0.392
logo Powiatu Mielckiego
logo sponsora Meritum - Producenta stojaków i regałów ekspozycyjnych
logo patrona medialnego hej.mielec.pl
logo patrona medialnego TVP3 Rzeszów
logo patrona medialnego radio Leliwa
logo patrona medialnego GC Nowiny

Rozegrane mecze sezon 2019 / 20

  •       10 kolejka  30 mecz
    • GlinyM -  Goleszów   1 : 2  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Smoleń Mateusz, Wiatrowski Piotr, Wiatrowski Kamil, Frask Patryk, Polak Oskar, Struzik Wiktor, Kalicki Michał, Mieszkowski Sebastian, Krynicki Adrian, smoleń Lucjan, Nycek Mateusz
      Goleszów: Kudła Jacek, Grochowina Piotr, Jachyra Krystian, Szostek Wojciech, Wilaszek Łukasz, Cebula Mateusz, Cieśla Grzegorz, Jacek Karol, Zdunikowski Adam, Stachura Krystian
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Wiatrowski Kamil
      Goleszów: Kudła Jacek, Grochowina Piotr
    • img arbiter
    • JaneczekP (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       10 kolejka  29 mecz
    • Partynia -  Orłów   7 : 0  (4 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Litwin Jakub, Dąbrowski Dominik, Ostrowski Łukasz, Walas Piotr, Kilian Kacper, Giża Paweł, Walas Michał, Kilian Krystian (Gwóźdź Maksymilian), Kulpa Grzegorz, Szymański Daniel, Wyzga Paweł
      Orłów: Rokoszak Paweł, Paluch Hubert, Trzpis Damian, Walas Seweryn, Mrozik Marcin, Szymuś Radosław, Pietryka Karol, Magdziarz Mateusz, Chrabąszcz Piotr, Chrabąszcz Bartosz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Szymański Daniel x 2, Giża Paweł x 2, Kulpa Grzegorz x 2, Wyzga Paweł
    • img arbiter
    • PrzygodaM (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       10 kolejka  28 mecz
    • Zdziarzec -  Krzemienica   2 : 3  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Kuzara Dariusz (Klabacha Krzysztof), Czachor Grzegorz, Cichoń Tomasz (Walas Norbert), Kozak Damian, Krężel Adrian, Kuzara Piotr (Cholewa Adam), Dykas Dawid (Weryńska Mateusz), Rembiasz Dariusz
      Krzemienica: Baran Tomasz, Nowak Krystian, Dąbrowski Witold, Ząbek Adam, Baran Daniel (Czerwonka Kamil), Krępa Kacper, Małek Jarosław, Głogowski Dominik, Gondek Adrian, Świtek Maciej (Cebula Marcin), Małek Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Rembiasz Dariusz, Kozak Damian
      Krzemienica: Małek Sebastian, Nowak Krystian, samobójcza
    • img żółta kartka

