0.35
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

Rozegrane mecze sezon 2016 / 17

  •       18 kolejka  91 mecz
    • Krzemienica -  Goleszów   1 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel (Ząbek Łukasz), Piątek Michał, Szewc Andrzej, Straż Adrian, Konieczny Mateusz, Baran Tomasz, Nowak Dawid (Wiatrowski Piotr), Małek Sebastian, Ząbek Adam
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Konieczny Mateusz
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Baran Daniel
      Goleszów: Szostek Andrzej, Moździerz Jan
    • img arbiter
    • PrzygodaM (4,5),  ZabrzeńskiS (4,5)
  •       18 kolejka  90 mecz
    • Żarówka -  Dulcza   0 : 4  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Kawa Janusz, Żytniak Dominik, Deć Daniel, Jasina Krystian, Cichoń Damian, Mol Jarosław, Wiatr Tomasz, Kryczka Mariusz, Bednarz Tomasz, Ogorzelec Kamil
    • img piłka strzelcy bramek

    • Dulcza: Kowal Tomasz, Ryba Tomasz, Pawełczak Piotr, Kowal Mateusz
    • img żółta kartka
    • Żarówka: Deć Daniel
      Dulcza: Kowal Tomasz, Kowal Mateusz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       18 kolejka  89 mecz
    • Zgórsko -  Janowiec   4 : 2  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Żelasko Adam, Weryński Szczepan, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz, Janusz Adrian, Kołc Krzysztof, Ryś Damian, Smutek Adrian, Dereń Janusz, Gałat Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Rzegocki Paweł x 2, Dereń Janusz x 2,
      Janowiec: Dudek Marcin, Kołecki Bartosz
    • img żółta kartka

    • Janowiec: Pytel Janusz
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       18 kolejka  88 mecz
    • Zdziarzec -  Partynia   2 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Weryński Mateusz, Dudek Wojciech, Trela Marek, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Kokoszka Kacper, Madura Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech, Trela Marek
      Partynia: Dudek Korneliusz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       18 kolejka  87 mecz
    • Chorzelów -  Grochowe   0 : 4  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Kolisz Kamil, Korpanty Maciej, Pacławski Konrad, Bierzyński Dawid, Molak Karol (Smoleń Lucjan), Kozioł Karol, Sidur Piotr, Olejarz Sławomir, Woźniak Wiesław, Barszcz Dominik, Kolisz Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Smoleń Lucjan
      Grochowe: Łącz Dominik x 3, Ciemięga Michał
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  CiemięgaP (6)
  •       17 kolejka  86 mecz
    • Grochowe -  Zdziarzec   8 : 1  (5 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Kopeć Krzysztof, Ciemięga Michał, Łącz Dominik, Rado Kacper, Jamróz Karol, Furdyna Krzysztof, Zych Marcin, Ciemięga Kamil, Furdyna Piotr, Pawłowski Grzegorz (Rado Kamil), Dudzik Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał x 4, Łącz Dominik x 3, Rado Kamil
      Zdziarzec: Trela Marek
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  PrzygodaM (6)
  •       17 kolejka  85 mecz
    • Partynia -  Zgórsko   1 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Baran Michał, Czepiel Maksymilian, Dudek Eryk, Kaczor Arkadiusz, Kilian Piotr, Krzysztofik Paweł, Mucha Damian (Paciorek Artur), Warias Marcin, Wilaszek Maciej, Wyzga Paweł, Żala Kami (Dudek Korneliusz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Wilaszek Maciej
      Zgórsko: Mucha Dawid
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kaczor Arkadiusz
      Zgórsko: Gałat Łukasz
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  WęgrzynB (6)
  •       17 kolejka  84 mecz
    • Janowiec -  Żarówka   0 : 9  (0 : 5)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Cetnar Zbigniew, Bigda Paweł, Kmieć Marcin (Sztejenka Przemysław), Starzyk Jan, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Pytel Janusz, Grzech Marcin (Jeniec Tomasz), Kmieć Łukasz (Bator Daniel), Wróbel Michał (Pulak Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek

    • Żarówka: Mol Jarosław x 4, Bednarz Tomasz x 3, Wiatr Tomasz, samobójcza,
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Skowron Jacek
      Żarówka: Wiatr Tomasz, Wiatr Adrian, Kużdżał Konrad
    • img arbiter
    • KrępaL (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       17 kolejka  83 mecz
    • Dulcza -  Krzemienica   3 : 2  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Wolak Dariusz, Pawełczak Artur, Pawełczak Piotr, Kos Grzegorz, Kowal Mateusz, Kowal Janusz, Kowal Tomasz, Walas Norbert, Ryba Tomasz, Jaśkiewicz Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Wolak Dariusz, Kowal Tomasz, Pawełczak Piotr
      Krzemienica: Nowak Dawid, Śliwa Łukasz
    • img żółta kartka
    • Dulcza: Ryba Tomasz
      Krzemienica: Śliwa Łukasz, Świtek Maciej
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  MaciałekB (6)
  •       17 kolejka  82 mecz
    • Goleszów -  Chorzelów   3 : 7  (2 : 6)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Kamil, Szostek Andrzej, Dorociak Jacek, Godek Marcin, Jacek Łukasz, Jachyra Krystian, Cebula Mateusz, Jacek Karol, Siembab Łukasz, Zdunikowski Adam, Kozioł Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Kozioł Kamil x 2, Zdunikowski Adam
      Chorzelów: Gamracy Paweł x 3, Kolisz Patryk x 3, Molak Karol
    • img żółta kartka

