0.27
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

Rozegrane mecze sezon 2017 / 18

  •       18 kolejka  90 mecz
    • Janowiec -  Goleszów   11 : 2  (6 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz, Starzyk Jan, Słowik Tomasz, Skowron Jacek Bator Daniel), Kmieć, Łukasz, Garncarz Sebastian, Sztejenka Przemysław, Starzyk Grzegorz, Mucha Piotr (Cymbor Konrad), Wróbel Michał (Jeniec Tomasz)
      Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Cieśla Grzegorz, Ryś Dariusz, Zdunikowski Adam, Cygan Janusz, Lipa Paweł, Stachura Krystian, Cebula Łukasz, Janeczko Radosław.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Garncarz Sebastian x 3, Kmieć Łukasz x 2, Pytel Janusz, Skowron Jacek, Sztejenka Przemysław, Ryba Karol, Wróbel Michał, Cymbor Konrad
      Goleszów: Ryś Dariusz, Janeczko Radosław
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  CiemięgaP (5,5)
  •       18 kolejka  89 mecz
    • Partynia -  Grochowe   3 : 4  (2 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Dąbrowski Dominik, Kilian Piotr, Krzysztofik Paweł, Wyzga Paweł, Żala Kamil, Wrzesień Kamil, Gwóźdź Maksymilian, Dudek Korneliusz, Kilian Kamil, Czepiel Maksymilan
      Grochowe: Mączyński Paweł, Ciemięga Michał, Furtak Wiktor, Zych Marcin, Furdyna Krzysztof, Smykla Sebastian, Kozioł Adrian, Kasprzak Tomasz, Kędzior Mateusz, Dudzik Paweł, Dudzik Aleksander
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Czepiel Maksymilian, Kilian Piotr, samobójcza
      Grochowe: Ciemięga Michał, Smykla Sebastian, Dudzik Aleksander, Furdyna Krzysztof
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  JaneczekP (5,5)
  •       18 kolejka  88 mecz
    • Kolorado-Retech -  GlinyM   4 : 1  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Pacholec Igor, Sidur Piotr, Korpanty Maciej, Pachoł Sebastian, Wiewiura Arkadiusz, Molak Karol, Młynek Bogdan, Demski Paweł, Olejarz Sławomir, Zalewski Janusz, Pietras Arkadiusz
      GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Polak Oskar, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Struzik Mikołaj, Smoleń Lucjan ((Smoleń Mateusz), Wiatrowski Piotr, Krynicki Adrian, Adamczyk Robert, Miłoś Karol (Kasprzak Marcin)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pietras Arkadiusz, Molak Karol, Zalewski Janusz, Wiewiura Arkadiusz
      GlinyM: Struzik Mikołaj
    • img żółta kartka

    • GlinyM: Polak Oskar
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  StawarzJ (6)
  •       18 kolejka  87 mecz
    • Zdziarzec -  Krzemienica   6 : 0  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Dudek Wojciech, Trela Marek, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Morawski Grzegorz, Kokoszka Kacper, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Kuzara Piotr (Makuch Grzegorz), Weryński Mateusz (Minorczyk Adam)
      Krzemienica: Cebula Marcin, Szewc Andrzej, Straż Adrian, Ząbek Adam, Piątek Mateusz, Gondek Adrian, Ząbek Łukasz, Małek Sebastian, Babula Gerard, Śliwa Łukasz (Gondek Daniel), Sokalski Konrad (Uzar Maciej)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 4, Trela Marek x 2
    • img żółta kartka

    • Krzemienica: Szewc Andrzej, Gondek Daniel
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  PołczyńskiZ (5,5)
  •       18 kolejka  86 mecz
    • Zgórsko -  DulczaM   4 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł (Żelasko Adam), Gałat Łukasz, Weryński Szczepan (Kozioł Krystian), Mucha Dawid, Moskal Marek, Szydło Łukasz (Jopek Tomasz), Kolisz Patryk, Kilian Karol (Lonczak Marcin), Rzegocki Paweł (Kołc Krzysztof), Lonczak Piotr, Kilian Szymon
      DulczaM: Szęszoł Sławomir, Sito Marcin, Pawełczak Artur, Kowal Tomasz, Kośla Sławomir (Kowal Janusz), Wolak Dariusz, Kos Grzegorz, Kużdżał Sławomir, Kozak Damian, Pawełczak Piotr (Ryba Tomasz), Gałat Tomasz (Rusinowski Damian)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Kolisz Patryk x 3, Kołc Krzysztof
      DulczaM: Wolak Dariusz,
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Kilian Karol
      DulczaM: Kużdżał Sławomir, Gałat Tomasz, Szęszoł Sławomir x 2
    • img czerwona kartka

    • DulczaM: Szęszoł Sławomir
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       17 kolejka  85 mecz
    • DulczaM -  Zdziarzec   2 : 2  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Sito Marcin, Pawełczak Artur, Mydlarz Grzegorz (Gałat Tomasz), Kos Grzegorz, Wolak Dariusz, Kośla Sławomir, Kowal Janusz, Ryba Tomasz (Kużdżał Sławomir), Kowal Tomasz, Pawełczak Piotr (Jachym Robert)
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Tabor Marcin, Trela Marek, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz (Kokoszka Kacper), Morawski Grzegorz (Weryński Mateusz), Wolak Dawid, Kobos Kamil, Depowski Kamil, Kalabacha Krzysztof
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Kowal Tomasz, Wolak Dariusz
      Zdziarzec: Depowski Kamil, Trela Marek
    • img żółta kartka
    • DulczaM: Ryba Tomasz, Mydlarz Grzegorz
      Zdziarzec: Morawski Grzegorz, Dykas Dawid
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  PrzygodaM (6)
  •       17 kolejka  84 mecz
    • Krzemienica -  Kolorado-Retech   2 : 1  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin (Baran Tomasz), Straż Adrian, Gola Jakub (Piątek Mateusz), Ząbek Adam, Baran Daniel, Małek Sebastian, Gondek Adrian, Ząbek Łukasz, Śliwa Łukasz, Szewc Andrzej, Babula Gerard
      Kolorado-Retech: Leś Damian, Sidur Piotr, Pachoł Sebastian, Kawa Mariusz, Młynek Bogdan, Molak Karol, Indyk Jan (Wiewiura Arkadiusz), Demski Paweł (Kolasa Radosław), Korpanty Maciej, Olejarz Sławomir, Zalewski Janusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Gondek Adrian, Małek Sebastian
      Kolorado-Retech: Molak Karol
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  WęgrzynB (6)
  •       17 kolejka  83 mecz
    • GlinyM -  Partynia   2 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Polak Oskar, Miłoś Karol, Słaby Sławomir, Wiatrowski Kamil, Wiatrowski Piotr,Łapa Damian, Smoleń Lucjan, Mieszkowski Sebastian, Frask Patryk, Krynicki Adrian
      Partynia: Kilian Łukasz, Kilian Kamil, Serafiński Dawid, Litwin Jakub, Dąbrowski Dominik (Kilian Piotr), Wyzga Paweł, Krzysztofik Paweł, Czepiel Maksymilian, Wrzesień Kamil, Misiak Sebastian, Janeczek Rafał
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Wiatrowski Kamil, Smoleń Lucjan
      Partynia: Czepiel Maksymilian
    • img żółta kartka

    • Partynia: Krzysztofik Paweł
    • img arbiter
    • LeśG (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       17 kolejka  82 mecz
    • Grochowe -  Janowiec   10 : 0  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Mączyński Paweł, Kotula Krystian, rado Kacper, Furdyna Krzysztof, Zych Marcin, Smykla Sebastian, Furtak Wiktor, Łącz Dominik, Kędzior Mateusz, Ciemięga Michał (Dudzik Aleksander), Pawłowski Grzegorz
      Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz, Starzyk Jan, Cymbor Konrad, Jeniec Tomasz, Skowron Jacek, Kmieć Łukasz, Garncarz Sebastian, Sztejenka Przemysław, Janiec Jakub, Bator Daniel
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Łącz Dominik x 4, Furtak Wiktor x 2, Ciemięga Michał, Furdyna Krzysztof, Dudzik Aleksander, Pawłowski Grzegorz.
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Łącz Dominik
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  MaciałekB (6)
  •       17 kolejka  81 mecz
    • Goleszów -  Zgórsko   1 : 4  (0 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Kruk Łukasz, Zdunikowski Adam, Jacek Karol, Jachyra Krystian, Cygan Janusz, Płatek Adam (Lipa Paweł), Cebula Mateusz, Strzelczyk Łukasz, Janeczko Radosław
      Zgórsko: Żelasko Adam, Kilian Szymon, Kołc Krzysztof, Szydło Łukasz, Kozioł Krystian, Rzegocki Paweł, Moskal Marek, Mucha Dawid, Kilian Karol (Gałat Łukasz), Lonczak Marcin, Kolisz Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Strzelczyk Łukasz
      Zgórsko: Kilian Karol x 2, Kolisz Patryk x 2.
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  PołczyńskiZ (5,5)
  •       16 kolejka  80 mecz
    • Goleszów -  Grochowe   2 : 3  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Jachyra Krystian, Cebula Mateusz, Bańka Mateusz, Zdunikowski Adam, Cygan Janusz, Kruk Łukasz, Strzelczyk Łukasz (Cieśla Grzegorz), Janeczko Radosław (Płatek Adam), Wilk Karol (Mazur Kamil)
      Grochowe: Mączyński Paweł, Ciemięga Michał, Łącz Dominik, Smykla Sebastian, Zych Marcin, Furtak Wiktor, Jamróz Karol (Kasprzak Tomasz), Dudzik Aleksander, Dudzik Paweł, Pawłowski Grzegorz, Dudzik Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Mazur Marcin, Mazur Kamil
      Grochowe: Ciemięga Michał x 2, Łącz Dominik
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Jachyra Krystian, Cieśla Grzegorz
      Grochowe: Furtak Wiktor
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       16 kolejka  79 mecz
    • Janowiec -  GlinyM   0 : 2  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Pytel Janusz, Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz, Mucha Piotr, Skowron Jacek, Kmieć Łukasz, Grzech Marcin, Sztejenka Przemysław, Dudek Marcin, Garncarz Sebastian
      GlinyM: Nycek Wiktor, Miłoś Karol, Polak Oskar Słaby Sławomir, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Smoleń Lucjan, Krynicki Adrian, Wiatrowski Kamil, Adamczyk Robert, Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek

