0.2

Podsumowanie sezonu 2019/2020.

W niedzielę 9 sierpnia 2020 roku na stadionie GKS GROM Krzemienica odbyło się podsumowanie sezonu Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej PALP sezonu 2019/2020. Imprezę uświetnił mecz pokazowy pomiędzy Mistrzem PALP 2020 oraz drużyną oldboy PALP. Zwyciężyła niespodziewanie drużyna oldboy 3:2. Po meczy odbyło się wręczenia odznaczeń oraz medali i Pucharu dla drużyny Grom Krzemienica a także Pucharu dla króla strzelców ubiegłego sezonu tj. zawodnika Sokoła Partynia Daniela Szymańskiego. Imprezę zaszczycił swoją obecnością Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak który ufundował dodatkową nagrodę dla Mistrza PALP. Więcej wiadomości o imprezie oraz foto wkrótce

   Tabela sezon 2020/2021

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Malinie
  • 6
  • 15
  •  
  • 28
  • -
  • 21
  •  
  • Zdziarzec
  • 6
  • 12
  •  
  • 27
  • -
  • 14
  • 13 
  •  
  • Partynia
  • 6
  • 6
  •  
  • 17
  • -
  • 19
  • -2 
  •  
  • Krzemienica
  • 6
  • 3
  •  
  • 15
  • -
  • 33
  • -18 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
7
Dykas Dawid(Zdziarzec)
6
Korpanty Paweł(Malinie)
4
Baran Tomasz(Krzemienica)
Maksoń Adam(Malinie)
Rudek Tomasz(Malinie)
3
Kulpa Grzegorz(Partynia)
Kuzara Piotr(Zdziarzec)
Szymański Daniel(Partynia)
Walas Norbert(Zdziarzec)
2
Barnat Wojciech(Malinie)
Cholewa Janusz(Zdziarzec)
Daniel Łukasz(Malinie)
Furdyna Mariusz(Malinie)
Manijak Piotr(Malinie)
Niziołek Grzegorz(Malinie)
Serwon Jacek(Malinie)
Smagacz Jan(Zdziarzec)
Smak Szymon(Krzemienica)
Weryński Mateusz(Zdziarzec)
1
Cholewa Rafał(Zdziarzec)
Drąg Krystian(Zdziarzec)
Działo Marcin(Partynia)
Głogowski Dominik(Krzemienica)
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Kilian Krystian(Partynia)
Kilian Piotr(Partynia)
Konieczny Adrian(Krzemienica)
Kotwica Adam(Malinie)
Kozak Damian(Zdziarzec)
Krężel Adrian(Zdziarzec)
Małek Sebastian(Krzemienica)
Mitulski Szymon(Zdziarzec)
Moskalewicz Jakub(Zdziarzec)
Pelc Fabian(Krzemienica)
Racławski Dawid(Krzemienica)
Szydło Dominik(Partynia)
Śliwa Łukasz(Krzemienica)
Walas Piotr(Partynia)
Wojton Marcin(Zdziarzec)
Załucki Mateusz(Krzemienica)
Ziobroń Remigiusz (Zdziarzec)