoła Partynia najpóźniej o godzinie 15 20.

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Malinie
  • 6
  • 15
  •  
  • 28
  • -
  • 21
  •  
  • Zdziarzec
  • 6
  • 12
  •  
  • 27
  • -
  • 14
  • 13 
  •  
  • Partynia
  • 6
  • 6
  •  
  • 17
  • -
  • 19
  • -2 
  •  
  • Krzemienica
  • 6
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 33
  • -18 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
6
Korpanty Paweł(Malinie)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Maksoń Adam(Malinie)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Szymański Daniel(Partynia)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Barnat Wojciech(Malinie)
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Daniel Łukasz(Malinie)
Furdyna Mariusz(Malinie)
Manijak Piotr(Malinie)
Niziołek Grzegorz(Malinie)
Serwon Jacek(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Kilian Piotr(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)