    • GlinyM: Łapa Damian, Struzik Mikołaj
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  PołczyńskiZ (6)
  •       16 kolejka  78 mecz
    • Partynia -  Krzemienica   2 : 5  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Dąbrowski Dominik, Krzysztofik Paweł (Warias Marcin), Wyzga Paweł, Żala Kamil, Gwóźdź Maksymilian, Misiak Sebastian, Kilian Kamil, Litwin Jakub, Wrzesień Kamil, Janeczek Rafał
      Krzemienica: Cebula Marcin, Śliwa Łukasz (Bieleaszka Dawid), Straż Adrian, Szewc Andrzej, Ząbek Łukasz, Gola Jakub, Gondek Adrian, Babula Gerard, Piątek Mateusz (Ząbek Adam), Kiełb Wiktor (Smykla Dominik)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Gwóźdź Maksymilian x 2
      Krzemienica: Małek Sebastian x 2, Ząbek Łukasz, Śliwa Łukasz, Gądek Adrian
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Kamil, Warias Marcin
      Krzemienica: Małek Sebastian
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  StawarzJ (5)
  •       16 kolejka  77 mecz
    • Kolorado-Retech -  DulczaM   4 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Demski Paweł, Kuter Piotr, Pachoł Sebastian, Małek Andrzej, Sidur Piotr, Młynek Bogdan (Drozdowski Marcin), Molak Karol, Kolasa Radosław, Zalewski Janusz (Rado Kamil), Pietras Arkadiusz, Indyk Jan (Olejarz Sławomir)
      DulczaM: Stopa Mariusz, Sito Marcin, Ryba Tomasz (Pawełczak Piotr), Mydlarz Grzegorz, Kowal Janusz (Kośla Sławomir), Kowal Tomasz, Wolak Dariusz, Rybiński Paweł, Kużdżał Sławomir, Gałat Tomasz, Kozak Damian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Rado Kamil x 2, Molak Karol, Pachoł Sebastian
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       16 kolejka  76 mecz
    • Zgórsko -  Zdziarzec   5 : 3  (2 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Gałat Łukasz, Weryński Szczepan (Lonczak Piotr), Szydło Łukasz, Rzegocki Paweł (Moskal Marek), Mucha Dawid, Ryś Damian (Kołc Krzysztof), Kolisz Patryk (Lonczak Marcin), Kilian Karol, Kilian Szymon, Kozioł Krystian
      Zdziarzec: Cygan Marek, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz (Kalabacha Krzysztof), Kokoszka Kacper, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Depowski Kamil (Morawski Grzegorz), Rembiasz Dariusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Kolisz Patryk x 3, Szydło Łukasz, Gałat Łukasz
      Zdziarzec: Dudek Wojciech, Trela Marek x 2
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Weryński Szczepan, Szydło Łukasz
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Tabor Marcin
    • img arbiter
    • StawarzJ (4,5),  ĆwiękaJ (4,5)
  •       15 kolejka  75 mecz
    • Zdziarzec -  Kolorado-Retech   4 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Depowski Kamil, Rembiasz Dariusz, Klabacha Krzysztof
      Kolorado-Retech: Jemioło Bartłomiej, Pachoł Sebastian, Krzemień Marek (Wiewiura Arkadiusz), Małek Andrzej, Sidur Piotr, Molak Karol, Młynek Bogdan, Indyk Jan, Pietras Arkadiusz, Zalewski Janusz, Pacholec Igor
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Depowski Kamil, Trela Marek
      Kolorado-Retech: Pietras Arkadiusz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       15 kolejka  74 mecz
    • DulczaM -  Partynia   4 : 1  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Sito Marcin, Wolak Dariusz, Pawełczak Artur, Kowal Janusz, Kos Grzegorz, Kośla Sławomir, Walas Norbert, Kużdżał Sławomir, Gałat Tomasz, Wiatr Jakub
      Partynia: Kilian Łukasz, Warias Marcin, Machnik Dawid, Dudek Eryk, Litwin Jakub, Kilian Wojciech, Kaczor Arkadiusz (Czepiel Maksymilian), Gwóźdź Maksymilian, Żala Kamil, Suchy Dominik, Dąbrowski Dominik (Wrzesień Kamil)
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Gałat Tomasz x 2, Wolak Dariusz, Kużdżał Sławomir
      Partynia: Warias Marcin
    • img arbiter
    • KrępaL (6),  nn
  •       15 kolejka  73 mecz
    • Krzemienica -  Janowiec   0 : 4  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Ząbek Adam, Straż Adrian, Baran Daniel, Baran Tomasz, Ząbek Łukasz, Szewc Andrzej, Babula Gerard, Małek Jarosław (Konieczny Mateusz), Śliwa Łukasz, Uzar Maciej (Drop Bartłomiej)
      Janowiec: Kmieć Marcin, Pytel Janusz, Słowik Tomasz, Starzyk Jan, Cymbor Konrad (Jeniec Tomasz), Skowron Jacek, Kmieć Łukasz, Grzech Marcin, Sztejenka Przemysław, Garncarz Sebastian, Mucha Piotr
    • img piłka strzelcy bramek

    • Janowiec: Garncarz Sebastian x 2, Kmieć Łukasz , samobójcza
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Baran Daniel
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       15 kolejka  72 mecz
    • GlinyM -  Goleszów   3 : 0  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Miłoś Karol, Polak Oskar, Słaby Sławomir, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Smoleń Lucjan, Krynicki Adrian, Struzik Mikołaj, Rogóż Wiktor (Bociek Olaf), Frask Patryk
      Goleszów: Mazur Marcin, Szostek Andrzej, Bańka Mateusz, Jachyra Krystian, Cebula Mateusz, Kruk Łukasz, Janeczko Radosław, Cieśla Grzegorz, Żądło Paweł, Zdunikowski Adam
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Smoleń Lucjan, Struzik Mikołaj, Łapa Damian
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5),  JędrzejowskiG (5,5)
  •       15 kolejka  71 mecz
    • Grochowe -  Zgórsko   2 : 5  (0 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Mączyński Paweł, Ciemięga Michał, Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik, Kotula Krystian, Zych Marcin, Furtak Wiktor, Dudzik Paweł (Kasprzak Tomasz), Kędzior Mateusz (Rado Kamil), Smykla Sebastian, Dudzik Michał (Gudz Krystian)
      Zgórsko: Miga Paweł, Kołc Krzysztof (Kozioł Krystian), Szydło Łukasz (Smutek Adrian), Lonczak Piotr, Mucha Dawid (Weryński Szczepan), Moskal Marek, Rzegocki Paweł (Wójtowicz Rafał, Kilian Karol (Lonczak Marcin), Kolisz Patryk, Gałat Łukasz, Kilian Szymon
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał x 2
      Zgórsko: Kilian Karol x 2, Kilian Szymon x 2, Kolisz Patryk
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Dudzik Paweł
      Zgórsko: Mucha Dawid
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       14 kolejka  70 mecz
    • Grochowe -  GlinyM   1 : 1  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Mączyński Paweł, Ciemięga Michał, Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik, Jamróz Karol, Furtak Wiktor, Rado Kacper, Zych Marcin, Dudzik Paweł, Kędzior Mateusz, Dudzik Aleksander (Pawłowski Grzegorz)
      GlinyM: Nycek Wiktor, Miłoś Karol, Polak Oskar, Słaby Sławomir (Wiatrowski Piotr), Łapa Damian (Rogóż Wiktor), Mieszkowski Sebastian (Naprawa Michał), Adamczyk Robert, Smoleń Lucjan, Frask Patryk, Krynicki Adrian (Bociek Olaf), Wiatrowski Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Pawłowski Grzegorz
      GlinyM: Mieszkowski Sebastian
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Rado Kacper x 2, Kędzior Mateusz
      GlinyM: Adamczyk Robert x 2
    • img czerwona kartka
    • Grochowe: Rado Kacper
      GlinyM: Adamczyk Robert, Wiatrpwski Kamil, Wiatrowski Piotr
    • img arbiter
    • PrzygodaM (3,5),  WęgrzynB (6)
  •       14 kolejka  69 mecz
    • Goleszów -  Krzemienica   0 : 2  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Bańka Mateusz, Jachyra Krystian, Cebula Mateusz, Kruk Łukasz, Cygan Janusz, Strzelczyk Łukasz, Zdunikowski Adam, Lipa Paweł, Żądło Paweł
      Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Straż Adrian, Ząbek Adam, Gola Jakub, Baran Tomasz, Szewc Andrzej, Babula Gerard, Ząbek Łukasz, Piątek Michał, Sokalski Konrad
    • img piłka strzelcy bramek

