0.95
 

Prezydium Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu

  • Prezes Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu - Krzysztof Wieczerzak
  • Wi-ce Prezes Zarządu ds. organizacyjnych - Jerzy Sobowski
  • Wi-ce Prezes Zarządu ds. sportowych - Leszek Krępa
  • Skarbnik - Stanisław Słonina
  • Sekretarz - Robert Skowron
  • Członek - Kazimierz Krężel
  • -

Członkowie Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu

  • Członek - Robert Pszeniczny
  • Członek - Robert Ciejka
  • Członek - Grzegorz Świątek
  • Członek - Jan Kilian
  • Członek - Jakub Stawarz
  • -

Komisja Rewizyjna Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu

  • Przewodniczący Komisji - Jan Świech
  • Członek - Józef Źródło
  • Członek - Edward Krupa

   Wyniki 9 kolejka 

gospodarze
wynik
goście
Goleszów
1 : 2
(0 : 0)
Janowiec
GlinyM
4 : 0
(2 : 0)
Krzemienica
Partynia
6 : 1
(3 : 0)
Kolorado-Retech
Grochowe
5 : 0
(2 : 0)
Zdziarzec

   Tabela sezon 2018/2019

  •  
  •  
  • klub
  • mecze
  • pkt
  •  
  • +
  •  
  • -
  • gole
  •  
  • Janowiec
  • 8
  • 19
  •  
  • 33
  • -
  • 15
  • 18 
  •  
  • Kolorado-Retech
  • 8
  • 18
  •  
  • 33
  • -
  • 20
  • 13 
  •  
  • Zdziarzec
  • 8
  • 14
  •  
  • 24
  • -
  • 17
  •  
  • Grochowe
  • 8
  • 14
  •  
  • 22
  • -
  • 15
  •  
  • Goleszów
  • 8
  • 13
  •  
  • 16
  • -
  • 13
  •  
  • GlinyM
  • 8
  • 12
  •  
  • 17
  • -
  • 26
  • -9 
  •  
  • Partynia
  • 8
  • 5
  •  
  • 17
  • -
  • 22
  • -5 
  •  
  • Orłów
  • 8
  • 4
  •  
  • 16
  • -
  • 33
  • -17 
  •  
  • Krzemienica
  • 8
  • 3
  •  
  • 12
  • -
  • 29
  • -17 

   9 kolejka "w pigułce" 

Bramki 18
2 Giża Paweł(Partynia)2 Skowron Jacek(Janowiec)2 Struzik Mikołaj(GlinyM)2 Wyzga Paweł(Partynia)1 Bańka Mateusz(Goleszów)1 Dudek Korneliusz (Partynia)1 Gwóźdź Maksymilian(Partynia)1 Kotula Krystian(Grochowe)1 Łapa Damian(GlinyM)1 Łącz Dominik(Grochowe)1 Mieszkowski Sebastian(GlinyM)1 Rugała Damian(Grochowe)1 Serafin Łukasz(Grochowe)1 Smykla Sebastian(Grochowe)
Kartki żółte 2
1x  Kmiec Łukasz(Janowiec)1x  Wróbel Michał(Janowiec)
Kartki czerwone 0

   Tabela strzelców sezon 2018/2019

bramki
  Nazwisko imię (klub)
13
Trela Marek(Zdziarzec)
10
Chrabąszcz Dariusz(Orłów)
8
Skowron Jacek(Janowiec)
7
Pulak Bartłomiej(Janowiec)
6
Gwóźdź Maksymilian(Partynia)
Pęczek Marek(Janowiec)
Struzik Mikołaj(GlinyM)

   Następna kolejka  10 • pauzuje: Zdziarzec

termin/godz.
  gospodarze - goście
2019-04-28
14.oo
 
Grochowe - Kolorado-Retech

Zmiana gospodarza mecz w Woli Chorzelowskiej

2019-04-28
11.oo
 
Partynia - Krzemienica

Zmiana godziny rozpoczęcia na wniosek gospodarza.

2019-04-28
11.oo
 
GlinyM - Janowiec

2019-04-28
14.oo
 
Goleszów - Orłów