0.120
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

Rozegrane mecze sezon 2018 / 19

  •       9 kolejka  36 mecz
    • Grochowe -  Zdziarzec   5 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Sulicki Konrad, Jamróz Karol, Rado Kacper, Zych Marcin, Serafin Łukasz, Smykla Sebastian, Kędzior Mateusz, Kotula Krystian, Furdyna Krzysztof, Rugała Damian, Łącz Dominik
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Wojton Marcin, Rembiasz Dariusz, Walas Norbert, Czachor Grzegorz.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Rugała Damian, Smykla Sebastian, Kotula Krystian, Łącz Dominik, Serafin Łukasz
    • img arbiter
    • GłodzikW (4),  ĆwiękaJ (5,5) nn  ( 5)
  •       9 kolejka  35 mecz
    • Partynia -  Kolorado-Retech   6 : 1  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Litwin Jakub, Dąbrowski Dominik, Kulpa Grzegorz, Żala Kamil, Giża Paweł,Kilian Wojciech, Kilian Kacper, Dudek Korneliusz, Wyzga Paweł, Gwóźdź Maksymilian, Walas Piotr
      Kolorado-Retech: Krzemień Marek, Sidur Piotr, Korpanty Maciej, Jakubus Krzysztof, Wiewiura Arkadiusz, Demski Paweł, Indyk Jan, Witas Kamil, Zalewski Janusz, Witkowski Wojciech, Młynek Bogdan
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Wyzga Paweł x 2, Giża Paweł x 2, Gwóźdź Maksymilian, Dudek Korneliusz
      Kolorado-Retech: Wiewiura Arkadiusz
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  JaneczekP (6) nn  ( 5)
  •       9 kolejka  34 mecz
    • GlinyM -  Krzemienica   4 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Smoleń Mateusz, Wiatrowski Kamil, Polak Oskar, Miłoś, Karol, Adamczyk Robert, Krynicki Adrian, Wiatrowski Piotr, Struzik Mikołaj, Frask Patryk, Mieszkowski Sebastian, Łapa Damian
      Krzemienica: Cebula Marcin, Ząbek Adam, Dąbrowski Witold, Baran Daniel, Baran Tomasz, Głogowski Dominik, Straż Adrian, Gondek Adrian, Ząbek Marcin, Małek Sebastian, Śliwa Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Struzik Mikołaj x 2, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5,5),  PrzygodaM (5,5) PołczyńskiZ  ( 5,5)
  •       9 kolejka  33 mecz
    • Goleszów -  Janowiec   1 : 2  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Kudła Jacek (Zdunikowski Adam), Szczepanek Kamil, Grochowina Piotr, Bańka Mateusz, Cebula Mateusz, Jacek Karol, Mazur Kamil, Moździerz Jan, Szostek Wojciech (Wilk Mateusz)
      Janowiec: Kmieć Marcin, Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz, Grzech Marcin, Kmieć Łukasz, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Piotrowski Hubert, Sztejenka Przemysław (Pulak Mateusz), Pulak Bartłomiej, Wróbel Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Bańka Mateusz
      Janowiec: Skowron Jacek x 2
    • img żółta kartka

    • Janowiec: Kmieć Łukasz, Wróbel Michał
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5) CiemięgaP  ( 5,5)
  •       8 kolejka  32 mecz
    • Janowiec -  Orłów   9 : 4  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Grzech Marcin, Kmieć Łukasz, Starzyk Grzegorz, Starzyk Jan, Piotrowski Hubert, Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Sztejenka Przemysław (Dobosz Józef), Pulak Bartłomiej, Pulak Mateusz (Cetnar Zbigniew)
      Orłów: Misiak Seweryn, Trzpis Damian, Trzpis Patryk, Malczyński Norbert, Pietryka Karol, Rokoszak Paweł, Chrabąszcz Piotr, Chrabąszcz Dariusz, Chlebowski Łukasz, Magdziarz Mateusz, Mrozik Marcin