    • Krzemienica: Gondek Adrian, Ząbek Adam, Baran Tomasz, Baran Daniel
    • img arbiter
    • StawarzJ (6),  JaneczekP (5)
  •       9 kolejka  27 mecz
    • Krzemienica -  Partynia   5 : 3  (3 : 2)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Gondek Adrian x 3, Małek Sebastian, Nowak Krystian
      Partynia: Szymański Daniel x 2, Ostrowski Łukasz
    • img żółta kartka
    • Krzemienica: Dąbrowski Witold
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5),  CiemięgaP (5)
  •       9 kolejka  26 mecz
    • Orłów -  GlinyM   3 : 0  (2 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Żelasko Łukasz, Trzpis Damian, Trzpis Patryk, Paluch Hubert, Szymuś Radosław, Chrabąszcz Piotr, Chrabąszcz Bartosz, Działowski Damian, Rokoszak Paweł, Malczyński Sztuka Nikodem
      GlinyM: Musiał Hubert, Krynicki Adrian, Wiatrowski Piotr, Frask Patryk, Polak Oskar, Miłoś Karol, Struzik Wiktor, Kalicki Michał, Nycek Mateusz, Dziekan Paweł
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Chrabąszcz Piotr x 2, Chrabąszcz Bartosz
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       9 kolejka  25 mecz
    • Goleszów -  Zdziarzec   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • img arbiter
    • nnnn
  •       8 kolejka  24 mecz
    • Goleszów -  Orłów   6 : 0  (3 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Kudła Jacek, Stachura Krystian, Jędrychowski Dominik, Cebula Mateusz, Godek Marcin, Jacek Karol, Zdunikowski Adam, Jachyra Krystian, Wilaszek Łukasz, Zawierucha Grzegorz, Cieśla Grzegorz
      Orłów: Żelasko Łukasz, Paluch Hubert, Mrozik Marcin, Malczyński Norbert, Rucki Sebastian, Chrabąszcz Bartosz, Chrabąszcz Piotr, Miga Kamil, Pietryka Wojciech
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Godek Marcin x 3, Karol Jacek x 3
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Wilaszek Łukasz
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5)
  •       8 kolejka  23 mecz
    • GlinyM -  Krzemienica   1 : 3  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Czaja Radosław, Bogdan Rafał, Mieszkowski Sebastian, Wiatrowski Piotr, Dziekan Paweł, Kalicki Michał, Frask Patryk, Krynicki Adrian, Struzik Wiktor, Polak Oskar, Nycek Mateusz
      Krzemienica: Baran Tomasz, Straż Adrian, Krepa Dominik, Nowak Krystian, Ząbek Adam (Racławski Dawid), Cebula Marcin (Czerwonka Kamil), Śliwa Łukasz (Głogowski Dominik), Krępa Kacper, Świtek Maciej (Mokrzycki Patryk), Gondek Adrian, Małek Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: samobójcza
      Krzemienica: Krępa Kacper x 2, Śliwa Łukasz
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Frask Patryk, Dziekan Paweł
      Krzemienica: Świtek Maciej, Gondek Adrian
    • img arbiter
    • JędrzejowskiG (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       8 kolejka  22 mecz
    • Zdziarzec -  Partynia   4 : 4  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Rolle Krystian, Minorczyk Adam (Ziobroń Remigiusz), Tabor Marcin, Kuzara Dariusz, Wojton Marcin, Cichoń Tomasz, Kilian Tomasz, Czachor Grzegorz, Makuch Grzegorz (Moskalewicz Jakub), Walas Norbert, Klabacha Krzysztof (Kuzara Piotr)
      Partynia: Litwin Jakub, Dąbrowski Dominik, Ostrowski Łukasz, Walas Piotr, Kilian Kacper, Działo Marcin, Kilian Krystian, Szymański Daniel, Żala Kamil, Wyzga Paweł, Kozioł Eugeniusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Kilian Tomasz x 2, Walas Norbert x 2
      Partynia: Szymański Daniel x 3, Żala Kamil
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  ĆwiękaJ (6)
  •       7 kolejka  21 mecz
    • Partynia -  GlinyM   9 : 1  (4 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Litwin Jakub, Dąbrowski Dominik (Walas Krystian), Walas Piotr, Ostrowski Łukasz, Kilian Kacper, Żala Kamil (Kilian Krystian), Działo Marcin, Walas Michał, Giża Paweł, Wyzga Paweł, Szymański Daniel