    • Krzemienica: Baran Tomasz, Szewc Andrzej
    • img żółta kartka

    • Krzemienica: Ząbek Adam
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5),  JędrzejowskiG (5)
  •       14 kolejka  68 mecz
    • Janowiec -  DulczaM   1 : 3  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Cymbor Konrad, Starzyk Jan, Pytel Janusz Janiec Jakub), Sztejenka Przemysław, Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Grzech Marcin, Pryga Radosław, Garncarz Sebastian (Jeniec Tomasz), Kmieć Łukasz, Dudek Marcin
      DulczaM: Szęszoł Grzegorz, Kos Grzegorz (Rusinowski Damian), Kowal Janusz, Pawełczak Artur, Sito Marcin, Kośla Sławomir, Wolak Dariusz, Kużdżał Sławomir, Kozak Damian, Gałat Tomasz, Walas Norbert Ryba Tomasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Gałat Tomasz x 2, Sito Marcin
      DulczaM: Grzech Marcin
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Gałat Tomasz
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       14 kolejka  67 mecz
    • Partynia -  Zdziarzec   0 : 10  (0 : 4)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Litwin Jakub, Żala Kamil, Dudek Korneliusz, Kilian Piotr, Janeczek Rafał, Gwóźdź Maksymilian, Serafiński Dawid, Wrzesień Kamil, Warias Marcin, Litwin Karol
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz (Weryński Mateusz), Morawski Grzegorz (Trela Marek), Kokoszka Kacper, Depowski Kamil, Rembiasz Dariusz, Klabacha Krzysztof (Minorczyk Adam)
    • img piłka strzelcy bramek

    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 5, Depowski kamil x 3, Trela marek, Minorczyk Adam
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  KrępaL (5,5)
  •       14 kolejka  66 mecz
    • Zgórsko -  Kolorado-Retech   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • img arbiter
    • nnnn
  •       13 kolejka  65 mecz
    • Kolorado-Retech -  Partynia   3 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Olejarz Sławomir, Jemioło Bartłomiej, Sidur Piotr, Kuter Piotr, Młynek Bogdan, Molak Karol, Indyk Jan, Kolasa Radosław, Zalewski Janusz, Pacholec Igor
      Partynia: Kilian Łukasz, Żala Kamil, Janeczek Rafał, Gwóźdź Maksymilian, Kilian Piotr, Czepiel Maksymilian, Wrzesień Kamil, Misiak Sebastian, Kilian Kamil, Serafiński Dawid, Litwin Jakub
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pacholec Igor x 3
      Partynia: Czepiel Maksymilian x 2
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       13 kolejka  64 mecz
    • Zdziarzec -  Janowiec   4 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Tabor Marcin, Trela Marek, Dudek Wojciech, Dykas Dawid (Kokoszka Kacper), Moskalewicz Jakub, Morawski Grzegorz (Ziobroń Remigiusz), Wolak Dawid, Kobos Kamil, Rembiasz Dariusz, Kalabacha Krzysztof
      Janowiec: Kmieć Marcin, Pytel Janusz, Sztejenka Przemysław, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Dudek Marcin, Wróbel Michał (Jeniec Tomasz), Garncarz Sebastian, Kmieć Łukasz, Starzyk Jan, Mucha Piotr (Cymbor Konrad)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Trela Marek, Wolak Dawid
      Janowiec: Garncarz Sebastian
    • img żółta kartka

    • Janowiec: Pytel Janusz
    • img arbiter
    • StawarzJ (5),  WęgrzynB (6)
  •       13 kolejka  63 mecz
    • DulczaM -  Goleszów   4 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Wolak Dariusz (Wiatr Jakub), Ryba Tomasz, Kozak Damian, Kowal Tomasz, Sito Marcin, Pawełczak Artur (Walas Norbert), Kużdżał Sławomir, Kos Grzegorz, Gałat Tomasz, Kowal Janusz
      Goleszów: Szostek Andrzej, Żądło Paweł (Cebula Łukasz), Mazur Marcin, Kruk Łukasz, Cygan Janusz, Moździerz Jan, Jachyra Krystian, Cebula Mateusz, Zdunikowski Adam, Strzelczyk Łukasz, Cieśla Grzegorz
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Kużdżał Sławomir x 2, Gałat Tomasz, Kozak Damian
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       13 kolejka  62 mecz
    • Krzemienica -  Grochowe   0 : 3  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Gola Jakub, Ząbek Adam, Baran Daniel, Straż Adrian, Szewc Andrzej, Sokalski Konrad, Baran Tomasz, Gondek Daniel (Piątek Michał), Gondek Adrian, Ząbek Łukasz
      Grochowe: Mączyński Paweł, Zych Marcin, Jamróz Karol,Kotula Krystian, Kędzior Mateusz, Ciemięga Michał, Dudzik Paweł, Furdyna Krzysztof, Dudzik Aleksander, Furtak Wiktor, Łącz Dominik
    • img piłka strzelcy bramek

    • Grochowe: Łącz Dominik x 2, Ciemięga Michał
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  LeśG (5,5)
  •       13 kolejka  61 mecz
    • GlinyM -  Zgórsko   1 : 4  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Wiatrowski Kamil, Miłoś Karol (Nycek Mateusz), Polak Oskar, Słaby Sławomir, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian (Rogóż Wiktor), Adamczyk Robert (Wiatrowski Piotr), Smoleń Lucjan (Smoleń Mateusz), Frask Patryk (Bociek Olaf), Struzik Mikołaj
      Zgórsko: Miga Paweł, Gałat Łukasz, Ryś Damian, Weryński Szczepan (Kozioł Krystian), Jopek Tomasz (Kołc Krzysztof), Kilian Szymon, Lonczak Piotr, Mucha Dawid, Szydło Łukasz (Lonczak Marcin), Kilian Karol (Żużel Jakub), Kolisz Patryk (Działo Mariusz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Struzik Mikołaj
      Zgórsko: Kolisz Patryk x 4
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Adamczyk Robert
      Zgórsko: Jopek Tomasz, Mucha Dawid, Ryś Damian
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5),  WęgrzynB (5)
  •       12 kolejka  60 mecz
    • GlinyM -  Krzemienica   3 : 3  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Miłoś Karol, Polak Oskar, Słaby Sławomir, Struzik Mikołaj, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Adamczyk Robert, Smoleń Lucjan (Smoleń Mateusz), Frask Patryk, Krynicki Adrian
      Krzemienica: Cebula Marcin, Straż Adrian, Baran Daniel, Baran Tomasz (Bielaska Dawid), Piątek Mateusz, Ząbek Adam (Piątek Michał), Ząbek Łukasz, Sokalski Konrad, Małek Sebastian Uzar Maciej), Gondek Adrian, Babula Gerard
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Mieszkowski Sebastian x 2, Strózik Mikołaj
      Krzemienica: Sokalski Konrad x 2, Babula Gerard
    • img żółta kartka

    • Krzemienica: Cebula Marcin
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5),  MaciałekB (5)
  •       12 kolejka  59 mecz
    • Grochowe -  DulczaM   3 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Mączyński Paweł, Ciemięga Michał, Kotula Krystian (Burghardt Patryk), Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik, Kędzior Mateusz, Rado Kacper, Jamróz Karol, Zych Marcin (Dudzik Michał), Furtak Wiktor, Smykla Sebastian (Dudzik Aleksander)
      DulczaM: Stopa Mariusz, Sito Marcin, Kos Grzegorz, Pawełczak Artur, Wolak Dariusz, Ryba Tomasz, Kośla Sławomir, Kużdżał Sławomir, Kowal Janusz, Rusinowski Damian, Pawełczak Piotr (Wiatr Jakub)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał, Kotula Krystian, Łącz Dominik
      DulczaM: Rusinowski Damian x 2
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Rado Kacper
      DulczaM: Kośla Sławomir, Pawełczak Artur
    • img czerwona kartka

