LKZ Zdziarzec Mistrzem PALP sezonu 2020/2021

ALT LKZ Zdziarzec Mistrzem PALP sezonu 2020/2021
Mistrzem Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej PALP sezonu 2020/2021 została drużyna LKS Zdziarzec, ale brakowało jeszcze jednej bramki by tytuł powędrował do Malinia.
W ostatniej 12 kolejce PALP najwięcej emocji wzbudzał mecz na szczycie tj. LKS Zdziarzec - Sokół Malinie. Zespół z Malina by wyprzedzić na koniec rozgrywek drużynę gospodarzy musiał wygrać i to różnicą trzech bramek. Do przerwy nic nie wskazywało na takie rozstrzygnięcie ponieważ wynik był bezbramkowy, a gospodarze chłodzili szampany. Po przerwie drużyna Malina postawiła wszystko na jedną kartę i ruszyła do zdecydowanych ataków . Dało to upragnione bramki, ale jak się okazało na koniec spotkania brakło jednej tej decydującej by tytuł powędrował do Sokoła.
Piłkarze z Malinia muszą bardzo żałować, że pechowo przegrali drugi mecz ze Zdziarcem u siebie bo wówczas to spotkanie nie miało by takiego ciężaru gatunkowego.
Na pocieszenie dla zespołu Sokoła królem strzelców został zawodnik tej drużyny Adam Maksoń który w 12 meczach zdobył 12 bramek

W drugim meczu 12 kolejki Sokół Partynia otrzymał trzy punkty walkowerem ponieważ Grom nie dojechał na mecz.