      GlinyM: Smoleń Mateusz, Frask Patryk, Mieszkowski Sebastian, Krynicki Adrian, Nycek Mateusz, Polak Oskar, Wiatrowski Piotr, Kalicki Michał, Dziekan Paweł, Juranty Kamil, Kiwior mateusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Szymański Daniel x 5, Działo Marcin x 2, Giża Paweł, Żala Kamil
      GlinyM: Mieszkowski Sebastian
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  ZabrzeńskiS (6)
  •       7 kolejka  20 mecz
    • Krzemienica -  Goleszów   5 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Baran Tomasz, Straż Adrian, Dąbrowski Witold, Nowak Krystian, Ząbek Adam, Małek Jarosław, Śliwa Łukasz, Krępa Kacper, Gądek Adrian, Małek Sebastian, Głogowski Dominik (Cebula Marcin)
      Goleszów: Szostek Andrzej, Kudła Jacek, Godek Marcin, Bańka Mateusz, Mazur Kamil, Jacek Karol, Jachyra Krystian, Stachura Krystian, Wilaszek Łukasz, Grochowina Piotr (Cieśla Grzegorz), Cebula Mateusz.
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Jarosław x 2, Małek Sebastian, Krępa Kacper, Cebula Marcin
      Goleszów: Mazur Kamil
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  JaneczekP (5)
  •       7 kolejka  19 mecz
    • Orłów -  Zdziarzec   1 : 6  (1 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Żelasko Łukasz, Trzpis Patryk, Pietryka Karol, Paluch Hubert,Działowski Damian, Szymuś Radosław, Chrabąszcz Bartosz, Chrabąszcz Piotr, Mrolik Marcin, Walas Seweryn, Rokoszak Paweł
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Minorczyk Adam, Tabor Marcin, Makuch Grzegorz, Kuzara Dariusz, Walas Norbert, Czachor Grzegorz, Cichoń Tomasz, Kozak Damian, Wojton Marcin, Kilian Tomasz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Działowski Damian
      Zdziarzec: Kozak Damian x 4, Kilian Tomasz, Kuzara Dariusz
    • img żółta kartka
    • Orłów: Działowski Damian
      Zdziarzec: Kilian Tomasz
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       6 kolejka  18 mecz
    • Orłów -  Krzemienica   1 : 6  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Żelasko Łukasz, Trzpis Damian, Trzpis Patryk, Działowski Damian, Chrabąszcz Bartosz, Chrabąszcz Piotr, Pietryka Karol, Malczyński Norbert, Rokoszak Paweł, Pietryka Wojciech (Walas Seweryn), Mrozik Marcin (Sztuka Nikodem)
      Krzemienica: Baran Tomasz, Ząbek Adam, Konieczny Robert (Czerwonka Kamil), Nowak Krystian, Dąbrowski Witold, Małek Jarosław (Uzar Maciej), Krępa Kacper, Śliwa Łukasz, Głogowski Dominik (Mazur Piotr), Gondek Adrian, Małek Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Pietryka Wojciech
      Krzemienica: Małek Sebastian x 5, Mazur Piotr
    • img żółta kartka
    • Orłów: Działowski Damian, Rokoszak Paweł
      Krzemienica: Małek Jarosław, Czerwonka Kamil
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  WęgrzynB (5)
  •       6 kolejka  17 mecz
    • Goleszów -  Partynia   9 : 1  (4 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Szostek Wojciech, Godek Marcin, Jacek Karol, Mazur Kamil, Stachura Krystian, Kudła Jacek, Jachyra Krystian, Wilaszek Łukasz, Bańka Mateusz, Lipa Paweł
      Partynia: Litwin Jakub, Giża Paweł, Ostrowski Łukasz, Walas Piotr, Serafiński Dawid, Szymański Daniel, Wyzga Paweł, Działo Marcin, Kilian Kacper, Żala Kamil, Gwóźdź Maksymilian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Jacek Karol x 3, Kudła Jacek x 2, Mazur Kaimil x 2, Wilaszek Łukasz, Bańka Mateusz
      Partynia: Szymański Daniel
    • img arbiter
    • CiemięgaP (5,5),  JędrzejowskiG (5,5)
  •       6 kolejka  16 mecz
    • Zdziarzec -  GlinyM   3 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Tabor Marcin, Kuzara Dariusz (Czachor Grzegorz), Kuzara Piotr, Weryński Mateusz, Dykas Dawid, Moskalewicz Jakub, Cichoń Tomasz (Wojton Marcin), Kilian Tomasz, Minorczyk Adam, Cholewa Rafał (Walas Norbert)
      GlinyM: Nycek Wiktor, Frask Patryk, Polak Oskar, Wiatrowski Kamil, Wiatrowski Piotr, Dziekan Paweł, Struzik Wiktor, Kalicki Michał, Naprawa Maciej, Nycek Mateusz, Mieszkowski Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Cholewa Rafał x 2, Wojton Marcin
      GlinyM: samobójcza
    • img żółta kartka