    • DulczaM: Kośla Sławomir
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  CiemięgaP (3,5)
  •       12 kolejka  58 mecz
    • Goleszów -  Zdziarzec   2 : 5  (2 : 1)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Mazur Kami, Żądło Paweł
      Zdziarzec: Dudek Wojciech x 3, Depowski Kamil, samobójcza
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  JaneczekP (6)
  •       12 kolejka  57 mecz
    • Janowiec -  Kolorado-Retech   1 : 6  (1 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kuciemba Michał, Starzyk Jan, Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Grzech Marcin, Garncarz Sebastian, Dobosz Józef, Dudek Marcin, Pytel Janusz, Cymbor Konrad
      Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Kuter Piotr, Małek Andrzej, Korpanty Maciej, Pachoł Sebastian, Molak Karol, Młynek Bogdan, Kolasa Radosław, Zalewski Janusz, Pacholec Igor, Pietras Arkadiusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Grzech Marcin
      Kolorado-Retech: Pacholec Igor x 3, Pietras Arkadiusz x 3
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       12 kolejka  56 mecz
    • Zgórsko -  Partynia   4 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Kołc Krzysztof (Wójtowicz Rafał), Gałat Łukasz, Weryński Szczepan, Jopek Tomasz (Kozioł Krystian), Kilian Szymon, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz (Schab Adam), Kilian Karol (Moskal Marek), Kolisz Patryk (Żużel Jakub), Mucha Dawid
      Partynia: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Cieśla Grzegorz, Żądło Paweł, Mazur Kamil, Zdunikowski Adam, Cebula Mateusz, Jacek Karol, Jacek Łukasz, Janeczko Radosław, Bańka Mateusz (Strzelczyk Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Kolisz Patryk, Kilian Szymon, Gałat Łukasz, Mucha Dawid
      Partynia: Czepiel Maksymilian
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Kozioł Krystian
      Partynia: Krzysztofik Paweł, Warias Marcin
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       11 kolejka  55 mecz
    • Partynia -  Janowiec   5 : 2  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Janeczek Rafał, Litwin Jakub, Kilian Piotr, Krzysztofik Paweł, Wyzga Paweł, Gwóźdź Maksymilian, Suchy Kamil, Żala Kamil, Wrzesień Kamil (Dąbrowski Dominik), Kilian Kamil, Czepiel Maksymilian (Serafin Dawid)
      Janowiec: Kuciemba Michał, Starzyk Jan, Kmieć Łukasz, Skowron Jacek, Pytel Janusz, Wróbel Michał, Kolecki Bartosz, Garncarz Sebastian, Starzyk Grzegorz, Mucha Piotr, Jeniec Tomasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Kilian Kamil, Wyzga Paweł, Żala Kamil, Suchy Kamil, Krzysztofik Paweł
      Janowiec: Wróbel Michał, Kmieć Łukasz
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Piotr
      Janowiec: Wróbel Michał, Pytel Janusz
    • img arbiter
    • MaciałekB (4,5),  ZabrzeńskiS (4,5)
  •       11 kolejka  54 mecz
    • Kolorado-Retech -  Goleszów   6 : 2  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Korpanty Maciej, Pachoł Sebastian, Wilk Mateusz (Wiewiura Arkadiusz), Krzemień Marek, Kuter Piotr, Molak Karol (Pondo Witold), Młynek Bogdan, Indyk Jan, Pacholec Igor, Pietras Arkadiusz (Olejarz Sławomir), Zalewski Janusz
      Goleszów: Szostek Andrzej, Cieśla Grzegorz (Ryś Dariusz), Cebula Mateusz, Żądło Paweł, Mazur Marcin, Jacek Karol, Mazur Kamil, Jacek Łukasz (Strzelczyk Arkadiusz (Janeczko Radosław)), Strzelczyk Łukasz, Kruk Łukasz, Zdunikowski Adam
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pacholec Igor x 3, Molak Karol x 2, Zalewski Janusz
      Goleszów: Mazur Kamil, Cygan Janusz
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  KrępaL (6)
  •       11 kolejka  53 mecz
    • Zdziarzec -  Grochowe   3 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Dudek Wojciech, Trela Marek, Dykas Dawid, Ziobroń Remigiusz, Morawski Grzegorz, Kokoszka Kacper, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Rembiasz Dariusz, Depowski Kamil
      Grochowe: Mączyński Paweł, Ciemięga Michał, Łącz Dominik, Furtak Wiktor, Furdyna Krzysztof, Dudzik Paweł, Zych Marcin, Jamróz Karol, Smykla Sebastian, Dudzik Michał, Kędzior Mateusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Trela Marek
      Grochowe: Łącz Dominik
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5),  JędrzejowskiG (5,5)
  •       11 kolejka  52 mecz
    • DulczaM -  GlinyM   5 : 2  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Wolak Dariusz, Pawełczak Artur, Kośla Sławomir, Kużdżał Sławomir, Kos Grzegorz, Sito Marcin, Kowal Tomasz, Ryba Tomasz, Gałat Tomasz, Pawełczak Piotr
      GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Słaby Sławomir, Kwiatkowski Kamil, Polak Oskar, Adamczyk Robert, Krynicki Adrian, Mieszkowski Sebastian (Smoleń Lucjan), Łapa Damian, Frask Patryk, Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Gałat Tomasz x 2, Pawełczak Piotr, Kowal Janusz, Kużdżał Sławomir
      GlinyM: Łapa Damian, Smoleń Lucjan
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       11 kolejka  51 mecz
    • Krzemienica -  Zgórsko   1 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Straż Adrian, Szewc Andrzej, Baran Daniel, Ząbek Adam (Uzar Maciej), Babula Gerard, Piątek Mateusz, Ząbek Łukasz, Piątek Michał, Baran Tomasz (Bielaska Dawid), Gondek Adrian
      Zgórsko: Miga Paweł, Kołc Krzysztof (Szydło Łukasz), Gałat Łukasz, Mucha Dawid, Weryński Szczepan, Lonczak Piotr, Kilian Szymon, Rzegocki Paweł, Lonczak Marcin (Jopek Tomasz), Kilian Karol (Zuzel Jakub), Kolisz Patryk (Ryś Damian)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Straż Adrian
      Zgórsko: Koisz Patryk, Mucha Dawid
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  CiemięgaP (6)
  •       10 kolejka  50 mecz
    • Krzemienica -  DulczaM   4 : 6  (2 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Szewc Andrzej, Straż Adrian, Piątek Michał, Ząbek Adam, Piątek Mateusz, Gola Jakub, Gondek Daniel, Gondek Adrian, Sokalski Konrad, Małek Sebastian
      DulczaM: Jankowski Michał, Kos Grzegorz, Sito Marcin, Ryba Tomasz, Pawełczak Artur, Kośla Sławomir, Wolak Dariusz, Kowal Tomasz, Pawełczak Piotr (Wiatr Jakub), Kużdżał Sławomir, Walas Norbert
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Szewc Andrzej x 3, Sokalski
      DulczaM: Walas Robert x 2, Wiatr Jakub, Kowal Tomasz, Pawełczak Piotr, samobójcza
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Piątek Michał
      DulczaM: Walas Robert, Kowal Tomasz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5,5),  JędrzejowskiG (5,5)
  •       10 kolejka  49 mecz
    • GlinyM -  Zdziarzec   0 : 1  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Słaby Sławomir, Mieszkowski Sebastian, Krynicki Adrian (Wiatrowski Piotr), Łapa Damian, Struzik Mikołaj, Frask Patryk Smoleń Mateusz), Smoleń Lucjan, Polak Oskar (Miłoś Karol), Adamczyk Robert
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Tabor Marcin, Trela Marek, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Morawski Grzegorz, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Klabacha Krzysztof, Rembiasz Dariusz
    • img piłka strzelcy bramek

    • Zdziarzec: Wolak Dawid
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Nycek Wiktor
      Zdziarzec: Tabor Marcin, Dykas Dawid
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  KrępaL (5,5)
  •       10 kolejka  48 mecz
    • Grochowe -  Kolorado-Retech   5 : 1  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Mączyński Paweł, Rado Kacper, Zych Marcin, Jamróz Karol (Kasprzak Tomasz), Furtak Wiktor, Kędzior Mateusz, Kotula Krystian, Furdyna Krzysztof, Ciemięga Michał, Łącz Dominik (Dudzik Aleksander), Smykla Sebastian
      Kolorado-Retech: Jemioło Bartłomiej, Sidur Piotr, Pachoł Sebastian, Korpanty Maciej, Krzemień Marek (Indyk Jan), Małek Andrzej, Molak Karol, Kolasa Radosław, Młynek Bogdan (Pondo Witold), Pacholec Igor Olejarz Sławomir), Pietras Arkadiusz (Zalewski Janusz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Łącz Dominik x 2, Ciemięga Michał, Kotula Krystian, samobójcza
      Kolorado-Retech: Korpanty Maciej
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Rado Kacper
      Kolorado-Retech: Pacholec Igor
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  StawarzJ (6)
  •       10 kolejka  47 mecz
    • Goleszów -  Partynia   1 : 2  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Żądło Paweł, Szostek Andrzej, Cebula Mateusz, Cieśla Grzegorz (Ryś Dariusz), Kruk Łukasz, Jacek Karol, Mazur Kamil (Lipa Paweł), Zdunikowski Adam, Mazur Marcin, Jacek Łukasz (Janeczko Radosław), Strzelczyk Łukasz
      Partynia: Janeczek Rafał, Dąbrowski Dominik, Krzysztofik Paweł, Kilian Kamil, Wyzga Paweł Misiak Sebastian, Żala Kamil, Gwóźdź Maksymilian, Litwin Jakub, Suchy Dominik, Czepiel Maksymilian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Strzelczyk Łukasz
      Partynia: Czepiel Maksymilian x 2
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  WęgrzynB (6)
  •       10 kolejka  46 mecz
    • Zgórsko -  Janowiec   6 : 1  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Kozioł Krystian, Mucha Dawid, Kołc Krzysztof, Gałat Łukasz, Kilian Szymon, Rzegocki Paweł, Lonczak Marcin, Rys Damian, Kolisz Patryk, Kilian Karol
      Janowiec: Kuciemba Michał, Garncarz Sebastian, Skowron Jacek (Rzeszut Tomasz), Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz, Pytel Janusz, Kmieć Łukasz, Kolecki Bartosz, Sztejenka Przemysław, Mucha Paweł, Grzech Marcin
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Kolisz Patryk x 6
      Janowiec: Garncarz Sebastian
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       9 kolejka  45 mecz
    • Goleszów -  Janowiec   1 : 3  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Jachyra Krystian, Stachura Krystian, Kowalik Bartłomiej, Mazur Marcin, Cebula Mateusz, Zdunikowski Adam, Lipa Paweł, Jacek Karol, Bańka Mateusz, Strzelczyk Łukasz, Żądło Paweł (Cieśla Grzegorz)
      Janowiec: Ryba Karol, Pęczek Marek, Sztejenka Przemysław, Pytel Janusz, Słowik Tomasz, Starzyk Jan, Grzech Marcin, Skowron Jacek, Kmieć Łukasz, Garncarz Sebastian, Wróbel Michał (Cymbor Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Żądło Paweł
      Janowiec: Grzech Marcin, Garncarz Sebastian, Pęczek Marek
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  JaneczekP (5,5)
  •       9 kolejka  44 mecz
    • Grochowe -  Partynia   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pawłowski Grzegorz, Rado Kacper, Ciemięga Michał, Ciemięga Rafał, Furdyna Krzysztof, Zych Marcin (Jamróz Karol), Kędzior Mateusz, Kotula Krystian, Smykla Sebastian, Hyjek Witold, Furtak Wiktor
      Partynia: Kilian Wojciech, Suchy Dominik, Wyzga Paweł, Kilian Kamil, Krzysztofik Paweł, Misiak Sebastian, Żala Kamil, Baran Michał, Kilian Piotr, Czepiel Maksymilian, Gwóźdź Maksymilian (Warias Marcin)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał, Kotula Krystian, Kędzior Mateusz
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Rado Kacper
    • img arbiter
    • StawarzJ (5),  CiemięgaP (5)
  •       9 kolejka  43 mecz
    • GlinyM -  Kolorado-Retech   2 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Słaby Sławomir, Wiatrowski Kamil, Polak Oskar, Adamczyk Robert, Krynicki Adrian, Łapa Damian, Frask Patryk, Struzik Mikołaj, Mieszkowski Sebastian
      Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Pachoł Sebastian, Korpanty Maciej, Wilk Mateusz, Krzemień Marek, Indyk Jan, Młynek Bogdan, Molak Karol, Kotula Kamil, Kaczmarczyk Bartosz, Wiewiura Arkadiusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Łapa Dominik, Mieszkowski Sebastian
      Kolorado-Retech: Korpanty Maciej, Kaczmarczyk Bartosz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       9 kolejka  42 mecz
    • Krzemienica -  Zdziarzec   3 : 2  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Straż Adrian, Gola Jakub, Piątek Michał, Ząbek Łukasz, Ząbek Adam (Bielaska Dawid), Śliwa Łukasz (Babula Gerard), Małek Sebastian, Szewc Andrzej, Uzar Maciej (Baran Tomasz)
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Morawski Grzegorz, Kokoszka Kacper, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Kuźma Piotr, Minorczyk Andrzej
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Szewc Andrzej, Małek Sebastian, Ząbek Łukasz
      Zdziarzec: Trela Marek, Wolak Dawid
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Straż Adrian
      Zdziarzec: Trela Marek x 2
    • img czerwona kartka