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pulak Bartłomiej x 4, Pulak Mateusz, Starzyk Grzegorz,Skowron Jacek,Dobosz Jozef,Piotrowski Hubert
      Orłów: Chrabąszcz Dariusz x 3, Chrabąszcz Piotr
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6) nn  ( 5)
  •       8 kolejka  31 mecz
    • Krzemienica -  Goleszów   2 : 3  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Mazur Rafał, Gola Jakub, Dąbrowski Witold, Baran Daniel, Ząbek Marcin, Ząbek Adam, Gondek Adrian, Małek Sebastian, Straż Adrian, Piątek Michał, Śliwa Łukasz (Konieczny Mateusz)
      Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Kudła Jacek Cebula Mateusz, Jacek Karol, Jachyra Krystian, Moździerz Jan, Zdunikowski Adam, Szostek Wojciech, Szczepanek Kamil, Cieśla Grzegorz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian, Mazur Rafał
      Goleszów: Kudła Jacek x 2, Szczepanek Kamil
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Baran Daniel, Śliwa Łukasz
      Goleszów: Moździerz Jan, Cebula Mateusz, Mazur Marcin, Aleksandrowicz Michał
    • img arbiter
    • LeśG (5,5),  StawarzJ (5,5) GłodzikW  ( 5,5)
  •       8 kolejka  30 mecz
    • Kolorado-Retech -  GlinyM   8 : 1  (4 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Krzemień Marek, Indyk Jan, Jakubus Krzysztof, Korpanty Maciej, Krempa Grzegorz, Madej Dawid (Olejarz Sławomir), Młynek Bogdan, Sidur Piotr (Drozdowski Marcin), Witas Kamil ( Zalewski Janusz), Witkowski Wojciech, Demski Paweł
      GlinyM: Smoleń Mateusz, Frask Patryk, Adamczyk Robert, Nycek Mateusz, Polak Oskar (Krynicki Adrian), Smoleń Lucjan (Dziekan Paweł), Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Struzik Mikołaj (Rogóż Wiktor), Miłoś Karol, Wiatrowski Piotr (Naprawa Maciej)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Witkowski Wojciech x 4, Madej Dawid, Witas Kamil, Demski Paweł, samobojcza
      GlinyM: Mieszkowski Sebastian
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  CiemięgaP (6) nn  ( 5)
  •       8 kolejka  29 mecz
    • Zdziarzec -  Partynia   4 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Kobos Kamil, Rembiasz Dariusz, Kalabacha Krzysztof, Walas Norbert, Minorczyk Adam
      Partynia: ćwięka Daniel, Dąbrowski Dominik, Paciorek Artur, Ostrwoski Łukasz, Wyzga Paweł, Kulpa Grzegorz, Gwóźdź Maksymilian, Żala Kamil, Dudek Korneliusz, Walas Piotr, Kilian Kacper
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Trela Marek x 2, Walas Norbert x 2
      Partynia: Gwoźdź Maksymilian
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  PołczyńskiZ (6) nn  ( 5)
  •       7 kolejka  28 mecz
    • Partynia -  Grochowe   3 : 3  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Wilaszek Maciej (Walas Piotr), Żala Kamil (Litwin Jakub), Walas Michał (Ćwięka Daniel), Kulpa Grzegorz (Ostrowski Łukasz), Gwóźdź Maksymilian, Dudek Kornel, Suchy Kamil, Kilian Wojciech, Wyzga Paweł, Paciorek Artur
      Grochowe: Serafin Łukasz,Rado Kacper, Zych Marcin, Jamróz Karol, Furtak Wiktor, Dudzik Paweł (Kasprzak Tomasz), Kędzior Mateusz, Pszeniczny Piotr (Pawłowski Grzegorz), Smykla Sebastian, Rugała Damian, Łącz Dominik (Ciemięga Rafał)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Dudek Korneliusz x 2, Suchy Kamil
      Grochowe: Rugała Damian, Pawłowski Grzegorz, Kędzior Mateusz
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kilian Łukasz
      Grochowe: Pszeniczny Piotr
    • img czerwona kartka
    • Partynia: Kilian Łukasz
    • img arbiter