    • GlinyM: Wiatrowski Kamil
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  PrzygodaM (5,5)
  •       5 kolejka  15 mecz
    • Goleszów -  GlinyM   3 : 1  (1 : 0)  
    • Składy drużyn:
    • Goleszów: Szostek Andrzej, Godek Marcin, Jacek Karol, Mazur Kamil, Mazur Marcin, Topór Dawid, Bańka Mateusz, Wilaszek Łukasz, Jachyra Krystian, Kudła Jacek, Stachura Krystian
      GlinyM: Czaja Radosław, Smoleń Lucjan, Frask Patryk, Mieszkowski Sebastian, Krynicki Adrian, Wiatrowski Piotr, Polak Oskar, Dziekan Paweł, Kalicki Michał (Nycek Wiktor), Struzik Wiktor, Smoleń Mateusz
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Kudła Jacek x 2, Jacek Karol
      GlinyM: Frask Patryk
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (6),  WęgrzynB (6)
  •       5 kolejka  14 mecz
    • Orłów -  Partynia   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • img arbiter
    • nnnn
  •       5 kolejka  13 mecz
    • Krzemienica -  Zdziarzec   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • img arbiter
    • nnnn
  •       4 kolejka  12 mecz
    • Partynia -  Krzemienica   1 : 4  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Litwin Jakub, Wyzga Paweł, Walas Michał, Giża Paweł (Lazur Konrad), Żala Kamil, Ostrowski Łukasz, Gwóźdź Maksymilian, Kulpa Grzegorz, Dąbrowski Dominik (Walas Krystian), Kilian Kacper
      Krzemienica: Baran Tomasz, Krępa Dominik, Nowak Krystian, Straż Adrian (Konieczny Robert), Ząbek Adam, Śliwa Łukasz, Świtek Maciej (Głogowski Dominik), Małek Jarosław, Małek Sebastian (Konieczny Adrian), Krępa Kacper, Gondek Adrian (Mokrzycki Patryk)
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Lazur Konrad
      Krzemienica: Śliwa Łukasz, Świtek Maciej, Małek Sebastian, Krępa Kacper
    • img żółta kartka