    • Chorzelów: Gamracy Paweł
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       16 kolejka  81 mecz
    • Goleszów -  Dulcza   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: 
    • img arbiter
    • nnnn
  •       16 kolejka  80 mecz
    • Krzemienica -  Janowiec   4 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel (Ząbek Adam), Szewc Andrzej, Straż Adrian, Piątek Michał, Konieczny Mateusz, Małek Jarosław,  Śliwa Łukasz, Ząbek Łukasz, Nowak Dawid, Małek Sebastian (Świtek Maciej)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian, Małek Jarosław, Świątek Maciej, Konieczny Mateusz
      Janowiec: Wróbel Michał
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Małek Jarosław
      Janowiec: Starzyk Jan
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       16 kolejka  79 mecz
    • Żarówka -  Partynia   0 : 3  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Kawa Janusz, Wiatr Adrian (Cichoń Patryk) (Jasina Krystian), Mol Jarosław, Żytniak Dominik (Bawoł Marcin), Jaje Łukasz, Kużdżał, Konrad, Kryczka Mariusz (Giża Arkadiusz), Cichoń Damian, Ogorzelec Kamil, Wiatr Tomasz (Cymbor Tadeusz)
    • img żółta kartka
    • Żarówka: Dudek Kornel
      Partynia: Wiatr Adrian
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  MaciałekB (6)
  •       16 kolejka  78 mecz
    • Zgórsko -  Grochowe   2 : 3  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: 
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Dereń Janusz x 2
      Grochowe: Ciemięga Kamil, Łącz Dominik x 2
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Schab Marek, Schab Adam
      Grochowe: Łącz Dominik, Furtak Wiktor, Ciemięga Rafał
    • img arbiter
    • LeśG (5),  ĆwiękaJ (5)
  •       16 kolejka  77 mecz
    • Chorzelów -  Zdziarzec   0 : 3  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Kolisz Kamil, Korpanty Maciej, Sidur Piotr, Pacławski Konrad, Bierzyński Dawid (Woźniak Wiesław), Kozioł Karol, Molak Jakub, Olejarz Sławomir (Smoleń Lucjan), Gamracy Paweł, Molak Karol (Knap Paweł), Kolisz Patryk
    • img żółta kartka
    • Chorzelów: Molak Karol
      Zdziarzec: Krężel Adrian
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  JaneczekP (6)
  •       15 kolejka  76 mecz
    • Zgórsko -  Zdziarzec   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Dereń Janusz, Kozioł Krystian, Kołc Krzysztof, Ździebło Dawid, Weryński Szczepan, Rzegocki Paweł, Gałat Łukasz, Szydło Łukasz, Mucha dawid, Smutek Adrian, Ryś Damian
    • img arbiter
    • nnnn
  •       15 kolejka  75 mecz
    • Grochowe -  Żarówka   2 : 5  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Sulicki Konrad, Ciemięga Michał, Rado Kacper, Kotula Krystian, Jamróz Karol, Zych Marcin, Kędzior Mateusz, Łącz Dominik, Furtak Wiktor, Ciemięga Rafał, Furdyna Krzysztof
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał, samobójcza
      Żarówka: Bednarz Tomasz x 4, Jaje Łukasz
    • img żółta kartka

    • Żarówka: Wiatr Tomasz, Wiatr Adrian, Kryczka Mariusz
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  PołczyńskiZ (6)
  •       15 kolejka  74 mecz
    • Partynia -  Krzemienica   8 : 0  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Wyzga Paweł (Wałęga Mikołaj), Wrzesień Kamil, Mucha Damian, Kilian Piotr, Krzysztofik Paweł, Żala Kamil, Wilaszek Maciej, Baran Michał, Kaczor Arkadiusz, Czepiel Maksymilian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Kaczor Arkadiusz x 2, Czepiel Maksymilian x 2, Wrzesień Kamil, Wilaszek Maciej, Kilian Piotr, Wałęga Mikołaj
    • img żółta kartka
    • Partynia: Wilaszek Maciej
      Krzemienica: Cebula Marcin
    • img arbiter
    • LeśG (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       15 kolejka  73 mecz
    • Janowiec -  Goleszów   8 : 2  (5 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Bigda Paweł, Cetnar Zbigniew, Starzyk Jan, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Kmieć Łukasz (Sztejenka Przemysław), Pytel Janusz, Pęczek Marek (Pulak Łukasz), Wróbel Michał, Grzech Marcin
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pęczek Marek x 2, Wróbel Michał x 2, Słowik Tomasz x 2, Kmieć Łukasz, Pulak Łukasz
      Goleszów: Żądło Paweł, Jacek Karol
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       15 kolejka  72 mecz
    • Dulcza -  Chorzelów   3 : 3  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: 
      Jankowski Michał, Wolak Dariusz, Mydlarz Grzegorz, Ryba Tomasz, Kowal Janusz, Pawełczak Piotr, Walas Norbert, Kowal Tomasz, Bukała Kamil, Kilian Mirosław, Jaśkiewicz Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Bukała Kamil x 2, Wolak Dariusz
      Chorzelów: Korpanty Maciej, Kolisz Patryk, Wiewiura Arkadiusz
    • img żółta kartka

    • Chorzelów: Korpanty Maciej
    • img arbiter
    • KrępaL (6),  JaneczekP (6)
  •       14 kolejka  71 mecz
    • Dulcza -  Janowiec   2 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Pawełczak Artur, Pawełczak Piotr, Wolak Dariusz, Kośla Sławomir, Kowal Janusz, Walas Norbert, Kowal Mateusz, Ryba Tomasz (Kowal Tomasz), Jaśkiewicz Łukasz, Bukała Kamil (Golec Krystian)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Wolak Dariusz, Kowal Mateusz
      Janowiec: Wróbel Michał
    • img żółta kartka
    • Dulcza: Kośla Sławomir, Pawełczak Artur
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       14 kolejka  70 mecz
    • Goleszów -  Partynia   1 : 5  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Kamil, Dorociak Jacek, Szostek Andrzej, Jachyra Krystian, Jacek Łukasz, Żądło Paweł, Bańka Mateusz, Cebula Mateusz, Jacek Karol,  Kozioł Kamil, Wilk Karol
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Jacek Karol
      Partynia: Kilian Piotr x 2, Czepiel Maksymilian x 2, Wilaszek Maciej
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       14 kolejka  69 mecz
    • Krzemienica -  Grochowe   1 : 6  (1 : 5)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Piątek Michał, Ząbek Adam, Konieczny Mateusz, Switek Maciej,Wiatrowski Piotr, Ząbek Łukasz, Straż Adrian, Śliwa Łukasz, Nowak Dawid, Małek Sebastian ,
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Śliwa Łukasz
      Grochowe: Łącz Dominik x 3, Furtak Wiktor, Rado Kamil, samobójcza
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       14 kolejka  68 mecz
    • Żarówka -  Zdziarzec   3 : 3  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Żytniak Dominik, Wiatr Adrian (Bajor Adrian), Kawa Janusz, Cichoń Patryk, Jaje Łukasz, Mol Jarosław, Wiatr Tomasz, Cichoń Damian, Śpiewak Dariusz (Bednarz Tomasz), Kużdżał Konrad (Bawoł Marcin)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Śpiewak Dariusz, Mol Jarosław, Wiatr Tomasz
      Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Weryński Szczepan
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  JaneczekP (6)
  •       14 kolejka  67 mecz
    • Chorzelów -  Zgórsko   7 : 2  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Kolisz Kamil, Sidur Piotr, Pacławski Konrad, Smoleń Lucjan, Wiewiura Arkadiusz, Molak Jakub, Molak Karol, Olejarz Sławomir, Gamracy Paweł, Kolisz Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Kolisz Patryk x 4, Molak Jakub, Korpanty Maciej, Gamracy Paweł
      Zgórsko: Rzegocki Paweł, Andrusiewicz Piotr
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  WęgrzynB (6)
  •       13 kolejka  66 mecz
    • Zgórsko -  Żarówka   0 : 3  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Żelasko Adam, Kozioł Krystian ( Kołc Krzysztof), Ryś Damian, Nowak Wiesław (Dubiel Damian), Weryński Szczepan, Dereń Janusz, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Mroczka Kamil, Gałat Łukasz, Szydło Łukasz (Smutek Adrian)
    • img piłka strzelcy bramek