    • MaciałekB (5),  ZabrzeńskiS (5) nn  ( 5)
  •       7 kolejka  27 mecz
    • GlinyM -  Zdziarzec   2 : 7  (1 : 5)  
    • Składy drużyn:

    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Kobos Kamil, Depowski Kamil (Weryński Mateusz), Rembiasz Dariusz, Kalabacha Krzysztof, Wojton Marcin (Cichoń Tomasz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Struzik Mikołaj, Łapa Damian
      Zdziarzec: Trela Marek x 3, Dudek Wojciech x 2, Depowski Kamil, Wojton Marcin
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Frask Patryk
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  KrępaL (6) nn  ( 5)
  •       7 kolejka  26 mecz
    • Goleszów -  Kolorado-Retech   2 : 3  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Kudła Jacek, Szczepanek Kamil, Cebula Mateusz, Bańka Mateusz, Jacek Karol, Moździerz Jan, Zdunikowski Adam (Szostek Wojciech), Kruk Łukasz, Wilk Mateusz
      Kolorado-Retech: Krzemień Marek, Sidur Piotr, Korpanty Maciej, Kuter Piotr, Olejarz Sławomir (Walas Kamil), Krempa Grzegorz, Młynek Bogdan, Madej Dawid, Pietras Arkadiusz (Zalewski Janusz), Indyk Jan, Demski Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Kudła Jacek, Szczepanek Kamil
      Kolorado-Retech: Demski Paweł, Indyk Jan, Zalewski Janusz
    • img żółta kartka

    • Kolorado-Retech: Demski Paweł
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5),  PołczyńskiZ (5) CiemięgaP  ( 5)
  •       7 kolejka  25 mecz
    • Orłów -  Krzemienica   1 : 1  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Misiak Seweryn, Trzpis Patryk, Mordec Sebastian, Trzpis Damian, Paluch Hubert, Chrabąszcz Piotr, Malczyński Norbert, Malczyński Hubert, Chrabąszcz Dariusz, Magdziarz Mateusz, Działo Mateusz (Pietryka Karol)
      Krzemienica: Cebula Marcin, Piątek Michał, Dąbrowski Witold, Straż Adrian, Ząbek Adam, Małek Jarosław, Ząbek Marcin, Gondek Adrian, Konieczny Mateusz (Baran Tomasz), Sokalski Konrad, Śliwa Łukasz (Uzar Maciej)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Chrabąszcz Dariusz
      Krzemienica: Śliwa Łukasz
    • img żółta kartka
    • Orłów: Mordec Sebastian
      Krzemienica: Konieczny Mateusz, Baran Tomasz
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  PrzygodaM (5,5) nn  ( 5)
  •       6 kolejka  24 mecz
    • Krzemienica -  Janowiec   1 : 5  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Ząbek Adam (Głogowski Dominik), Baran Daniel, Piątek Mateusz (Konieczny Adrian), Dąbrowski Witold, Małek Sebastian (Załucki Mateusz), Uzar Maciej (Głogowski Dominik), Baran Tomasz, Gondek Adrian, Ząbek Marcin, Śliwa Łukasz
      Janowiec: Ryba Karol, Grzech Marcin, Starzyk Grzegorz, Starzyk Jan, Dudek Marcin, Sztejenka Przemysław, Pęczek Marek (Pulak Mateusz), Słowik Tomasz, Skowron Jacek, Cetnar Zbigniew, Wróbel Michał
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Śliwa Łukasz
      Janowiec: Skowron Jacek x 2, Wróbel Michał, Cetnar Zbigniew, Słowik Tomasz
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Ząbek Adam, Baran Daniel, Piątek Mateusz, Baran Tomasz
      Janowiec: Słowik Tomasz, Starzyk Grzegorz
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  JędrzejowskiG (6) WęgrzynB  ( 6)
  •       6 kolejka  23 mecz
    • Kolorado-Retech -  Orłów   6 : 2  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Krzemień Marek, Kolasa Radosław, Korpanty Maciej, Pachoł Sebastian, Młynek Bogdan, Krempa Grzegorz, Olejarz Sławomir, Wiewiura Arkadiusz (Zalewski Janusz), Jakubus Krzysztof, Indyk Jan, Demski Paweł
