0.120

Sezon PALP 2018/2019 podsumowanie.

Klasyfikacja FAIR PLAY sezon 2018/2019

m.
zespół
Żółta kartka -1
Czerwona kartka -3
Walkower -5
Negatywna ocena sędziów zachowania drużyny lub jej kierownictwa -0,5
Suma punktów ujemnych
1.
GLINY MAŁE
5
0
0
1
-5,5
2.
ZDZIARZEC
6
0
0
1
-6,5
3.
KOLORADO II
2
0
0
1
-7
4.
ORŁÓW
6
1
0
1
-9,5
5.
PARTYNIA
5
1
1
1
-13
6.
GOLESZÓW
14
0
0
1
-14,5
7.
GROCHOWE
15
0
0
0
-15
8.
JANOWIEC
14
0
0
2
-15
9.
KRZEMIENICA
17
0
0
3
-18,5

Klasyfikacja „Kryształowy gwizdek” sezonu 2018/2019

"table-head">
Sędzia
Suma ocen /ilość meczy
Średnia ocena
JANECZEK PRZEMYSŁAW
89/15
5,93
STAWARZ JAKUB
82,5/14
5,89
PRZYGODA MARCIN
87,5/15
5,83
CIEMIĘGA PIOTR
73/13
5,61
WĘGRZYN BOGUSŁAW
112/20
5,60
ĆWIĘKA JAROSŁAW
95/17
5,59
JĘDRZEJOWSKI GRZEGORZ
83,5/13
5,57
LEŚ GRZEGORZ
22/4
5,50
ZABRZEŃSKI STEFAN
71/13
5,46
MACIAŁEK BOGUSŁAW
60/11
5,45
POŁCZYŃSKI ZBIGNIEW
35,5/7
5,07
GŁODZIK WOJCIECH
20/4
5,00
KRĘPA LESZEK (nie uwzględniany w klasyfikacji)
29,5/5
5,90

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Malinie
  • 6
  • 15
  •  
  • 28
  • -
  • 21
  •  
  • Zdziarzec
  • 6
  • 12
  •  
  • 27
  • -
  • 14
  • 13 
  •  
  • Partynia
  • 6
  • 6
  •  
  • 17
  • -
  • 19
  • -2 
  •  
  • Krzemienica
  • 6
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 33
  • -18 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
6
Korpanty Paweł(Malinie)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Maksoń Adam(Malinie)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Szymański Daniel(Partynia)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Barnat Wojciech(Malinie)
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Daniel Łukasz(Malinie)
Furdyna Mariusz(Malinie)
Manijak Piotr(Malinie)
Niziołek Grzegorz(Malinie)
Serwon Jacek(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Kilian Piotr(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)