    • Żarówka: Bednarz Tomasz x 3
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Dubiel Damian
      Żarówka: Ogorzelec Kamil
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  WęgrzynB (6)
  •       13 kolejka  65 mecz
    • Zdziarzec -  Krzemienica   8 : 3  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Marek, Tabor Marcin, Makuch Grzegorz, Kuzara Piotr, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Grzegorz, Kokoszka Kacper, Dykas Dawid, Ziobroń Remigiusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 5, Dykas Dawid, Trela Marek, samobójcza
      Krzemienica: Ząbek Łukasz, Śliwa Łukasz, Małek Sebastian
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Morawski Grzegorz
      Krzemienica: Baran Daniel
    • img arbiter
    • JaneczekP (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       13 kolejka  64 mecz
    • Grochowe -  Goleszów   2 : 5  (0 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Sulicki Konrad, Ciemięga Michał, Zych Marcin, Rado Kacper, Kędzior Mateusz, Łącz Dominik, Kotula Krystian, Ciemięga Rafał, Furtak Wiktor, Jamróz Karol, Gudz Krystian (Rado Kamil)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Łącz Dominik x 2
      Goleszów: Godek Marcin x 2, Siembab Łukasz, Wilk Karol, Zdunikowski Adam
    • img żółta kartka

    • Goleszów: Kozioł Kamil x 2, Siembab Łukasz
    • img czerwona kartka

    • Goleszów: Kozioł Kamil
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       13 kolejka  62 mecz
    • Partynia -  Dulcza   3 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Wyzga Paweł, Wrzesień Kamil, Kilian Piotr, Krzysztofik Paweł, Żala Kamil, Wilaszek Maciej, Baran Michał, Kaczor Arkadiusz, Czepiel Maksymilian, Mucha Damian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Czepiel Maksymilian, Baran Michał, Wilaszek Maciej
      Dulcza: samobójczy
    • img żółta kartka

    • Dulcza: Kowal Mateusz, Pawełczak Artur, Ryba Tomasz, Kowal Janusz
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  JaneczekP (5)
  •       13 kolejka  61 mecz
    • Chorzelów -  Janowiec   3 : 5  (3 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Babula Mateusz, Rybak Rafał, Sidur Piotr, Bierzyński Dawid, Olejarz Sławomir, Smoleń Lucjan, Kozioł Karol, Kozioł Radosław, Molak Jakub, Pacławski Konrad, Kolisz Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Smoleń Lucjan, Kolisz Patryk, Kozioł Karol
      Janowiec: Pulak Łukasz x 2, Pęczek Marek, Kmieć Łukasz, Pytel Janusz
    • img żółta kartka

    • Janowiec: Sztejenka Przemysław, Pytel Janusz
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  PołczyńskiZ (5,5)
  •       12 kolejka  60 mecz
    • Janowiec -  Partynia   1 : 5  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz (Cymbor Konrad), Cetnar Zbigniew, Kmieć Marcin, Grzech Marcin (Kmieć Marcin), Starzyk Jan, Dudek Marcin, Skowron Jacek, Kmieć Łukasz (Bigda Paweł), Słowik Tomasz, Sztejenka Przemysław (Słowik Marcin)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Skowron Jacek
      Partynia: Czepiel Maksymilian x 2, samobójcza x 2, Kaczor Arkadiusz
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Grzech Marcin, Dudek Marcin, Starzyk Jan
      Partynia: Kilian Łukasz, Baran Michał
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  JaneczekP (4,5)
  •       12 kolejka  59 mecz
    • Dulcza -  Grochowe   2 : 4  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Mydlarz Grzegorz, Pawełczak Artur, Wolak Dariusz, Pawełczak Piotr, Kośla Sławomir, Kowal Mateusz, Kowal Janusz, Ryba Tomasz, Jaśkiewicz Łukasz, Golec Krystian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Kowal Janusz, Wolak Dariusz
      Grochowe: Ciemięga Michał x 3, Łącz Dominik
    • img żółta kartka