      Orłów: Misiak Seweryn, Trzpis Patryk, Mordec Sebastian, Malczyński Hubert, Rokoszak Paweł, Chrabąszcz Piotr, Malczyński Norbert, Magdziarz Mateusz (Mrozik Marcin), Chrabąszcz Bartosz, Chrabąszcz Dariusz, Pietryka Karol
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Demski Paweł x 2, Indyk Jan, Korpanty Maciej, Olejarz Sławomir, Zalewski Janusz
      Orłów: Chrabąszcz Piotr, Chrabąszcz Bartłomiej
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5),  PołczyńskiZ (5) nn  ( 5)
  •       6 kolejka  22 mecz
    • Zdziarzec -  Goleszów   1 : 2  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz, Minorczyk Adam,Rembiasz Dariusz, Kalabacha Krzysztof, Cichoń Tomasz
      Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Kruk Łukasz, Cebula Mateusz,Kowalik Bartłomiej, Moździerz Jan, Jacek Łukasz (Godek Marcin), Jacek Karol,Grochowina Piotr, Szostek Wojciech, Szczepanek Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Trela Marek
      Goleszów: Kowalik Bartłomiej, Szczepanek Kamil
    • img żółta kartka

    • Goleszów: Godek Marcin
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  GłodzikW (4,5) nn  ( 5)
  •       6 kolejka  21 mecz
    • Grochowe -  GlinyM   3 : 2  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Sulicki Konrad, Rado Kacper, Łącz Dominik, Furdyna Krzysztof, Dudzik Paweł, Smykla Sebastian, Zych Marcin (Pszeniczny Piotr), Serafin Łukasz, Pawłowski Grzegorz, Kędzior Mateusz, Rugała Damian
      GlinyM: Smoleń Mateusz, Frask Patryk, Miłoś Karol, Polak Oskar, Nycek Mateusz, Wiatrowski Piotr, Krynicki Adrian, Mieszkowski Sebastian, Łapa Damian, Smoleń Lucjan, Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Łącz Dominik, Dudzik Paweł, Pszeniczny Piotr
      GlinyM: Łapa Damian, Smoleń Lucjan
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  StawarzJ (6) nn  ( 5)
  •       5 kolejka  20 mecz
    • GlinyM -  Partynia   2 : 0  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Smoleń Mateusz, Wiatrowski Kamil, Świątek Łukasz, Polak Oskar, Nycek Mateusz, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Lucjan Smoleń, Krynicki Adrian, Wiatrowski Piotr, Struzik Mikołaj
      Partynia: Kilian Łukasz, Dąbrowski Dominik, Kilian Wojciech, Wyzga Paweł, Litwin Jakub, Walas Piotr, Suchy Kamil, Żala Kamil, Dudek Korneliusz, Gwóźdź Maksymilian, Ostrowski Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Struzik Mikołaj, Mieszkowski Sebastian
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5,5),  JędrzejowskiG (5,5) nn  ( 5)
  •       5 kolejka  19 mecz
    • Goleszów -  Grochowe   1 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Cebula Mateusz, Godek Marcin, Jacek Karol, Jachyra Krystian, Mazur Kamil, Zdunikowski Adam, Kruk Łukasz (Cieśla Grzegorz), Kudła Jacek, Szostek Wojciech (Szczepanek Kamil), Grochowina Piotr
      Grochowe: Sulicki Konrad, Rado Kacper, Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik, Zych Marcin, Furtak Wiktor, Smykla Sebastian, Jamróz Karol, Serafin Łukasz, Dudzik Michał, Pszeniczny Piotr
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Szczepanek Kamil
      Grochowe: Dudzik Michał
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Jacek Karol
      Grochowe: Furtak Wiktor
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  WęgrzynB (5,5) nn  ( 5)
  •       5 kolejka  18 mecz