    • Krzemienica: Świtek Maciej, Małek Sebastian
    • img arbiter
    • ZabrzeńskiS (5),  JędrzejowskiG (5)
  •       4 kolejka  11 mecz
    • GlinyM -  Orłów   3 : 1  (2 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • GlinyM: Czaja Radosław, Smoleń Mateusz, Smoleń Lucjan, Dziekan Paweł, Krynicki Adrian, Wiatrowski Piotr, Mieszkowski Sebastian, Wiatrowski Kamil, Kalicki Michał (Polak Oskar), Bociek Olaf, Naprawa Michał
      Orłów: Żelasko Łukasz, Trzpis Patryk, Chrabąszcz Piotr, Trzpis Damian, Działowski Damian, Rucki Sebastian, Paluch Hubert, Pietryka Karol, Malczyński Norbert, Rokoszak Paweł (Pietryka Wojciech), Sztuka Nikodem (Mrozik Marcin)
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Wiatrowski Kamil x 2, Mieszkowski Sebastian
      Orłów: Chrabąszcz Piotr
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Dziekan Paweł
    • img arbiter
    • WęgrzynB (4,5),  PrzygodaM (4,5)
  •       4 kolejka  10 mecz
    • Zdziarzec -  Goleszów   2 : 8  (0 : 4)  
    • Składy drużyn:
    • Zdziarzec: Makuch Grzegorz, Krężel Adrian, Tabor Marcin, Moskalewicz Jakub, Wojton Marcin, Cichoń Tomasz, Weryński Mateusz, Kuzara Dariusz, Czachor Grzegorz, Kuzara Piotr (Dykas Kamil), Cholewa Rafał
      Goleszów: Szostek Andrzej, Godek Marcin, Wilaszek Łukasz, Jachyra Krystian, Kudła Jacek (Janeczko Radosław), Jacek Karol, Mazur Kamil, Mazur Marcin, Lipa Paweł, Stachura Krystian, Zdunikowski Adam
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Kuzara Piotr, Cholewa Rafał
      Goleszów: Mazur Kamil x 3, Zdunikowski Adam x 2, Kudła Jacek, Godek Marcin, Jacek Karol
    • img żółta kartka
    • Zdziarzec: Krężel Arkadiusz
      Goleszów: Godek Marcin
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       3 kolejka  9 mecz
    • Orłów -  Goleszów   1 : 4  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Orłów: Żelasko Łukasz, Paluch Hubert, Trzpis Patryk, Trzpis Damian (Działowski Krzysztof), Działowski Damian, Szymuś Radosław. Chrabąszcz Piotr, Malczyński Norbert, Pietryka Karol, Rokoszak Paweł (Sztuka Nikodem), Walas Seweryn (Mrozik Marcin)
      Goleszów: Szostek Andrzej, Kudła Jacek, Lipa Paweł, Szostek Wojciech, Zdunikowski Adam, Cieśla Grzegorz, Grochowina Piotr, Godek Marcin, Stachura Krystian, Bańka Mateusz, Jachyra Krystian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Orłów: Chrabąszcz Piotr
      Goleszów: Grochowina Piotr, Kudła Jacek, Godek Marcin, Szostek Wojciech
    • img żółta kartka
    • Orłów: Trzpis Patryk, Żelazko Łukasz, Pietryka Karol
      Goleszów: Grochowina Piotr
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5,5),  LeśG (5,5)
  •       3 kolejka  8 mecz
    • Krzemienica -  GlinyM   3 : 1  (1 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Baran Tomasz, Straż Adrian (Czerwonka Kamil), Baran Daniel, Dąbrowski Witold, Ząbek Adam (Konieczny Robert), Mokrzycki Patryk, Małek Jarosław, Małek Sebastian, Świtek Maciej, Krępa Kacper, Śliwa Łukasz
      GlinyM: Czaja Radosław, Wiatrowski Piotr, Nycek Mateusz, Smoleń Lucjan (Smoleń Mateusz), Krynicki Adrian, Frask Patryk, Słaby Sławomir, Naprawa Maciej, Bogdan Rafał (Struzik Wiktor), Polak Oskar, Mieszkowski Sebastian
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Małek Sebastian, Ślwa Łukasz, Krępa Kacper
      GlinyM: Krynicki Adrian
    • img żółta kartka