    • Grochowe: Ciemięga Michał, Furtak Wiktor, Kędzior Mateusz
    • img arbiter
    • LeśG (4,5),  ĆwiękaJ (4,5)
  •       12 kolejka  58 mecz
    • Goleszów -  Zdziarzec   5 : 0  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Kamil, Szostek Andrzej, Dorociak Jacek, Godek Marcin, Jacek Łukasz, Jachyra Krystian, Bańka Mateusz, Moździerz Jan, Jacek Karol, Żądło Paweł (Zdunikowski Adam), Kozioł Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Moździerz Jan, Jacek Karol, Zdunikowski Adam, Godek Marcin, Kozioł Kamil
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Jacek Łukasz
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  PołczyńskiZ (6)
  •       12 kolejka  57 mecz
    • Krzemienica -  Zgórsko   2 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Szewc Andrzej, Straż Adrian, Smykla Dominik, Ząbek Adam, Wiatrowski Piotr (Baran Tomasz), Śliwa Łukasz, Nowak Dawid
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian, Śliwa Łukasz
      Zgórsko: Mucha Dawid
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Smykla Dominik
      Zgórsko: Kołc Krzysztof
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  CiemięgaP (6)
  •       12 kolejka  56 mecz
    • Chorzelów -  Żarówka   1 : 5  (0 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Kolisz Kamil, Gamracy Paweł (Barszcz Dominik, Sidur Piotr (Pacławski Konrad), Nowak Konrad, Bierzyński Dawid (Woźniak Wiesław, Olejarz Sławomir, Smoleń Lucjan, Molak Karol, Molak Jakub, Korpanty Maciej, Kolisz Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Kolisz Patryk
      Żarówka: Bednarz Tomasz x 2, Cichoń Damian, Kryczka Mariusz, samobójcza
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  MaciałekB (6)
  •       11 kolejka  55 mecz
    • Żarówka -  Krzemienica   1 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Kawa Janusz, Wiatr Adrian (Cichoń Patryk), Mol Jarosław, Żytniak Dominik, Kużdżał Konrad, Jaje Łukasz, Śpiewak Dariusz, Ogorzelec Kamil, Skrzyniarz Oskar (Bednarz Tomasz), Kryczka Mariusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Ogorzelec Kamil
      Krzemienica: Małek Sebastian
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       11 kolejka  54 mecz
    • Zgórsko -  Goleszów   4 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Żelasko Adam, Kołc Krzysztof, Ryś Damian (Schab Marek), Rzegocki Paweł, Weryński Szczepan, Mucha Dawid, Dereń Janusz (Schab Adam), Smutek Adrian (Szydło Łukasz), Mroczka Kamil (Andrusiewicz Piotr), Gałat Łukasz, Kozioł Krystian (Nowak Wiesław)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: samobójcza, Weryński Szczepan, Dereń Janusz, Andrusiewicz Piotr
      Goleszów: Kozioł Kamil
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Smutek Adrian
      Goleszów: Jacek Łukasz
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5)
  •       11 kolejka  53 mecz
    • Zdziarzec -  Dulcza   4 : 3  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Kokoszka Kacper, Wojton Marcin (Minorczyk Adam), Morawski Grzegorz (Rusin Marek), Madura Paweł (Makuch Grzegorz), Trela Marek
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Trela Marek, Minorczyk Adam
      Dulcza: Pawełczak Piotr, Kowal Mateusz x 2
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Krężel Adrian
      Dulcza: Skrzyniarz Rafał, Kowal Tomasz
    • img arbiter
    • PrzygodaM (3,5),  WęgrzynB (6)
  •       11 kolejka  52 mecz
    • Grochowe -  Janowiec   1 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Sulicki Konrad, Kędzior Mateusz (Dudzik Michał), Zych Marcin, Hyjek Witold, Ciemięga Michał, Kotula Krystian, Łącz Dominik, Ciemięga Rafał, Jamróz Karol, Furtak Wiktor, Ciemięga Kamil (Gudz Krystian)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Łącz Dominik
      Janowiec: Sztejenka Przemysław
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Kotula Krystian, Jamróz Karol
      Janowiec: Jeniec Tomasz
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  JaneczekP (5,5)
  •       11 kolejka  51 mecz
    • Partynia -  Chorzelów   2 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Mucha Damian, Suchy Kamil, Wyzga Paweł, Dudek Kornel, Krzysztofik Paweł, Baran Michał, Wilaszek Maciej, Żala Kamil, Kilian Piotr, Kaczor Arkadiusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: sampbójcza, Wilaszek Maciej
      Chorzelów: Korpanty Maciej
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  LeśG (5,5)
  •       10 kolejka  50 mecz
    • Partynia -  Grochowe   2 : 2  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Wyzga Paweł, Warias Marcin, Wilaszek Maciej, Wałęga Łukasz (Litwin Karol), Kilian Piotr, Wałęga Mikołaj (Kilian Kamil), Paciorek Artur, Gwóźdź Maksymilian, Baran Michał, Żala Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Wilaszek Maciej, Żala Kamil
      Grochowe: Ciemięga Kamil, Ciemięga Rafał
    • img żółta kartka
    • Partynia: Baran Michał
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  KrępaL (6)
  •       10 kolejka  49 mecz
    • Janowiec -  Zdziarzec   3 : 1  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz, Cetnar Zbigniew, Starzyk Jan, Dudek Marcin, Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Kmieć Marcin, Kmieć Łukasz Sztejenka Przemysław), Dobosz Józef (Wróbel Michał), Grzech Marcin (Pulak Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Grzech Marcin, Słowik Tomasz, Dudek Marcin
      Zdziarzec: Morawski Grzegorz
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  CiemięgaP (5,5)
  •       10 kolejka  48 mecz
    • Dulcza -  Zgórsko   1 : 2  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Kowal Mateusz, Kowal Tomasz, Kośla Sławomir (Stopa Mariusz), Pawełczak Artur, Pawełczak Piotr (Bukała Kamil), Ryba Tomasz, Wolak Dariusz, Walas Norbert (Golec Krystian), Mydlarz Grzegorz, Kowal Janusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: samobójcza
      Zgórsko: Dereń Janusz, Mucha Dawid
    • img żółta kartka
    • Dulcza: Kowal Mateusz, Kośla Sławomir, Kowal Tomasz, Pawełczak Artur
      Zgórsko: Mucha Dawid, Ździebło Dawid, Dereń Janusz
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  MaciałekB (6)
  •       10 kolejka  47 mecz
    • Goleszów -  Żarówka   1 : 4  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Kamil, Dorociak Jacek, Szostek Andrzej, Kowalik Bartłomiej, Godek Marcin (Strzelczyk Łukasz), Jachyra Krystian, Bańka Mateusz, Wilk Karol, Kozioł Kamil (Jacek Karol), Cebula Mateusz, Żądło Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Jacek Karol
      Żarówka: Cichoń Damian, Śpiewak Dariusz, Jaje Łukasz, Bednarz Tomasz
    • img żółta kartka

    • Żarówka: Wiatr Adrian, Cichoń Patryk
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       10 kolejka  46 mecz
    • Chorzelów -  Krzemienica   3 : 3  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Gamracy Piotr, Sidur Piotr, Nowak Konrad, Pacławski Konrad (Woźniak Wiesław), Olejarz Sławomir (Wiewiura Arkadiusz), Molak Karol, Molak Jakub (Kozioł Radosław) Kolisz Patryk (Barszcz Dominik (Jemioło Łukasz)), Smoleń Lucjan, Kozioł Karol, Korpanty Maciej
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Kolisz Patryk, Samobójcza, Molak Karol
      Krzemienica: Nowak Dawid x 3
    • img żółta kartka
    • Chorzelów: Jemioło Łukasz
    • img arbiter
    • KrępaL (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       9 kolejka  45 mecz
    • Goleszów -  Krzemienica   0 : 0  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Kamil, Szostek Andrzej, Dorociak Jacek, Stachura Krystian, Wilk Mateusz, Strzelczyk Łukasz, Jachyra Krystian, Bańka Mateusz, Kowalik Bartłomiej (Wilk Karol), Cebula Mateusz, Żądło Paweł
    • img piłka strzelcy bramek