    • Orłów -  Zdziarzec   1 : 4  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Misiak Seweryn, Trzpis Patryk, Mordec Sebastian, Chrabąszcz Bartosz, Paluch Hubert (Działo Mateusz), Rokoszak Paweł (Pietryka Karol), Chrabąszcz Piotr, Malczyński Norbert, Stachowicz Bartłomiej, Chrabąszcz Dariusz, Magdziarz Mateusz
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Ziobroń Remigiusz (Cichoń Tomasz), Kokoszka Kacper, Kobos Kamil, Rembiasz Dariusz (Morawski Grzegorz), Kalabacha Krzysztof
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Chrabąszcz Dariusz
      Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Rembiasz Dariusz, Trela Marek
    • img żółta kartka
    • Orłów: Stachowicz Bartłomiej
    • img arbiter
    • StawarzJ (6),  KrępaL (6) nn  ( 5)
  •       5 kolejka  17 mecz
    • Janowiec -  Kolorado-Retech   3 : 6  (2 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Kmieć Łukasz, Grzech Marcin, Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz, Pęczek Marek, Piotrowski Hubert, Skowron Jacek, Słowik Tomasz, Wróbel Michał, Pulak Bartłomiej
      Kolorado-Retech: Krzemień Marek, Jakubus Krzysztof, Korpanty Maciej, Kuter Piotr, Sidur Piotr, Pachoł Sebastian, Młynek Bogdan, Witas Kamil (Kolasa Radosław), Krempa Grzegorz, Pietras Arkadiusz, Demski paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pulak Bartłomiej x 2, Słowik Tomasz
      Kolorado-Retech: Pachoł Sebastian x 2, Krempa Grzegorz, Demski Paweł, Pietras Arkadiusz, Kolasa Radosław
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  JaneczekP (6) GłodzikW  ( 6)
  •       4 kolejka  16 mecz
    • Kolorado-Retech -  Krzemienica   6 : 2  (4 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Matubowski Maciej, Jakubus Krzysztof, Korpanty Maciej, Krempa Grzegorz, Kuter Piotr, Młynek Bogdan, Olejarz Sławomir, Pachoł Sebastian, Sidur Piotr (Indyk Jan), Witas Kamil, Demski Paweł
      Krzemienica: Cebula Marcin, Dąbrowski Witold, Ząbek Adam, Śliwa Łukasz, Gondek Adrian, Mazur Rafał, Ząbek Marcin, Małek Sebastian, Racławski Dawid, Głogowski Dominik, Gondek Daniel
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Krempa Grzegorz, Olejarz Sławomir, Pachoł Sebastian x 2, Witas Kamil, Indyk Jan
      Krzemienica: Śliwa Łukasz, Małek Sebastian
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  JaneczekP (6) nn  ( 5)
  •       4 kolejka  15 mecz
    • Zdziarzec -  Janowiec   1 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Dudek Wojciech, Trela Marek, Moskalewicz Jakub, Kobos Kamil, Walas Norbert (Cholewa Rafał), Minorczyk Adam, Czachor Grzegorz, Morawski Grzegorz (Cichoń Tomasz)
      Janowiec: Kmieć Marcin, Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz, Kmieć Łukasz, Słowik Tomasz (Wróbel Michał), Garncarz Sebastian (Pęczek Marek), Grzech Sergiusz, Pulak Bartłomiej, Skowron Jacek, Piotrowski Hubert, Grzech Marcin
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Minorczyk Adam
      Janowiec: Grzech Marcin
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  KrępaL (6) WęgrzynB  ( 6)
  •       4 kolejka  14 mecz
    • Grochowe -  Orłów   3 : 1  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Grochowe: Pszeniczny Piotr, Rado Kacper, Furdyna Krzysztof, Łącz Dominik, Kotula Krystian, Zych Marcin, Serafin Łukasz, Dudzik Paweł, Rugała Damian, Jamróz Karol, Smykla Sebastian
      Orłów: Misiak Seweryn, Paluch Hubert, Chrabąszcz Bartosz, Trzpis Damian, Trzpis Patryk, Magdziarz Mateusz, Chrabąszcz Piotr, Stachowicz Bartłomiej, Stafiej Bartosz, Pietryka Karol, Malczyński Norbert