    • GlinyM: Bogdan Rafał
    • img arbiter
    • MaciałekB (6),  JędrzejowskiG (6)
  •       3 kolejka  7 mecz
    • Partynia -  Zdziarzec   0 : 4  (0 : 2)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Walas Piotr, Litwin Jakub, Dąbrowski Dominik, Kilian Krystian, Ostrowski Łukasz, Gwóźdź Maksymilian, Kilian Kacper, Działo Marcin, Walas Michał Walas Krystian, Kilian Kamil
      Zdziarzec: Cygan Rafał, Krężel Adrian,Tabor Marcin, Minorczyk Adam, Kuzara Dariusz, Dudek Wojciech, Dykas Dawid, Cholewa Rafał, Czachor Grzegorz, Kilian Tomasz, Cichoń Tomasz
    • img piłka strzelcy bramek

    • Zdziarzec: Dudek Wojciech x 2, Kilian Tomasz, Czachor Grzegorz
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5,5),  JędrzejowskiG (5,5)
  •       2 kolejka  6 mecz
    • GlinyM -  Partynia   2 : 1  (1 : 1)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • GlinyM: Frask Patryk x 2
      Partynia: Kulpa Grzegorz
    • img żółta kartka
    • GlinyM: Serafiński Dawid
      Partynia: Mieszkowski Sebastian
    • img arbiter
    • WęgrzynB (5),  PrzygodaM (5)
  •       2 kolejka  5 mecz
    • Goleszów -  Krzemienica   0 : 3  (0 : 0)   walkower
    • img piłka strzelcy bramek
    • Goleszów: Rzegocki Kamil
    • img żółta kartka
    • Goleszów: Szostek Wojciech, Rzegocki Kamil
      Krzemienica: Śliwa Łukasz, Dąbrowski Witold, Krępa Kacper
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5)
  •       2 kolejka  4 mecz
    • Zdziarzec -  Orłów   2 : 1  (1 : 1)  
    • img piłka strzelcy bramek
    • Zdziarzec: Kozak Damian, Kilian Tomasz
      Orłów: Trzpis Patryk
    • img arbiter
    • JaneczekP (5),  nn
  •       1 kolejka  3 mecz
    • Krzemienica -  Orłów   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • Składy drużyn:
    • Krzemienica: Baran Tomasz, Baran Daniel (Mokrzycki Patryk), Nowak Krystian, Krępa Dominik, Ząbek Adam (Racławski Dawid), Świtek Maciej (Głogowski Dominik), Małek Jarosław, Krępa Kacper, Śliwa Łukasz (Cebula Marcin), Małek Sebastian, Nowak Dawid
      Orłów: Żelasko Łukasz, Trzpis Patryk, Rucki Sebastian, Pietryka Karol, Pietryka Wojciech (Miga Kamil), Chrabąszcz Piotr, Ciemięga Krzysztof, Mieszkowski Michał (Trzpis Damian), Szymuś Radosław, Chrabąszcz Bartosz, Malczyński Norbert
    • img piłka strzelcy bramek
    • Krzemienica: Śliwa Łukasz, Nowak Dawid, Małek Sebastian
    • img arbiter
    • WęgrzynB (6),  PrzygodaM (6)
  •       1 kolejka  2 mecz
    • Partynia -  Goleszów   3 : 1  (0 : 1)  
    • Składy drużyn:
    • Partynia: Kilian Łukasz, Dąbrowski Dominik, Ostrowski Łukasz, Kulpa Grzegorz, Wilaszek Maciej, Walas Piotr, Kilian Kacper, Walas Michał (Działo Marcin), Żala Kamil, Wyzga Paweł, Kilian Kamil (Giża Paweł)
      Goleszów: Szostek Andrzej, Kudła jacek, Zawierucha Grzegorz, Cebula Mateusz, Zdunikowski Adam, Wilaszek Łukasz, Mazur Kamil, Mazur Adrian, Bańka Mateusz, Jacek Łukasz, Jacek Karol
    • img piłka strzelcy bramek
    • Partynia: Kulpa Grzegorz, Działo Marcin, Kilian Łukasz
      Goleszów: Zdunikowski Adam
    • img żółta kartka
    • Partynia: Kulpa Grzegorz
    • img arbiter
    • MaciałekB (5,5),  ZabrzeńskiS (5,5)
  •       1 kolejka  1 mecz
    • GlinyM -  Zdziarzec   3 : 0  (0 : 0)   walkower
    • img arbiter
    • ĆwiękaJ (5),  JaneczekP (5)

   Wyniki 10 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Zdziarzec
2 : 3
(1 : 0)
Krzemienica
Partynia
7 : 0
(4 : 0)
Orłów
GlinyM
1 : 2
(1 : 1)
Goleszów

   Tabela sezon 2019/2020

  •  
  •  
  • klub
  • m
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • goli
  •  
  • Krzemienica
  • 10
  • 30
  •  
  • 38
  • -
  • 10
  • 28 
  •  
  • Goleszów
  • 10
  • 21
  •  
  • 32
  • -
  • 16
  • 16 
  •  
  • Zdziarzec
  • 10
  • 13
  •  
  • 23
  • -
  • 27
  • -4 
  •  
  • Partynia
  • 10
  • 10
  •  
  • 29
  • -
  • 33
  • -4 
  •  
  • GlinyM
  • 10
  • 9
  •  
  • 14
  • -
  • 28
  • -14 
  •  
  • Orłów
  • 10
  • 6
  •  
  • 11
  • -
  • 37
  • -26 

   Tabela strzelców sezon 2019/2020

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Szymański Daniel(Partynia)
11
Małek Sebastian(Krzemienica)
8
Jacek Karol(Goleszów)
7
Kudła Jacek(Goleszów)
6
Kozak Damian(Zdziarzec)
Mazur Kamil(Goleszów)