    • Krzemienica: samobójcza
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  WęgrzynB (6)
  •       9 kolejka  44 mecz
    • Dulcza -  Żarówka   1 : 3  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Mydlarz Grzegorz, Pawełczak Artur, Wolak Dariusz, Kośla Sławomir, Kos Grzegorz, Pawełczak Piotr, Ogara Mateusz, Golec Krystian, Kowal Janusz, Ryba Tomasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Kos Grzegorz
      Żarówka: Bednarz Tomasz, Klapa Mariusz x 2
    • img żółta kartka

    • Żarówka: Wiatr Adrain, Żytniak Dominik, Jasin Krystian
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (1),  JędrzejowskiG (1)
  •       9 kolejka  43 mecz
    • Janowiec -  Zgórsko   6 : 5  (4 : 4)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Cetnar Zbigniew, Pytel Janusz, Dobosz Józef, Skowron Jacek, Pryga Radosław, Pęczek Marek, Kmieć Łukasz, Słowik Marcin, Grzech Marcin, Pulak Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Skowron Jacek x 3, Pulak Łukasz, Dobosz Józef, Pęczek Marek
      Zgórsko: Mucha Dawid, Rzegocki Paweł x 4
    • img żółta kartka

    • Zgórsko: Kołc Krzysztof
    • img czerwona kartka

    • Zgórsko: Janusz Adrian
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5),  MaciałekB (5,5)
  •       9 kolejka  42 mecz
    • Partynia -  Zdziarzec   0 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Warias Marcin, Wyzga Paweł, Kilian Piotr, Paciorek Artur, Żala Kamil, Gwóźdź Maksymilian, Dudek Korneliusz, Kilian Krzysztof (Litwin Jakub), Wałęga Mikołaj (Suchy Kamil), Wałęga Łukasz (Serafiński Dawid)
    • img piłka strzelcy bramek

    • Zdziarzec: Dudek Wojciech
    • img żółta kartka

    • Zdziarzec: Trela Marek
    • img arbiter
    • KrępaL (6),  nn
  •       9 kolejka  41 mecz
    • Grochowe -  Chorzelów   10 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pieróg Paweł, Ciemięga Michał, Kozioł Adrian, Furdyna Krzysztof, Furtak Wiktor, Gudz Krystian, Dudzik Michał (Rado Kacper), Pawłowski Grzegorz, Ciemięga Rafał, Jamróz Karol, Łącz Dominik
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Furtak Wiktor x 2, Łącz Dominik x 2, Rado Kacper, Ciemięga Dominik, Ciemięga Michał x 4
      Chorzelów: samobójczy
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Ciemięga Rafał
    • img czerwona kartka

    • Chorzelów: Gamracy Paweł
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  CiemięgaP (5,5)
  •       8 kolejka  40 mecz
    • Zdziarzec -  Grochowe   2 : 3  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Marcin, Tabor Marcin, Weryński Mateusz, Dudek Wojciech Trela Marek, Procki Sebastian, Dykas Dawid, Minorczyk Adam (Kuzara Piotr), Makuch Grzegorz, Moskalewicz Jakub
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech, Weryński Mateusz
      Grochowe: Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik, Furtak Wiktor
    • img żółta kartka

    • Grochowe: Dudzik Michał, Ciemięga Rafał
    • img arbiter
    • KrępaL (6),  PołczyńskiZ (6)
  •       8 kolejka  39 mecz
    • Zgórsko -  Partynia   2 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Żelasko Adam, Weryński Szczepan, Kołc Krzysztof, Nowak Wiesław, Smutek Adrian (Ździebło Dawid), Szydło Łukasz (Kozioł Krystian) , Mucha Dawid, Mroczka Kamil, Rzegocki Paweł, Ryś Damian, Gałat Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Rzegocki Paweł, Gałat Łukasz
      Partynia: Suchy Kamil
    • img żółta kartka

    • Partynia: Suchy Kamil
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       8 kolejka  38 mecz
    • Żarówka -  Janowiec   3 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Wiatr Adrian (Torba Ernest), Giża Łukasz, Kawa Janusz, Mol Jarosław, Wiatr Tomasz, Cichoń Damian (Cichoń Patryk), Żytniak Dominik (Kryczka Mariusz), Śpiewak Dariusz, Bednarz Tomasz, Cymbor Tadeusz (Ogorzelec Kamil)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Cymbor Tadeusz x 3
      Janowiec: Dobosz Józef
    • img żółta kartka
    • Żarówka: Cymbor Tadeusz, Wiatr Tomasz x 2
    • img czerwona kartka
    • Żarówka: Wiatr Tomasz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       8 kolejka  37 mecz
    • Krzemienica -  Dulcza   3 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Smoleń Mateusz, Baran Daniel, Piątek Michał, Ząbek Łukasz, Nowak Dawid, Mazur Rafał, Śliwa Łukasz, Małek Jarosław, Baran Tomasz, Dąbrowski Witold, Małek Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Dąbrowski Witold, Śliwa Łukasz, Mazur Rafał
      Dulcza: Kowal Mateusz
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Baran Tomasz, Nowak Dawid x 2
      Dulcza: Kilian Mirosław
    • img czerwona kartka
    • Krzemienica: Nowak Dawid
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       8 kolejka  36 mecz
    • Chorzelów -  Goleszów   1 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Mroczek Dawid, Gamracy Piotr, Gamracy Paweł, Bierzyński Dawid, Korpanty Maciej, Kozioł Karol, Łempicki Paweł, Olejarz Sławomir, Smoleń Lucjan, Sidur Piotr, Molak Karol
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Korpanty Maciej
      Goleszów: Żądło Paweł x 2
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  WęgrzynB (6)
  •       7 kolejka  35 mecz
    • Dulcza -  Goleszów   4 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Ogara Mateusz, Mydlarz Grzegorz, Kowal Tomasz, Pawełczak Artur, Kos Grzegorz, Wolak Dariusz, Kowal Janusz, Golec Krystian, Pawełczak Piotr, Kowal Mateusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Kowal Mateusz, Kos Grzegorz, Ogara Mateusz, Wolak Dariusz
    • img żółta kartka
    • Dulcza: Kowal Mateusz
      Goleszów: Stachura Krystian x 2
    • img czerwona kartka

    • Goleszów: Stachura Krystian
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       7 kolejka  34 mecz
    • Janowiec -  Krzemienica   7 : 2  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz, Kmieć Marcin, Dobosz Józef, Cetnar Zbigniew, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Pęczek Marek, Słowik Marcin (Pulak Łukasz), Grzech Marcin, Kmieć Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Słowik Tomasz x 2, Słowik Marcin, Dobosz Józef, Skowron Jacek, Pulak Łukasz, Pęczek Marek
      Krzemienica: Ząbek Łukasz, Śliwa Łukasz
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Grzech Marcin
      Krzemienica: Konieczny Mateusz x 2, Straż Adrian, Piątek Michał, Śliwa Łukasz
    • img czerwona kartka