    • Zdziarzec: Trela Marek
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       9 kolejka  41 mecz
    • DulczaM -  Zgórsko   4 : 3  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Pawełczak Artur, Sito Marcin, Kos Grzegorz, Ryba Tomasz, Kośla Sławomir (Stopa Mariusz), Kowal Janusz (Wiatr Jakub), Wolak Dariusz, Kużdżał Sławomir, Gałat Zbigniew, Pawełczak Piotr (Rusinowski Damian)
      Zgórsko: Miga Paweł, Kołc Krzysztof, Ryś Damian, Gałat Łukasz, Mucha Dawid, Weryński Szczepan, Moskal Marek, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz, Kolisz Patryk (Kozioł Krystian), Kilian Karol
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Kużdżał Sławomir, Gałat Zbigniew, Wolak Dariusz x 2
      Zgórsko: samobójcza, Ryś Damian, Kilian Karol
    • img żółta kartka

    • Zgórsko: Weryński Szczepan
    • img czerwona kartka

    • Zgórsko: Rzegocki Paweł
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  LeśG (5,5)
  •       8 kolejka  40 mecz
    • Zdziarzec -  DulczaM   1 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Tabor Marcin (Minorczyk Andrzej), Trela Marek, Ziobroń Remigiusz, Kokoszka Kacper, Wolak Dawid, Kobos Kamil, Moskalewicz Jakub, Morawski Grzegorz, Minorczyk Adam, Kuzara Piotr
      DulczaM: Szęszoł Sławomir, Sito Marcin, Kośla Sławomir, Pawełczak Artur, Rybiński Paweł, Pawełczak Piotr, Gałat Tomasz, Ryba Tomasz, Gałat Zbigniew, Walas Norbert, Kowal Janusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Morawski Grzegorz
      DulczaM: Gałat Tomasz
    • img arbiter
    • StawarzJ (6),  KrępaL (6)
  •       8 kolejka  39 mecz
    • Kolorado-Retech -  Krzemienica   4 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Korpanty Maciej, Sidur Piotr, Pachoł Sebastian, Wilk Mateusz, Olejarz Sławomir, Molak Karol (Drozdowski Marcin), Młynek Bogdan (Smoleń Lucjan), Kotula Kamil, Kaczmarczyk Bartosz, Pietras Arkadiusz (Wiewiura Arkadiusz)
      Krzemienica: Cebula Marcin, Straż Adrian (Gola Jakub), Szewc Andrzej, Piątek Michał, Baran Daniel, Ząbek Adam (Babula Gerard), Ząbek Łukasz (Bielaska Dawid), Gondek Daniel (Baran Tomasz), Małek Jarosław, Małek Sebastian, Śliwa Łukasz (Gołda Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz , Korpanty Maciej, Smoleń Lucjan, samobójcza
      Krzemienica: Szewc Andrzej
    • img żółta kartka
    • Kolorado-Retech: Młynek Bogdan
      Krzemienica: Szewc Andrzej
    • img arbiter
    • CiemięgaP (4),  WęgrzynB (6)
  •       8 kolejka  38 mecz
    • Partynia -  GlinyM   4 : 1  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Serafiński Dawid, Kilian Piotr, Wyzga Paweł, Misiak Sebastian, Krzysztofik Paweł, Baran Michał, Warias Marcin, Gwóźdź Maksymilian, Czepiel Maksymilian, Kilian Wojciech Kilian Damian
      GlinyM: Nycek Wiktor, Polak Oskar (Miłoś Karol), Słaby Sławomir, Wiatrowski Kamil, Nycek Mateusz, Krynicki Adrian, Adamczyk Robert (Wiatrowski Piotr), łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Frask Patryk Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Czepiel Maksymilian x 2, Gwóźdź Maksymilian, Kilian Wojciech
      GlinyM: Frask Patryk
    • img czerwona kartka