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Rado Kacper, Rugała Damian, Łącz Dominik
      Orłów: Chrabąszcz Bartosz
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (6),  CiemięgaP (6) nn  ( 5)
  •       4 kolejka  13 mecz
    • Partynia -  Goleszów   1 : 3  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Ćwięka Daniel (Warias Marcin)Paciorek Artur, Wyzga Paweł, Dąbrowski Dominik, Gwóźdź Maksymilian, Żala Kamil, Litwin Jakub, Lazur Konrad (Walas Piotr), Suchy Kamil, Giża Paweł (Kilian Kacper)
      Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Zdunikowski Adam (Strzelczyk Łukasz), Kudła Jacek (Topór Dawid), Szostek Wojciech, Cebula Mateusz (Lipa Paweł), Jacek Karol (Cieśla Grzegorz), Jacek Łukasz, Jachyra Krystian (Cygan Janusz),Bańka Mateusz (Aleksandrowicz Michał), Kruk Łukasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Paciorek Artur
      Goleszów: Kruk Łukasz, Zdunikowski Adam, Jacek Karol
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  KrępaL (5,5) nn  ( 5)
  •       3 kolejka  12 mecz
    • Goleszów -  GlinyM   1 : 3  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Szczepanek Kamil, Grochowina Piotr, Kudła Jacek, Jachyra Krystian, Bańka Mateusz (Jacek Łukasz), Wilk Mateusz (Lipa Paweł), Szostek Wojciech (Topór Dawid), Strzelczyk Łukasz (Jacek Karol), Zdunikowski Adam
      GlinyM: Smoleń Mateusz, Polak Oskar (Nycek Mateusz), Struzik Mikołaj, Łapa Damian, Mieszkowski Sebastian, Świątek Łukasz, Wiatrowski Kamil, Miłoś Karol, Słaby Sławomir (Krynicki Adrian), Wiatrowski Piotr (Adamczyk Robert), Frask Patryk
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Bańka Mateusz
      GlinyM: Mieszkowski Sebastian x 2, Łapa Damian
    • img żółta kartka

    • GlinyM: Wiatrowski Kamil, Krynicki Adrian
    • img arbiter
    • MaciałekB (4,5),  ZabrzeńskiS (4,5) nn  ( 5)
  •       3 kolejka  11 mecz
    • Orłów -  Partynia   5 : 4  (3 : 3)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Misiak Seweryn, Paluch Hubert, Chrabąszcz Bartłomiej, Trzpis Damian, Trzpis Patryk (Mrozik Marcin), Magdziarz Mateusz (Stafiej Bartłomiej), Chrabąszcz Piotr, Malczyński Norbert (Działo Mateusz), Stachowicz Bartłomiej, Chrabąszcz Dariusz, Pietryka Karol (Rokoszak Paweł)
      Partynia: Serafiński Dawid, Wyzga Paweł, Paciorek Artur, Giża Paweł Walas Piotr), Ostrowski Łukasz, Żala Kamil, Kulpa Grzegorz, Dąbrowski Dominik Działo Marcin), Gwóźdź Maksymilian, Suchy Kamil, Lazur Konrad (Kilian Kamil)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Chrabąszcz Dariusz x 4, Stachowicz Bartłomiej
      Partynia: Gwóźdź Maksyilian x 3, Suchy Kamil
    • img żółta kartka

    • Partynia: Wyzga Paweł
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  KrępaL (6) nn  ( 5)
  •       3 kolejka  10 mecz
    • Janowiec -  Grochowe   5 : 1  (3 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Grzech Marcin, Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz (Cetnar Zbigniew), Kmieć Łukasz, Pęczek Marek, Skowron Jacek, Piotrowski Hubert (Wróbel Michał), Garncarz Sebastian (Janiec Jakub), Grzech Sergiusz (Cymbor Konrad), Pulak Bartłomiej
      Grochowe: Sulicki Konrad, Rado Kacper, Zych Marcin, Łącz Dominik, Kotula Krystian, Kędzior Mateusz (Dudzik Aleksander), Dudzik Paweł, Smykla Sebastian, Furtak Wiktor, Furdyna Krzysztof,Dudzik Michał (Pawłowski Grzegorz)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Starzyk Grzegorz, Skowron Jacek, Pęczek Marek, Pulak Bartłomiej, Kmieć Łukasz