    • Krzemienica: Konieczny Mateusz
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  nn
  •       7 kolejka  33 mecz
    • Partynia -  Żarówka   0 : 4  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Wałęga Mikołaj, Litwin Jakub (Serafiński Dawid), Paciorek Artur, Warias Marcin, Wyzga Paweł, Kilian Piotr, Wilaszek Maciej, Baran Michał, Żala Kamil, Kilian Paweł, Misiak Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek

    • Żarówka: Bednarz Tomasz x 2, Cichoń Damian, samobójcza
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Piotr
      Żarówka: Kawa Janusz
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       7 kolejka  32 mecz
    • Grochowe -  Zgórsko   5 : 3  (4 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pieróg Paweł, Zych Marcin, Dudzik Aleksander Dudzik Michał), Jamróz Karol, Pawłowski Grzegorz (Gudz Krystian), Hyjek Adrian, Ciemięga Rafał, Ciemięga Michał, Furtak Wiktor, (Ciemięga Kamil) Łącz Dominik, Furdyna Krzysztof
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Łącz Dominik x 3, Ciemięga Rafał, samobójcza
      Zgórsko: Gałat Łukasz x 3
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Pawłowski Grzegorz
      Zgórsko: Nowak Wiesław
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  KrępaL (6)
  •       7 kolejka  31 mecz
    • Zdziarzec -  Chorzelów   12 : 2  (4 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Marcin, Tabor Marcin, Cholewa Rafał, Dudek Wojciech, Trela Marek, Weryński Mateusz, Moskalewicz Jakub, Kuzara Piotr, Dykas Dawid, Minorczyk Adam
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 6, Trela Marek x 3, Kuzara Piotr x 2, samobójcza
      Chorzelów: Korpanty Maciej, Wiewiura Arkadiusz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       6 kolejka  30 mecz
    • Zgórsko -  Zdziarzec   4 : 4  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Gwóźdź Łukasz, Kołc Krzysztof, Ryś Damian, Smutek Adrian, Kozioł Krystian, Weryński Szczepan, Rzegocki Paweł, Mucha Dawid, Szydło Łukasz, Mroczek Kamil, Gałat Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Dudek Wojciech x 3, Weryński Mateusz
      Zdziarzec: Gałat Łukasz x 2, Mucha Dawid, Ryś Dominik
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       6 kolejka  29 mecz
    • Żarówka -  Grochowe   2 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Kawa Janusz, Wiatr Adrian, Giża Łukasz, Mol Jarosław, Cichoń Damian, Wiatr Tomasz, Śpiewak Dariusz, Żytniak Dominik, Ogorzelec Kamil, Bednarz Tomasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Bednarz Tomasz x 2
    • img żółta kartka
    • Żarówka: Wiatr Tomasz
      Grochowe: Ciemięga Michał
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       6 kolejka  28 mecz
    • Krzemienica -  Partynia   2 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Straż Adrian, Konieczny Mateusz, Piątek Michał, Ząbek Łukasz, Małek Jarosław, Małek Sebastian, Nowak Dawid, Śliwa Łukasz, Mazur Rafał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Nowak Dawid x 2
      Partynia: Suchy Kamil
    • img żółta kartka

    • Partynia: Kilian Piotr
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  KrępaL (6)
  •       6 kolejka  27 mecz
    • Goleszów -  Janowiec   6 : 1  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Kamil, Stachura Krystian, Szostek Andrzej, Dorociak Jacek, Wilk Mateusz, Cebula Mateusz (Lipa Paweł), Jachyra Krystian, Kowalik Bartłomiej, Bańka Mateusz, Żądło Paweł, Kozioł Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Kozioł Kamil x 2, Żądło Paweł x 2, Wilk Mateusz, Kowalik Bartłomiej
      Janowiec: Sztejenka Przemysław
    • img żółta kartka

    • Janowiec: Ryba Karol
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  WęgrzynB (6)
  •       6 kolejka  26 mecz
    • Chorzelów -  Dulcza   1 : 2  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Gamracy Paweł, Gamracy Piotr, Sidur Piotr, Skura Dawid, Kozioł Karol, Kozioł Radosław, Smoleń Lucjan, Korpanty Maciej, Jemioło Łukasz, Wiewiura Arkadiusz (Barszcz Dominik), Bierzyński Dawid
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Korpanty Maciej
      Dulcza: Kowal Mateusz, Pawełczak Piotr
    • img żółta kartka
    • Chorzelów: Barszcz Dominik
      Dulcza: Golec Krystian
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  MaciałekB (6)
  •       5 kolejka  25 mecz
    • Janowiec -  Dulcza   1 : 3  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz, Sztejenka Przemysław, Grzech Marcin, Skowron Jacek, Dobosz Józef, Kmieć Marcin, Pęczek Marek, Słowik Marcin, Bigda Paweł, Cymbor Konrad (Wróbel Michał)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Skowron Jacek
      Dulcza: Pawełczak Piotr, Kowal Mateusz, Mydlarz Grzegorz
    • img żółta kartka

    • Dulcza: Pawełczak Piotr, Ogara Mateusz
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  CiemięgaP (5,5)
  •       5 kolejka  24 mecz
    • Partynia -  Goleszów   2 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Wałęga Mikołaj, Wyzga Paweł, Kilian Paweł, Kilian Piotr, Żala Kamil, Suchy Kamil, Paciorek Artur, Dudek Korneliusz, Litwin Jakub, Serafiński Dawid, Baran Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Dudek Korneliusz x 2
      Goleszów: Kowali Bartłomiej, Żądło Paweł
    • img żółta kartka

    • Goleszów: Szostek Andrzej, Żądło Paweł
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  JędrzejowskiG (3,5)
  •       5 kolejka  23 mecz
    • Grochowe -  Krzemienica   3 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pieróg Paweł, Jamróz Karol (Kozioł Adrian), Ciemięga Michał (Furtak Wiktor), Zych Marcin, Rado Kacper, Hyjek Adrian, Dudzik Aleksander, Ciemięga Kamil (Dudzik Michał), Ciemięga Rafał, Furdyna Krzysztof (Gudz Krystian), Łącz Dominik
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemiaga Michał x 2, Łącz Dominik
      Krzemienica: Smoleń Mateusz
    • img żółta kartka