    • GlinyM: Serafiński Dawid
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  PrzygodaM (6)
  •       8 kolejka  37 mecz
    • Janowiec -  Grochowe   1 : 2  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Pytel Janusz, Starzyk Jan, Cymbor Konrad, Grzech Marcin, Sztejenka Przemysław (Giża Arkadiusz), Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Pęczek Marek, Kmieć Łukasz, Garncarz Sebastian, Rzeszuto Tomasz (Jeniec Tomasz)
      Grochowe: Pieróg Paweł, Ciemięga Michał, Ciemięga Rafał, Jamróz Karol (Pawłowski Grzegorz), Kędzior Mateusz, Zych Marcin, Furdyna Krzysztof, Furtak Wiktor (Kupiec Wiktor), Gudz Krystian, Kotula Krystian, Dudzik Michał (Dudzik Aleksander)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Garncarz Sebastian
      Grochowe: Dudzik Michał, Ciemięga Rafał
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  StawarzJ (6)
  •       8 kolejka  36 mecz
    • Zgórsko -  Goleszów   2 : 2  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Kołc Krzysztof, Mucha Dawid, Kozioł Krystian, Kilian Karol, Szydło Łukasz, Weryński Szczepan, Kolisz Patryk, Ryś Damian, Moskal Marek, Smutek Adrian
      Goleszów: Szostek Andrzej, Lipa Paweł, Mazur Marcin, Stachura Krystian, Cebula Mateusz, Kowalik Bartłomiej, Janeczko Radosław, Bańka Mateusz, Cieśla Grzegorz, Strzelczyk Łukasz, Żądło Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Kolisz Patryk x 2
      Goleszów: Mazur Marcin, Bańka Mateusz
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Kołc Krzysztof
      Goleszów: Cieśla Grzegorz, Strzelczyk Łukasz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (4),  JędrzejowskiG (4)
  •       7 kolejka  35 mecz
    • Grochowe -  Goleszów   11 : 2  (9 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pawłowski Grzegorz, Ciemięga Michał, Rado Kacper, Kędzior Mateusz, Kotula Krystian, Furdyna Krzysztof, Jamróz Karol (Furtak Wiktor), Dudzik Aleksander (Smykla Sebastian), Ciemięga Rafał, Ciemięga Kamil (Gudz Krystian), Kozioł Adrian (Dudzik Michał)
      Goleszów: Stachura Krystian, Jacek Łukasz (Cieśla Grzegorz), Dorociak Jacek, Mazur Marcin, Szostek Andrzej, Jacek Karol, Zdunikowski Adam, Bańka Mateusz, Janeczko Radosław (Cebula Mateusz), Lipa Paweł, Strzelczyk Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał x 6, Kędzior Mateusz x 2, Kozioł Adrian x 2, Ciemięga Rafał
      Goleszów: Jacek Karol, Cebula Mateusz
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  MaciałekB (6)
  •       7 kolejka  34 mecz
    • GlinyM -  Janowiec   3 : 2  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Słaby Sławomir, Wiatrowski Kamil, Polak Oskar (Bociek Olaf), Krynicki Adrian, Adamczyk Robert (Wiatrowski Piotr), Frask Patryk, Struzik Mikołaj, Mieszkowski Sebastian, Łapa Damian (Kasprzak Marcin)
      Janowiec: Pytel Janusz, Starzyk Jan, Grzech Marcin, Cymbor Konrad, Sztejenka Przemysław, Pęczek Marek, Skowron Jacek, Kmieć Łukasz, Dobosz Józef (Rzeszuto Tomasz), Garncarz Sebastian, Wróbel Michał (Pulak Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Frask Patryk, Łapa Dominik x 2
      Janowiec: Skowron Jacek, Garncarz Sebastian
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Polak Oskar, Bociek Olaf, Kasprzak Marcin, Wiatrowski Kamil
      Janowiec: Wróbel Michał,
    • img arbiter
    • LeśG (3,5),  ĆwiękaJ (3,5)
  •       7 kolejka  33 mecz
    • Krzemienica -  Partynia   2 : 2  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Szewc Andrzej, Straż Adrian, Piątek Michał, Ząbek Łukasz, Ząbek Adam (Babula Gerard), Małek Sebastian, Gondek Daniel, Śliwa Łukasz (Uzar Maciej), Baran Tomasz
      Partynia: Suchy Dominik, Wyzga Paweł, Krzysztofik Paweł, Kilian Kamil, Mądziel Mikołaj, Baran Michał, Lazur Konrad, Czepiel Maksymilian, Misiak Sebastian (Żala Kamil), Kilian Piotr, Kilian Damian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Straż Adrian, Szewc Andrzej
      Partynia: Czepiel Maksymilian, Kilian Damian
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       7 kolejka  32 mecz
    • DulczaM -  Kolorado-Retech   3 : 2  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Kos Grzegorz, Pawełczak Artur, Ryba Tomasz, Sito Marcin, Wolak Dariusz (Rusinowski Damian), Kośla Sławomir, Kowal Janusz, Walas Norbert, Gałat Tomasz, Gałat Zbigniew
      Kolorado-Retech: Surman Kamil, Sidur Piotr, Korpanty Maciej, Krzemień Marek, Młynek Bogdan, Molak Karol, Pietras Arkadiusz, Pachoł Sebastian, Indyk Jan, Drozdowski Marcin, Kaczmarczyk Bartosz
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Walas Norbert, Gałat Zbigniew, Rusinowski Damian
      Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz x 2
    • img żółta kartka
    • DulczaM: Rusinowski Damian
    • img arbiter
    • StawarzJ (6),  JaneczekP (6)
  •       7 kolejka  31 mecz
    • Zdziarzec -  Zgórsko   1 : 3  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Dykas Dawid, Minorczyk Adam, Cholewa Rafał, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Morawski Grzegorz, Kokoszka Kacper, Wolak Dawid, Kobos Kamil Rusin Marek (Minorczyk Andrzej), Madura Paweł
      Zgórsko: Miga Paweł, Gałat Łukasz, Kołc Krzysztof, Janusz Adrian, Weryński Szczepan, Moskal Marek, Mucha Dawid, Kolisz Patryk, Szydło Łukasz, Ryś Damian, Kilian Karol
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Rusin Marek
      Zgórsko: Kolisz Patryk x 2, Kilian Karol
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       6 kolejka  30 mecz
    • Kolorado-Retech -  Zdziarzec   4 : 2  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Gamracy Paweł, Sidur Piotr, Korpanty Maciej, Pachoł Sebastian, Molak Karol, Młynek Bogdan, Olejarz Sławomir (Drozdowski Marcin), Indyk Jan (Smoleń Lucjan), Pietras Arkadiusz (Borawski Paweł), Kaczmarczyk Bartosz (Molak Jakub (Wiewiura Arkadiusz)), Krzemień Marek (Wilk Mateusz)
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Pachoł Adam, Kokoszka Kacper, Moskalewicz Jakub, Dykas Dawid, Rusin Marek, Morawski Grzegorz, Cholewa Rafał (Ziobroń Remigiusz), Tabor Marcin, Trela Marek, Kuzara Piotr
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz x 2, Korpanty Maciej, Wiewiura Aleksander
      Zdziarzec: Trela Marek, Morawski Grzegorz
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  WęgrzynB (5,5)
  •       6 kolejka  29 mecz
    • Partynia -  DulczaM   4 : 5  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Suchy Dominik, Wyzga Paweł, Dudek Eryk, Krzysztofik Paweł, Dudek Maksymilian, Baran Michał, Litwin Marcin, Misiak Sebastian, Czepiel Maksymilian, Lazur Konrad, Warias Marcin
      DulczaM: Szęszoł Sławomir, Mydlarz Grzegorz, Sito Marcin, Ryba Tomasz (Walas Norbert), Pawełczak Artur, Wolak Dariusz, Kos Grzegorz, Kośla Sławomir, Stopa Mariusz, Gałat Zbigniew (Gałat Tomasz), Pawełczak Piotr (Wiatr Jakub)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Dudek Eryk x 3, Czepiel Maksymilian
      DulczaM: Pawełczak Piotr, Kos Grzegorz, Wolak Dariusz, Gałat Tomasz, samobójcza
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5)
  •       6 kolejka  28 mecz
    • Janowiec -  Krzemienica   1 : 1  (0 : 1)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pęczek Marek
      Krzemienica: Małek Sebastian
    • img czerwona kartka

    • Krzemienica: Baran Daniel
    • img arbiter
    • StawarzJ (5),  WęgrzynB (5)
  •       6 kolejka  27 mecz
    • Goleszów -  GlinyM   2 : 3  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Stachura Krystian, Cebula Mateusz, Kowalik Bartłomiej, Szostek Andrzej, Jacek Karol, Jacek Łukasz, Strzelczyk Łukasz, Zdunikowski Adam, Bańka Mateusz, Mazur Marcin, Mazur Kamil
      GlinyM: Nycek Wiktor, Słaby Sławomir, Wiatrowski Kamil, Nycek Mateusz, Polak Oskar, Adamczyk Robert, Krynicki Adrian, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Frask Patryk, Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Cebula Mateusz, Zdunikowski Adam
      GlinyM: Struzik Mikołaj x 2, Mieszkowski Sebastian
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       6 kolejka  26 mecz
    • Zgórsko -  Grochowe   4 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Weryński Szczepan, Mucha Dawid (Schab Adam), Rzegocki Paweł, Gałat Łukasz, Szydło Łukasz, Kołc Krzysztof, Kilian Karol, Moskal Marek, Jopek Tomasz (Kozioł Krystian), Kolisz Patryk (Janusz Adrian)
      Grochowe: Pieróg Paweł, Ciemięga Rafał, Dudzik Aleksander (Pietryka Sebastian), Dudzik Michał, Furdyna Krzysztof, Furtak Wiktor (Gudz Krystian), Jamróz Karol,Kotula Krystian, Kupiec Wiktor, Ciemięga Kamil, Pawłowski Grzegorz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Kolisz Patryk x 2, Rzegocki Paweł x 2
    • img arbiter
    • StawarzJ (5,5),  KrępaL (5,5)
  •       5 kolejka  25 mecz
    • GlinyM -  Grochowe   3 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Słaby Sławomir, Adamczyk Robert, Bociek Olaf, Łapa Damian (Rogóż Wiktor), Frask Patryk, Struzik Mikołaj, Krynicki Adrian (Machnik Tomasz), Wiatrowski Piotr, Mieszkowski Sebastian
      Grochowe: Pieróg Paweł, Furdyna Krzysztof, Zych Marcin, Jamróz Karol, Rado Kacper,Ciemięga Rafał, Kędzior Mateusz, Gudz Krystian (Rado Kamil), Pawłowski Grzegorz, Dudzik Aleksander, Dudzik Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Struzik Mikołoaj x 2, Mieszkowski Sebastian
      Grochowe: Dudzik Aleksander
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Machnik Tomasz
      Grochowe: Dudzik Michał, Zych Marcin, Rado Kamil x 2
    • img czerwona kartka

    • Grochowe: Rado Kamil
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (4,5),  LeśG (5)
  •       5 kolejka  24 mecz
    • Krzemienica -  Goleszów   0 : 4  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Piątek Michał, Szewc Andrzej, Baran Daniel, Smykla Dominik, Straż Adrian, Małek Jarosław, Śliwa Łukasz, Ząbek Łukasz, Gondek Daniel, Małek Jarosław
      Goleszów: Stachura Krystian, Cebula Mateusz, Dorociak Jacek, Mazur Marcin, Kowalik Bartłomiej, Jacek Karol, Zdunikowski Adam, Litwiński Paweł (Strzelczyk Arkadiusz), Strzelczyk Łukasz, Mazur Kamil, Cieśla Grzegorz
    • img piłka strzelcy bramek