      Grochowe: Rado Kacper
    • img żółta kartka
    • Janowiec: Starzyk Jan, Starzyk Grzegorz. Grzech Ergiusz, Wróbel Michał
      Grochowe: Rado Kacper, Dudzik Paweł, Furtak Wiktor
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  WęgrzynB (6) nn  ( 5)
  •       3 kolejka  9 mecz
    • Krzemienica -  Zdziarzec   4 : 4  (3 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Cebula Marcin, Gola Jakub, Straż Adrian, Baran Daniel, Ząbek Adam, Małek Jarosław, Ząbek Marcin, Baran Tomasz, Gondek Adrian, Śliwa Łukasz (Małek Sebastian), Sokalski Konrad
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Trela marek, Moskalewicz Jakub, Morawski Grzegorz, Kokoszka Kacper, Kobos Kamil, Czachor Grzegorz, Cichoń Tomasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Sokalski Konrad x 2, Śliwa Łukasz, Małek Sebastian
      Zdziarzec: Trela Marek x 3, Cichoń Tomasz
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Małek Jarosław
      Zdziarzec: Tabor Marcin, Moskalewicz Jakub, Kobos Kamil
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5,5),  PołczyńskiZ (3,5) nn  ( 5)
  •       2 kolejka  8 mecz
    • Zdziarzec -  Kolorado-Retech   3 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Trela Marek, Kobos Kamil, Rembiasz Dariusz, Klabacha Krzysztof, Walas Norbert (Cichoń Tomasz), Weryński Mateusz (Czachor Grzegorz), Morawski Grzegorz, Moskalewicz Jakub
      Kolorado-Retech: Demski Paweł, Olejarz Sławomir (Drozdowski Marcin), Małek Andrzej, Korpanty Maciej, Sidur Piotr (Berezak Adrian), Młynek Bogdan, Krempa Grzegorz, Indyk Jan, Zalewski Janusz Wiewiura Arkadiusz), Pietras Arkadiusz, Witas Kamil
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Trela Marek x 3
      Kolorado-Retech: Pietras Arkadiusz
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  PrzygodaM (6) nn  ( 5)
  •       2 kolejka  7 mecz
    • Grochowe -  Krzemienica   5 : 1  (4 : 1)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • Grochowe: Kotula Krystian x 2, Furdyna Krzysztof, Rugała Damian, Furtak Wiktor
      Krzemienica: Sokalski Konrad
    • img żółta kartka
    • Grochowe: Rado Kacper, Rugała Damian
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  LeśG (5,5) nn  ( 5)
  •       2 kolejka  6 mecz
    • Partynia -  Janowiec   1 : 3  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Litwin Jakub, Wyzga Paweł, Kaczor Arkadiusz, Giża Paweł, Żala Kamil, Dąbrowski Dominik, Walas Piotr Gwóźdź Maksymilian), Kilian Kacper, Suchy Dominik, Paciorek Artur, Kilian Kamil (Suchy Kamil)
      Janowiec: Kmieć Marcin, Grzech Marcin, Starzyk Grzegorz, Starzyk Jan, Kmieć Łukasz, Piotrowski Hubert (Sztejenka Przemysław), Słowik Tomasz,Skowron Jacek, Garncarz Sebastian, Pęczek Marek, Pulak Bartłomiej
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Gwóźdź Maksymilian
      Janowiec: Pęczek Marek x 2, Skowron Jacek
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5),  PołczyńskiZ (5) nn  ( 5)
  •       2 kolejka  5 mecz
    • GlinyM -  Orłów   3 : 2  (0 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Smoleń Mateusz, Polak Oskar, Nycek Mateusz (Miłoś Karol), Struzik Mikołaj, Łapa Damian (Rogóż Wiktor), Mieszkowski Sebastian, Adamczyk Robert (Naprawa Michał), Wiatrowski Piotr, Krynicki Adrian, Smoleń Lucjan, Frask Patryk (Naprawa Maciej)