    • Krzemienica: Ząbek Łukasz, Baran Daniel
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       5 kolejka  22 mecz
    • Zdziarzec -  Żarówka   1 : 9  (0 : 6)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Krężel Marcin, Tabor Marcin, Cholewa Rafał (Weryński Mateusz), Kuzara Piotr, Dudek Wojciech, Trela Marek, Dykas Dawid, Minorczyk Adam, Makuch Grzegorz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Bednarz Tomasz x 4, Śpiewak Dariusz x 2, Cichoń Damian, Jaje Łukasz, Wiatr Tomasz
      Żarówka: Trela Marek
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Klapa Mariusz, Wiatr Tomasz
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  MaciałekB (6)
  •       5 kolejka  21 mecz
    • Zgórsko -  Chorzelów   2 : 2  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Żelasko Adam, Mucha Dawid, Nowak Wiesław, Ryś Damian, Smutek Adrian, Kozioł Krystian, Mroczka Kamil, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz, Weryński Szczepan, Gałat Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Gałat Łukasz, Rzegocki Paweł
      Chorzelów: Korpanty Maciej x 2
    • img żółta kartka

    • Chorzelów: Bierzyński Dawid, Skóra Dawid, Olejarz Paweł
    • img arbiter
    • LeśG (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       4 kolejka  20 mecz
    • Żarówka -  Zgórsko   2 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Deć Daniel, Wiatr Adrian, Cichoń Patryk (Bajor Adam), Kawa Janusz, Mol Jarosław, Jaje Łukasz (Jaje Łukasz), Wiatr Tomasz, Cichoń Damian (Śpiewak Dariusz), Żytniak Dominik (Kryczka Mariusz), Bednarz Tomasz (Cymbor Tadeusz), Klapa Mariusz (Ogorzelec Kamil)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Cichoń Damian
      Zgórsko: Gałat Łukasz
    • img żółta kartka
    • Żarówka: Żytniak Dominik
      Zgórsko: Ździebło Dawid
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  KrępaL (6)
  •       4 kolejka  19 mecz
    • Krzemienica -  Zdziarzec   5 : 6  (5 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Piątek Mateusz, Baran Daniel, Straż Adrian (Gazda Jakub), Konieczny Mateusz, Piątek Michał, Ząbek Łukasz, Nowak Dawid (Baran Tomasz), Małek Jarosław, Mazur Rafał (Ząbek Adam), Małek Sebastian (Wiatrowski Piotr), Śliwa Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian, Konieczny Mateusz, Ząbek Łukasz, Mazur Rafał, Śliwa Łukasz
      Zdziarzec: Dudek Wojciech x 3, Madura Paweł, Trela Marek, Minorczyk Adam
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  CiemięgaP (6)
  •       4 kolejka  18 mecz
    • Goleszów -  Grochowe   4 : 5  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Hajec Łukasz, Surdej Mateusz, Wilk Mateusz, Stachura Krystian, Dorociak Jacek, Stachura Karol, Bańka Mateusz, Cebula Mateusz, Strzelczyk Łukasz (Szostek Andrzej), Żądło Paweł, Wilk Karol (Kozioł Kamil).
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Żądło Paweł x 2, Wilk Mateusz, Kozioł Kamil
      Grochowe: Ciemięga Michał x 3, Hyjek Adrian, Furtak Wiktor
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Kozioł Kamil
      Grochowe: Kasprzak Bartłomiej, Furtak Wiktor, Zych Marcin
    • img arbiter
    • KrępaL (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       4 kolejka  17 mecz
    • Dulcza -  Partynia   1 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Kowal Janusz, Ogara Mateusz, Kowal Mateusz, Kośla Sławomir, Pawełczak Artur, Guła Mateusz, Mydlarz Grzegorz, Pawełczak Piotr, Golec Krystian, Bukała Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Kowal Mateusz
    • img żółta kartka

    • Partynia: Wyzga Paweł
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  JędrzejowskiG (5)
  •       4 kolejka  16 mecz
    • Chorzelów -  Janowiec   4 : 6  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Ryba Karol, Pytel Janusz, Bigda Paweł, Kmieć Marcin, Grzech Marcin, Pęczek Marek, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Słowik Marcin (Janiec Jakub), Dobosz Józef (Cymbor Konrad), Sztejenka Przemysław
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Gamracy Paweł x 2, Rzeszutek Przemysław, Korpanty Maciej
      Janowiec: Dobosz Józef, Słowik Marcin, Cymbor Konrad, Pęczek Marek, Skowron Jacek, Janiec Jakub
    • img żółta kartka
    • Chorzelów: Kozioł Karol
      Janowiec: Sztejenka Przemysław
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       3 kolejka  15 mecz
    • Partynia -  Janowiec   5 : 2  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Wałęga Mikołaj, Kilian Piotr (Serafiński Dawid), Wyzga Paweł, Warias Marcin, Mucha Damian (Misiak Sebastian), Wilaszek Maciej, Żala Kamil, Bara Michał, Dudek Korneliusz, Suchy Kamil, Paciorek Artur
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Suchy Kamil x 2, Wilaszek Maciej x 2, Baran Michał
      Janowiec: Kmieć Łukasz x 2
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Piotr
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  CiemięgaP (5,5)
  •       3 kolejka  14 mecz
    • Grochowe -  Dulcza   1 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Piróg Paweł, Zych Marcin, Hyjek Adrian, Furdyna Krzysztof, Furtak Wiktor, Łącz Dominik, Jamróz karol, Ciemięga Michał, Ciemięga Kamil, Dudzik Aleksander, Ciemięga Rafał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Rafał
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  MaciałekB (6)
  •       3 kolejka  13 mecz
    • Zdziarzec -  Goleszów   6 : 2  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Marcin, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Trela Marek, Dudek Wojciech, Weryński Mateusz, Krężel Adrian, Dykas Dawid, Makuch Grzegorz, Kuzara Piotr
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Trela Marek x 2, Tabor Marcin, Krężel Adrian
      Goleszów: Jachyra Krystian x 2
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Kuzara Piotr
    • img czerwona kartka