    • Goleszów: Mazur Kamil X 3. Strzelczyk Łukasz
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       5 kolejka  23 mecz
    • DulczaM -  Janowiec   5 : 2  (3 : 2)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Pawełczak Piotr, Kos Grzegorz, Kowal Tomasz, Kilian Witold, Sito Marcin
      Janowiec: Pęczek Marek x 2
    • img żółta kartka
    • DulczaM: Mydlarz Grzegorz
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  CiemięgaP (5)
  •       5 kolejka  22 mecz
    • Zdziarzec -  Partynia   3 : 3  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Cholewa Rafał, Trela Marek, Kuzara Piotr, Ziobroń Remigiusz (Minorczyk Andrzej), Kokoszka Kacper, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Morawski Grzegorz
      Partynia: Litwin Jakub, Misiak Sebastian, Kilian Piotr, Wyzga Paweł, Gwoźdź Maksymilian, Warias Marcin, Żala Kamil, Krzysztofik Paweł (Serafiński Dawid), Czepiel Maksymilian, Lazur Konrad, Baran Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Moskalewicz Jakub x 2, Trela Marek
      Partynia: Lazur Konrad, Krzysztofik Paweł, Baran Michał
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       5 kolejka  21 mecz
    • Kolorado-Retech -  Zgórsko   2 : 2  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Korpanty Maciej, Pachoł Sebastian, Sidur Piotr, Krzemień Marek, Molak Karol (Indyk Jan), Rado Szymon Molak Jakub), Młynek Bogdan, Drozdowski Marcin (Olejarz Sławomir), Kaczmarczyk Bartosz, Pietras Arkadiusz (Wiewiura Arkadiusz)
      Zgórsko: Miga Paweł, Weryński Szczepan, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz, Kołc Krzysztof, Ryś Damian, Moskal Marek, Kolisz Patryk, Jopek Tomasz (Kozioł Krystian), Smutek Mateusz (Wójtowicz Rafał)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz, Pietras Arkadiusz
      Zgórsko: Mucha Dawid, Kolisz Patryk
    • img żółta kartka
    • Kolorado-Retech: Pachoł Sebastian, Kotarba Adam
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       4 kolejka  20 mecz
    • Partynia -  Kolorado-Retech   2 : 2  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Suchy Kamil, Wyzga Paweł, Paciorek Artur, Kilian Piotr, Baran Michał, Krzysztofik Paweł, Czepiel Maksymilian, Mazur Konrad, Żala Kamil, Gwóźdź Maksymilian, Kilian Kamil
      Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Krzemień Marek, Pacławski Konrad, Kotula Kamil, Molak Karol, Molak Jakub, Śledziona Mateusz, Indyk Jan, Kaczmarczyk Bartosz, Drozdowski Marcin, Pacholec Igor (Olejarz Sławomir)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Czepiel Maksymilian x 2
      Kolorado-Retech: Olejarz Sławomir, Pacholec Igor
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       4 kolejka  19 mecz
    • Janowiec -  Zdziarzec   12 : 2  (7 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Pytel Janusz, Starzyk Jan, Grzech Marcin, Sztejenka Przemysław (Dudek Marcin), Słowik Tomasz, Kmieć Łukasz, Pryga Radosław (Jeniec Tomasz), Pęczek Marek, Rzeszuto Tomasz,Garncarz Sebastian (Cymbor Konrad)
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Makuch Grzegorz, Trela Marek, Dykas Dawid (Rusin Marek), Minorczyk Andrzej, Ziobroń Remigiusz, Morawski Grzegorz, Kokoszka Kacper, Kuzara Piotr
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pęczek Marek x 3, Pryga radosław, Garncarz Sebastian, Kmieć Łukasz, Grzech Marcin, Cymbor Konrad, Słowik Tomasz, Dudek Marcin
      Zdziarzec: Trela Marek, Morawski Grzegorz
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Słowik Tomasz
      Zdziarzec: Tabor Marcin x 2
    • img czerwona kartka

    • Zdziarzec: Tabor Marcin
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5)
  •       4 kolejka  18 mecz
    • Goleszów -  DulczaM   0 : 10  (0 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Adrian, Szostek Andrzej, Stachura Krystian, Cebula Mateusz, Dorociak Jacek, Jacek Karol, Jacek Łukasz, Zdunikowski Adam, Mazur Kamil, Strzelczyk Łukasz (Mazur Marcin), Żądło Paweł
      DulczaM: Szęszoł Sławomir, Sito Marcin, Ryba Tomasz, Kowal Janusz, Kilian Witold, Wolak Dariusz, Kośla Sławomir, Gałat Zbigniew, Kos Grzegorz, Kowal Tomasz (Stopa Mariusz), Rusinowski Damian
    • img piłka strzelcy bramek

    • DulczaM: Rusinowski Damian x 3, Kowal Janusz x 2, Gałat Zbigniew, Kilian Witold x 2, Wolak Dariusz, Sito Marcin
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  StawarzJ (6)
  •       4 kolejka  17 mecz
    • Grochowe -  Krzemienica   3 : 3  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Zych Marcin, Ciemięga Michał, Jamróz Karol, Furdyna Krzysztof, Kotula Krystian (Kupiec Wiktor), Ciemięga Rafał, Furtak Wiktor, Kędzior Mateusz Gudz Krystian), Dudzik Michał, Hyjek Witold, Ciemięga Kamil (Dudzik Aleksander)
      Krzemienica: Cebula Marcin, Piątek Michał, Baran Tomasz, Baran Daniel, Ząbek Adam, Ząbek Łukasz,Smykla Dominik, Gondek Daniel, Gola Jakub (Szewc Andrzej), Małek Sebastian, Mazur Rafał (Śliwa Łukasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał x 2, Ciemięga Rafał
      Krzemienica: Baran Tomasz, Szewc Andrzej, Małek Sebastian
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Hyjek Witold
      Krzemienica: Ząbek Łukasz, Piatek Michał
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  WęgrzynB (6)
  •       4 kolejka  16 mecz
    • Zgórsko -  GlinyM   2 : 2  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Weryński Paweł, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Gałat Łukasz, Szydło Łukasz (Smutek Mateusz), Kołc Krzysztof, Ryś Damian, Kilian Karol, Moskal Marek, Kolisz Patryk
      GlinyM: Nycek Wiktor (Musiał Hubert), Nykiel Mateusz, Słaby Sławomir, Mieszkowski Sebastian, Wiatrowski Kamil, Polak Oskar, Krynicki Adrian Wiatrowski Piotr), Adamczyk Robert, Łapa Damian, Struzik Mikołaj, Frask Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Ryś Damian, Szydło Łukasz
      GlinyM: Struzik Mikołaj x 2
    • img żółta kartka
    • Zgórsko: Szydło Łukasz
      GlinyM: Łapa Damian
    • img arbiter
    • StawarzJ (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       3 kolejka  15 mecz
    • Krzemienica -  GlinyM   1 : 4  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Straż Adrian, Szewc Andrzej (Uzar Maciej), Piątek Michał, Baran Tomasz, Małek Jarosław, Śliwa Łukasz (Bielaska Dawid), Ząbek Adam, Smykla Dominik, Gola Jakub
      GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz (Bociek Olaf), Słaby Sławomir, Mieszkowski Sebastian (Smoleń Mateusz), Wiatrowski Kamil, Polak Oskar, Krynicki Adrian, Adamczyk Robert, łapa Damian, Struzik Mikołaj, Frask Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Jarosłąw
      GlinyM: Mieszkowski Sebastian x 2, Krynicki Adrian, Frask Patryk
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  CiemięgaP (6)
  •       3 kolejka  14 mecz
    • DulczaM -  Grochowe   3 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Sito Marcin, Ryba Tomasz, Mydlarz Grzegorz, Pawełczak Artur (Bukała Kamil), Wolak Dariusz, Kos Grzegorz (Stopa Mariusz), Kośla Sławomir (Rusinowski Dariusz), Kowal Janusz (Walas Norbert), Gałat Zbigniew Gałat Tomasz), Pawełczak Piotr
      Grochowe: Kopeć Krzysztof, Ciemięga Michał, Jamróz Karol, Kędzior Mateusz, Furtak Wiktor, Furdyna Krzysztof (Zych Marcin), Ciemięga Rafał (Gudz Krzysztof),Dudzik Michał, Kupiec Wiktor (Dudzik Aleksander), Pawłowski Grzegorz
    • img piłka strzelcy bramek
    • DulczaM: Gałat Zbigniew x 2, Wolak Dariusz
    • img żółta kartka
    • DulczaM: Pawełczak Artur
      Grochowe: Dudzik Aleksander
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       3 kolejka  13 mecz
    • Zdziarzec -  Goleszów   0 : 1  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cholewa Rafał, Tabor Marcin, Trela Marek, Dykas Dawid, Ziobroń Remigiusz, Kokoszka Kacper, Morawski Grzegorz, Rusin Marek, Cygan Grzegorz, Kuzara Piotr, Makuch Grzegorz
      Goleszów: Mazur Adrian, Mazur Marcin, Dorociak Jacek, Szostek Andrzej, Cebula Mateusz, Jacek Karol, Jacek Łukasz,Strzelczyk Łukasz, Kozioł Kamil, Mazur Kamil, Żądło Paweł
    • img piłka strzelcy bramek

    • Goleszów: Mazur Kamil
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Trela Marek
      Goleszów: Kozioł Kamil x 2
    • img czerwona kartka