      Orłów: Misiak Seweryn, Trzpis Patryk, Mordec Sebastian (Stachowicz Bartłomiej), Trzpis Damian (Mrozik Marcin), Pietryka Karol (Malczyński Hubert), Malczyński Norbert, Chrabąszcz Bartosz, Magdziarz Mateusz (Rokoszak Paweł), Działo Mateusz, Chrabąszcz Piotr, Chrabąszcz Dariusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Struzik Mikołaj x 2, Miłoś Karol
      Orłów: Chrabąszcz Dariusz, samobójcza
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  CiemięgaP (6) nn  ( 5)
  •       1 kolejka  4 mecz
    • Orłów -  Goleszów   0 : 3  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Szwakopf Krystian, Paluch Hubert (Rokoszak Paweł), Trzpis Damian, Mordec Sebastian, Działo Mateusz, Trzpis Patryk, Malczyński Norbert, Stachowicz Bartłomiej, Chrabąszcz Bartosz, Chrabąszcz Dariusz, Chrabąszcz Piotr
      Goleszów: Szostek Andrzej, Mazur Marcin, Cieśla Grzegorz, Godek Marcin, Stachura Krystian, Strzelczyk Łukasz, Zdunikowski Adam, Zdunikowski Marcin, Kruk Łukasz, Wilk Mateusz, Kudła Jacek
    • img piłka strzelcy bramek

    • Goleszów: samobójcza x 2, Godek Marcin
    • img arbiter
    • LeśG (6),  ĆwiękaJ (6) nn  ( 5)
  •       1 kolejka  3 mecz
    • Janowiec -  GlinyM   5 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Janowiec: Kmieć Marcin, Starzyk Grzegorz, Starzyk Jan, Kmieć Łukasz, Słowik Tomasz (Wróbel Michał), Piotrowski Hubert (Sztejenka Przemysław), Grzech Marcin, Skowron Jacek, Garncarz Sebastian, Pęczek Marek, Pulak Bartłomiej
      GlinyM: Nycek Wiktor, Nycek Mateusz (Krynicki Adrian),Słaby Sławomir, Polak Oskar, Świątek Łukasz, Wiatrowski Piotr, Wiatrowski Kamil, Smoleń Lucjan, Frask Patryk (Smoleń Mateusz), Mieszkowski Sebastian, Struzik Mikołaj
    • img piłka strzelcy bramek
    • Janowiec: Pęczek Marek x 3, Sztejenka Przemysław, Skowron Jacek
    • img arbiter
    • PrzygodaM (5,5),  WęgrzynB (5,5) nn  ( 5)
  •       1 kolejka  2 mecz
    • Krzemienica -  Partynia   1 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Świątek Grzegorz, Baran Daniel, Gola Jakub, Ząbek Adam, Piątek Mateusz, Smykla Dominik, Gondek Adrian, Ząbek Marcin, Baran Tomasz, Małek Jarosław, Śliwa Łukasz
      Partynia: Janeczek Rafał, Mądziel Mikołaj Kilian Wojciech), Lazur Konrad, Suchy Kamil, Wyzga Paweł, Żala Kamil, Litwin Jakub, Ćwięka Daniel, Suchy Dominik,Dąbrowski Dominik, Walas Michał.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Jarosław
      Partynia: Suchy Kamil
    • img żółta kartka

    • Partynia: Kilian Wojciech
    • img arbiter
    • JaneczekP (5,5),  StawarzJ (5,5) nn  ( 5)
  •       1 kolejka  1 mecz
    • Kolorado-Retech -  Grochowe   2 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Kolorado-Retech: Leś Damian, Bierzyński Dawid (Drozdowski Marcin), Pachoł Sebastian, Sidur Piotr (Kawa Mariusz), Jakubus Krzysztof, Krempa Grzegorz, Kaczmarczyk Bartosz, Kolasa Radosław, Olejarz Sławomir Wiewiura Arkadiusz), Petras Arkadiusz (Witas Kamil), Demski Paweł (Zalewski Janusz)
      Grochowe: Mączyński Paweł, Rado Kacper, Zych Marcin (Kędzior Mateusz), Furtak Wiktor (Pszeniczny Piotr), Jamróz Karol, Furdyna Krzysztof, Dudzik Paweł (Dudzik Michał), Kotula Krystian, Serafin Łukasz, Smykla Sebastian (Dudzik Aleksander), Łącz Dominik
    • img piłka strzelcy bramek
    • Kolorado-Retech: Kaczmarczyk Bartosz x 2
      Grochowe: Łącz Dominik
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6) nn  ( 5)

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)