    • Goleszów: Gajek Witold
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5),  WęgrzynB (5)
  •       3 kolejka  12 mecz
    • Zgórsko -  Krzemienica   3 : 5  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Janeczek Przemysław, Nowak Wiesław, Kołc Krzysztof, Mucha Dawid, Ryś Damian, Smutek Adrian, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz, Mroczka Kamil, Weryński Szczepan, Gałat Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Gałat Łukasz x 2, Mroczka Kamil
      Krzemienica: Nowak Dawid x 2, Baran Tomasz x 2, Śliwa Łukasz
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Mucha Dawid
      Krzemienica: Smoleń Mateusz, Konieczny Mateusz, Śliwa Łukasz
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       3 kolejka  11 mecz
    • Żarówka -  Chorzelów   3 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Kawa Janusz, Giża Łukasz, Żytniak Dominik, Cichoń Patryk, Wiatr Tomasz, Śpiewak Dariusz, Siembab Łukasz, Mol Jarosław, Ogorzelec Kamil (Bednarz Tomasz), Cichoń Damian.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Bednarz Tomasz, Śpiewak Dariusz, Siembab Łukasz
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5),  WęgrzynB (5)
  •       2 kolejka  10 mecz
    • Krzemienica -  Żarówka   2 : 7  (1 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Smoleń Mateusz, Piątek Michał, Straż Adrian, Konieczny Mateusz, Baran Tomasz (Ząbek Adam), Wiatrowski Piotr, Małek Jarosław, Nowak Dawid, Ząbek Łukasz, Śliwa Łukasz, Małek Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian, Konieczny Mateusz
      Żarówka: Ogorzelec Kamil x 2, Wiatr Tomasz, Żytniak Dominik, Śpiewak Dariusz, Siembab Łukasz, Mol Jarosław
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Konieczny Mateusz
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5),  WęgrzynB (5)
  •       2 kolejka  9 mecz
    • Goleszów -  Zgórsko   1 : 5  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Hajec Łukasz, Dorociak Jacek, Szostek Andrzej, Kowal Bartłomiej, Stachura Krystian, Jachyra Krystian, Cebula Mateusz, Wilki Mateusz, Bańka Mateusz, Strzelczyk Łukasz, Żądło Paweł (Janeczko Radosław)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Janeczk Radosław
      Zgórsko: Gałat Łukasz x 4, Rzegocki Paweł
    • img żółta kartka

    • Zgórsko: Gwóźdź Łukasz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       2 kolejka  8 mecz
    • Dulcza -  Zdziarzec   2 : 0  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Dulcza: Jankowski Michał, Wolak Dariusz, Mydlarz Grzegorz, Ogara Mateusz, Pawełczak Piotr, Kośla Sławomir, Kowal Mateusz, Pleban Karol, Kowal Tomasz (Ryba Tomasz), Grzanka Piotr, Kowal Janusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Dulcza: Kowal Tomasz, Wolak Dariusz
    • img żółta kartka
    • Dulcza: Kośla Sławomir, Pawełczak Piotr
    • img czerwona kartka
    • Dulcza: Ryba Tomasz
      Zdziarzec: Procki Sebastian
    • img arbiter
    • LeśG (5),  ĆwiękaJ (5)
  •       2 kolejka  7 mecz
    • Janowiec -  Grochowe   3 : 4  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Bigda Paweł, Pytel Janusz, Kmieć Marcin, Grzech Marcin, Kmieć Łukasz, Dudek Marcin, Słowik Tomasz, Sztejenka Przemysław, Słowik Marcin, Janiec Jakub (Piotrowski Hubert)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Słowik Tomasz, Dudek Marcin, Piotrowski Hubert
      Grochowe: Ciemięga Michał x 2, Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       2 kolejka  6 mecz
    • Chorzelów -  Partynia   5 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Chorzelów: Mroczek Dawid, Strycharz Mariusz (Skóra Dawid), Bierzyński Dawid, Łępicki Paweł, Sidur Piotr, Gamracy Piotr, Kozioł Karol, Olejarz Sławomir (Jemioło Łukasz), Rzeszutek Przemysław (Smoleń Lucjan), Gamracy Paweł (Barszcz Dominik), Korpanty Maciej (Wiewiura Arkadiusz) (Pacławski Konrad).
    • img piłka strzelcy bramek
    • Chorzelów: Olejarz Paweł x 2, Gamracy Paweł, Wiewiura Arkadiusz, Skóra Dawid
      Partynia: Żala Kamil
    • img żółta kartka

    • Partynia: Wyzga Paweł
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  KrępaL (6)
  •       1 kolejka  5 mecz
    • Grochowe -  Partynia   3 : 3  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pieróg Paweł, Zych Marcin, Rado Kacper, Kasprzak Tomasz (Łącz Dominik), Jamróz Karol, Dudzik Aleksander, Konefał Kamil, Hyjek Adrian, Furdyna Krzysztof, Ciemięga Michał, Dudzik Michał.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał x 2, Łącz Dominik
      Partynia: Żala Kamil, Wilaszek Maciej, Baran Michał
    • img czerwona kartka

    • Partynia: Warias Marcin
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       1 kolejka  4 mecz
    • Zdziarzec -  Janowiec   3 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Krężel Marcin, Tabor Marcin, Weryński Mateusz (Moskalewicz Jakub), Dudek Wojciech, Trela Marek, Dykas Dawid, Procki Sebastian, Ziobroń Remigiusz, Golec Mateusz, Rusin Marek
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 3
      Janowiec: Skowron Jacek
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  KrępaL (6)
  •       1 kolejka  3 mecz
    • Zgórsko -  Dulcza   1 : 5  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Żelasko Adam, Niedbała Robert, Kołc Krzysztof, Smutek Adrian, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Mroczka Kamil, Weryński Szczepan, Szydło Łukasz, Ryś Damian, Nowak Wiesław (Zdziebło Dawid)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Szydło Łukasz
      Dulcza: Ryba Tomasz x 2, Wolak Dariusz, Golec Krystian, samobójcza
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Zdziebło Dawid
      Dulcza: Stopa Mariusz, Pawełczak Artur, Ryba Tomasz, Kosla Sławomir
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       1 kolejka  2 mecz
    • Żarówka -  Goleszów   3 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Żarówka: Klapa Mariusz, Kawa Janusz, Wiatr Adrian, Giża Łukasz, Cichoń Patryk (Bajor Adam), Żytniak Dominik, Wiatr Tomasz, Cichoń Damian, Torba Ernest (Śpiewak Dariusz), Ogorzelec Kamil (Jasina Krystian), Mol Jarosław
    • img piłka strzelcy bramek
    • Żarówka: Ogorzelec Kamil, Mol Jarosław, Śpiewak Dariusz
      Goleszów: Strzelczyk Łukasz
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  KrępaL (5,5)
  •       1 kolejka  1 mecz
    • Krzemienica -  Chorzelów   1 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin (Sokalski Rafał), Baran Tomasz, Straż Adrian, Konieczny Mateusz, Piątek Michał, Smykla Dominik (Mazur Rafał), Ząbek Łukasz, Nowak Dawid, Małek Jarosław, Małek Sebastian, Wiatrowski Piotr.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Mazur Rafał
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6)

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)