    • Goleszów: Kozioł Kamil
    • img arbiter
    • PołczyńskiZ (5,5),  JędrzejowskiG (5,5)
  •       3 kolejka  12 mecz
    • Kolorado-Retech -  Janowiec   5 : 6  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Korpanty Maciej, Wilk Mateusz, Kotula Kamil, Indyk Jan, Olejarz Sławomir, Molak Karol, Molak Jakub, Młynek Bogdan, Pacholec Igor, Pietras Arkadiusz
      Janowiec: Cymbor Konrad, Starzyk Jan, Grzech Marcin, Pytel Janusz, Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Rzeszut Tomasz, Pęczek Marek, Wróbel Michał, Kmieć Łukasz, Garncarz Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pietras Arkadiusz x 2, Pacholec Igor x 2, Olejarz Sławomir
      Janowiec: Pęczek Marek x 5, Wróbel Michał
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  KrępaL (5,5)
  •       3 kolejka  11 mecz
    • Partynia -  Zgórsko   1 : 7  (1 : 4)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Suchy Dominik, Mucha Damian (Kilian Damian), Żala Kamil, Gwoźdź Maksymilian, Dudek Korneliusz, Misiak Sebastian, Krzysztofik Paweł, Warias Marcin, Wyzga Paweł, Serafiński Dawid, Lazur Konrad
      Zgórsko: Miga Paweł, Weryński Szczepan, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł (Jopek Tomasz), Szydło Łukasz (Janusz Adrian), Kołc Krzysztof, Ryś Damian, Kilian Karol, Moskal Marek, Kolisz Patryk (Smutek Adrian), Gałat Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Lazur Konrad
      Zgórsko: Kilian Karol x 2, Kolisz Patryk x 2, Szydło Łukasz, Ryś Damian, Moskal Marek
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Damian, Wyzga Paweł
      Zgórsko: Kilian Karol
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  StawarzJ (6)
  •       2 kolejka  10 mecz
    • Janowiec -  Partynia   5 : 0  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Ryba Karol, Starzyk Jan,Skowron Jacek, Pytel Janusz, Cymbor Konrad (Dudek Marcin), Pęczek Marek, Garncarz Sebastian, Rzeszuto Tomasz, Słowik Tomasz, Wróbel Michał (Janiec Tomasz), Kmieć Łukasz
      Partynia: Suchy Dominik, Krzysztofik Paweł, Wyzga Paweł, Paciorek Artur (Litwin Marcin), Czepiel Maksymilian, Żala Kamil, Gwóźdź Maksymilian,Dudek Eryk, Lazur Konrad, Mucha Damian, Warias Marcin,Wyzga Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Garncarz Sebastian x 3, Pęczek Marek, Wróbel Michał
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Wróbel Michał
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  JaneczekP (6)
  •       2 kolejka  9 mecz
    • Goleszów -  Kolorado-Retech   1 : 2  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Mazur Adrian, Szostek Andrzej (Mazur Marcin), Jachyra Krystian, Godek Marcin (Stachura Krystian), Kowalik Bartłomiej, Jacek Karol, Bańka Mateusz, Zdunikowski Adam (Cieśla Grzegorz), Żądło Paweł, Strzelczyk Łukasz (Jacek Łukasz), Litwiński Paweł (Kozioł Kamil)
      Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Korpanty Maciej, Sidur Piotr, Krzemień Marek (Pacławski Konrad), Wilk Mateusz (Kotula Kamil), Młynek Bogdan,Molak Jakub (Drozdowski Marcin), Olejarz Sławomir (Leśniak Andrzej), Kaczmarczyk Bartosz, Kozioł Karol (Wiewiura Arkadiusz), Pietras Arkadiusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Żądło Paweł
      Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz, Kozioł Karol
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Kowalik Bartłomiej
      Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz x 2
    • img czerwona kartka

    • Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  MaciałekB (5,5)
  •       2 kolejka  8 mecz
    • Grochowe -  Zdziarzec   3 : 0  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Kopeć Krzysztof, Jamróz Karol, Kędzior Mateusz (Dudzik Michał), Ciemięga Michał, Ciemięga Rafał, Furdyna Krzysztof, Kotula Krystian, Ciemięga Kamil, Pawłowski Grzegorz, Zych Marcin (Kozioł Adrian), Furtak Wiktor (Dudzik Aleksander)
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam (Midura paweł), Tabor Marcin, Kuzara Piotr (Cygan Grzegorz), Morawski Grzegorz, Cholewa Rafał, Trela Marek, Dykas Dawid, Ziobroń Remigiusz (Minorczyk Andrzej), Moskalewicz Jakub, Kokoszka Kacper
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Ciemięga Michał x 2, Furdyna Krzysztof
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       2 kolejka  7 mecz
    • GlinyM -  DulczaM   0 : 3  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz, Wiatrowski Kamil, Wiatrowski Piotr, Polak Oskar, Adamczyk Robert, Frask Patryk, Łapa Damian, Bociek Olaf, Krynicki Adrian, Mieszkowski Sebastian
      DulczaM: Szęszoł Sławomir, Mydlarz Grzegorz, Sito Marcin, Ryba Tomasz, Kilian Witold, Kośla Sławomir, Gałat Zbigniew, Pawełczak Piotr, Kowal Janusz, Bukała Kamil, Wolak Dariusz,
    • img piłka strzelcy bramek

    • DulczaM: Wolak Dariusz x 2, Kilian Witold
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5,5),  PołczyńskiZ (5,5)
  •       2 kolejka  6 mecz
    • Zgórsko -  Krzemienica   4 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zgórsko: Miga Paweł, Mucha Dawid, Jopek Tomasz, Gałat Łukasz, Kołc Krzysztof, Rzegocki Paweł, Szydło Łukasz, Moskal Marek, Kilian Karol, Kolisz Patryk, Żelasko Adam (Weryński Szczepan)
      Krzemienica: Cebula Marcin, Baran Daniel, Straż Adrian, Szewc Andrzej, Piątek Michał, Baran Tomasz, Ząbek Adam, Ząbek Łukasz, Śliwa Łukasz, Gondek Daniel, Gola Jakub
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zgórsko: Gałat Łukasz, Kilian Karol, Szydło Łukasz, samobójcza
      Krzemienica: Gondek Daniel
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  JaneczekP (5,5)
  •       1 kolejka  5 mecz
    • DulczaM -  Krzemienica   0 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • DulczaM: Szęszoł Sławomir, Kowal Tomasz, Mydlarz Grzegorz, Sito Marcin, Pawełczak Artur (Ryba Tomasz), Wolak Dariusz, Kos Grzegorz, Kośla Sławomir, Kużdżał Sławomir, Walas Norbert (Gałat Zbigniew), Pawełczak Piotr Buława Kamil)
      Krzemienica: Baran Tomasz, Baran Daniel, Straż Adrian, Szewc Andrzej, Ząbek Łukasz, Konieczny Mateusz, Piątek Michał, Drop Bartłomiej, Śliwa Łukasz, Gola Jakub, Ząbek Adam
    • img żółta kartka
    • DulczaM: Pawełczak Piotr
      Krzemienica: Szewc Andrzej
    • img arbiter
    • MaciałekB (5),  JędrzejowskiG (5)
  •       1 kolejka  4 mecz
    • Zdziarzec -  GlinyM   1 : 5  (0 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Madura Paweł, Trela Marek, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Morawski Grzegorz, Cholewa Rafał, Kuzara Piotr
      GlinyM: Nycek Wiktor, Wiatrowski Kamil, Słaby Sławomir, Krynicki Adrian, Adamczyk Robert, Nycek Mateusz, Bociek Olaf, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Frask Patryk, Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Trela Marek
      GlinyM: Struzik Mikołaj x 2, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Frask Patryk,
    • img arbiter
    • CiemięgaP (6),  JaneczekP (6)
  •       1 kolejka  3 mecz
    • Kolorado-Retech -  Grochowe   3 : 3  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Kotarba Adam, Korpanty Maciej, Sidur Piotr, Kaczmarczyk Bartosz, Krzemień Marek (Pacławski Konrad), Wilk Mateusz, Molak Jakub (Biesiadecki Fabian), Molak Karol, Olejarz Sławomir (Wiewiura Arkadiusz), Pacholec Igor (Kozioł Karol), Młynek Bogdan
      Grochowe: Kopeć Krzysztof, Ciemięga Michał, Zych Marcin, Furtak Wiktor, Rado Kacper, Kotula Krystian, Furdyna Krzysztof, Ciemięga Rafał, Dudzik Michał, Kupiec, Wiktor (Kędzior Mateusz), Kasprzak Jakub
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Pacholec Igor, Korpanty Maciej, Kozioł Karol
      Grochowe: Kupiec Wiktor, Dudzik Michał, Ciemięga Michał
    • img arbiter
    • LeśG (5,5),  ĆwiękaJ (5,5)
  •       1 kolejka  2 mecz
    • Partynia -  Goleszów   6 : 1  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Wrzesień Kamil, Krzysztofik Paweł, Baran Michał (Suchy Kamil), Kilian Piotr, Wyzga Paweł, Paciorek Artur, Czepiel Maksymilian, Żala Kamil, Litwin Jakub, Serafiński Dawid (Litwin Karol), Kilian Kamil (Gwóźdź Maksymilian)
      Goleszów: Mazur Adrian, Cebula Mateusz, Dorociak Jacek, Mazur Kamil, Mazur Marcin, Jacek Karol, Zdunikowski Adam (Cieśla Grzegorz), Litwiński Paweł (Strzelczyk Arkadiusz), Jacek Łukasz, Strzelczyk Łukasz, Żądło Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Baran Michał x 3, Czepiel Maksymilian, Suchy Kamil, Gwóźdź Maksymilian
      Goleszów: Mazur Kamil
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Kamil, Litwwin Karol
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (6),  KrępaL (6)
  •       1 kolejka  1 mecz
    • Janowiec -  Zgórsko   4 : 5  (2 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kucięba Michał (Ryba Karol), Starzyk Jan, Kmieć Marcin (Jeniec Tomasz), Grzech Marcin, Skowron Jacek, Pryga Radosław, Pytel Janusz, Cetnar Zbigniew Cymbor Konrad), Pęczek Marek, Garncarz Sebastian, Dobosz Józef (Rzeszuto Tomasz)
      Zgórsko: Miga Paweł, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Gałat Łukasz, Żelasko Adam (Janusz Adrian), Kołc Krzysztof, Kilian Karol (Smutek Mateusz), Moskal Marek, Szydło Łukasz (Wójtowicz Rafał), Kolisz Patryk (Smutek Adrian), Jopek Tomasz (Weryński Szczepan)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pęczek Marek x 2, Skowron Jacek, Dobosz Józef
      Zgórsko: Rzegocki Paweł, Kilian Karol, Gałat Łukasz, Kolisz Patryk, samobójcza
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)